Poszukujemy nowych koleżanek do naszego zespołu


Ania 3 1 Poszukujemy nowych koleżanek do naszego zespołu

Atrakcyjna praca

dla

STYLISTKI PAZNOKCI, KOSMETYCZKI

Dołącz do naszego zespołu

Szukamy osoby, która sprawnie zajmuje się pielęgnacją dłoni i stóp – żele, hybrydy.

Dyplom kosmetyczki lub kosmetologa nie jest konieczny, ale pozwoli Ci wykonywać inne zabiegi kosmetyczne!

Szukamy komunikatywnych kobiet, które lubią swoją pracę i kontakty z klientami.

Cenimy umiejętności budowania relacji i kulturę osobistą oraz higienę.

Aplikuj!


Dzięki temu zyskasz:

PRACA:

Grafik wypełniony zabiegami – mamy bardzo dużo klientek!

Jeśli lubisz swoją pracę to tutaj naprawdę rozwiniesz skrzydła!

PIENIĄDZE:

Masz okazję naprawdę dobrze i uczciwie zarabiać.

Od gwarantowanego minimum 2 700 zł do nawet 4 000 zł brutto!

Atrakcyjny i przejrzysty system prowizyjny oraz premiowy zapewni Ci uczciwe wynagrodzenie!

FORMA ZATRUDNIENIA

Preferujemy umowę o pracę, ale jeśli preferujesz umowę-zlecenie lub współpracę w oparciu o DG to również jest to możliwe.

IDEALNE MIEJSCE

Salon kosmetyczny w samym centrum Opola. Uważany, za największy w mieście. Świetnie wyposażony z obszerną bazą klientek i systemem szkoleń stanowiskowych.

Idealny dojazd, świadczenia socjalne, ubrania firmowe, pakiet szkoleń i gotowe procedury sprawią, że natychmiast spodoba Ci się ta praca!


Jak możesz do nas aplikować?

Wysyłając swoje CV na adres:

Ania@salonpieknecialo.pl

lub wypełniając zgłoszenie poniżej:


„Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(RODO) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Adam Grzesik będący właścicielem Salonu Kosmetycznego „Piękne Ciało” Plac Wolności 4-5, 45-018 Opole, prowadzonego w ramach działalności IQBIZNES.PL Adam Grzesik Krzemieniecka 18/2, 45-401 Opole, NIP 772 144 92 31. W sprawie udzielania informacji dotyczących Pani/Pana danych osobowych prosimy kontaktować się pod adresem e-mail kontakt@adamgrzesik.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgodny oraz Art. 22 Kodeksu Pracy. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane firmie hostingowej umożliwiającej wysłanie e-maila. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres rekrutacji lub do czasu odwołania zgody jednak nie dłużej niż 6 miesięcy. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz odwołania zgody w dowolnym czasie. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne i umowne. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2 00-193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz w formie profilowania.