Polityka Prywatności salonu Piękne Ciało

Polityka prywatności

Polityka prywatności salonu kosmetycznego Piękne Ciało w Opolu, daje Ci pewność, że wpisując się na listę mailingową lub wypełniając formularz zapisu, Twoje dane osobowe jak i adres e-mailowy pozostaną do naszej wyłącznej dyspozycji.

Salon Kosmetyczny Piękne Ciało nie sprzedaje, nie wypożycza ani nie przekazuje list adresowych i danych klientów innym osobom, firmom czy organizacjom.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie prenumeruj wydawnictw salonu kosmetycznego Piękne Ciało

Dane Osobowe

Podczas zapisu na listę mailingową pt. Klub Pięknego Ciała, jesteś proszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.

Dane, o które jesteś proszony, to w większości przypadków imię, adres e-mail. W przypadku niektórych formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Tobą lub wysłania do Ciebie przesyłki.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja newslettera

Akceptacja Polityki Prywatności jest wyrażeniem zgodny na zaprenumerowanie newslettera salonu kosmetycznego Piękne Ciało pod nazwą „Klub Piękne Ciało” i wymaga podania w formularzu swojego imienia, adresu e-mail i numeru telefonu. Pola te są obowiązkowe. I tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych zgodnie z ustawą Dz.U. z 2016r. poz. 195 przez Salon Kosmetyczny Piękne Ciało Grzesik Adam z siedzibą przy ul. Plac Wolności 4-5, 45-018 Opole, w celach marketingowych.

Zostałem/am poinformowany, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, uzupełnień, korekt, żądania czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania danych osobowych lub ich usunięcia.

Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez Salon Kosmetyczny Piękne Ciało wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

W przypadku płatności za pomocą karty kredytowej obsługę klienta przejmuje PayU, PayPal, Dotpay.pl lub Płatności.pl. W tym przypadku tylko systemy PayU, PayPal, Dotpay.pl lub Płatności.pl znają i są odpowiedzialne za dane podane w ich formularzach. Formularze znajdują się na serwerach PayU, PayPal, Dotpay.pl lub Płatności.pl i są szyfrowane odpowiednimi technologiami.

Salon Kosmetyczny Piękne Ciało

Plac Wolności 4-5

45-018 Opole