Fala akustyczna (uderzeniowa)

Fala akustyczna (uderzeniowa) to jedna z najbardziej skutecznych metod redukcji cellulitu i miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz obwodu ciała.

Jak wygląda zabieg?

Najpierw w celu przewodzenia nakładamy żel do USG i następnie ruchami zgodnie z przebiegiem naczyń limfatycznych wykonujemy masaż specjalną głowicą wyposażoną w specjalne nakładkami. Nakładki dopasowujemy  w zależności od wielkości problemu i rodzaju problemu.

Zabieg polega na emitowaniu akustycznych fal dźwiękowych na obszary dotknięte cellulitem. W chwili wprowadzania ich do ciała przy pomocy mocnych drgań dochodzi do rozerwania błony komórek tłuszczowych.

Zadaniem zogniskowanej fali uderzeniowej jest poprawa mikrokrążenia, rozluźnienie tkanki tłuszczowej, drenaż limfatyczny, a także zniekształcenie i uszkodzenie adipocytów czyli komórek tłuszczowych.

Przeczytaj więcej na blogu >>> [KLIKNIJ]

Zabieg jest bardzo skuteczny, praktycznie bezbolesny i trwa około 30 minut. Należy przeprowadzić go w serii 5-10 zabiegów w odstępach 7-dniowych. W przypadku uporczywego cellulitu należy spodziewać się serii 10 zabiegów.

Efekty zabiegu falą akustyczną:

– skóra staje się wygładzona i odmłodzona
– tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu i zmniejszeniu
– obwód części ciała ulega zmniejszeniu

Kto najbardziej skorzysta?

Osoby, które borykają się z cellulitem i z tkanką tłuszczową którą ciężko zlikwidować ćwiczeniami.
Fala akustyczna jest skuteczna jako samodzielny zabieg, jak również jako przyspieszenie efektów po zabiegu kriolipolizy oraz lipolizy iniekcyjnej.
Piękne Ciało – skuteczne zabiegi gwarantujące spektakularne efekty!
ZAREZERWUJ Fala akustyczna (uderzeniowa) Opole bawoli kark