Redukcja cellulitu i obwodu ciała

Redukcja cellulitu i podskórnej tkanki tłuszczowej

0002 celulitu 150x150 Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu i boczkach  karboksyterapiaCellulit są to miejscowe zmiany w tkance podskórnej, w obrębie komórek tłuszczowych – zaburzenia przemiany materii, nagromadzenie się wody, substancji toksycznych oraz tłuszczu.

Komórki tłuszczowe mają okrągły kształt, więc każdy przyrost masy ciała powoduje, że pęcznieją i na powierzchni tworzą się charakterystyczne grudki, przypominające skórkę pomarańczy.

Cellulit pojawia się często po intensywnych kuracjach odchudzających – tkanka mięśniowa nie zapewnia odpowiedniej przyczepności tkance łącznej, która luźno otacza poszczególne włókna, nie jest w stanie wypełniać swoich funkcji, skóra staje się luźna, pojawiają się dołki i wypukłości.

Cellulit to poważny problem, – jeżeli nie podejmiesz walki – będzie tylko gorzej – sam nie zniknie. Sama zmiana diety nie jest wystarczająca. Należy zwiększyć ilość wypijanej wody, zwiększyć aktywność fizyczną, stosować preparaty ujędrniające oraz korzystać z profesjonalnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym.

DO SKUTECZNEGO ZWALCZANIA CELLULITU I REDUKCJI PODSKÓRNEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ POLECAMY CZTERY RODZAJE ZABIEGÓW DOPASOWANE DO KAŻDEGO RODZAJU CELLULITU I TŁUSZCZU.

VELASHAPE™– JEDYNE NA ŚWIECIE URZĄDZENIE O POTWIERDZONYM KLINICZNIE DZIAŁANIU

KRIOLIPOLIZA – ZAMRAŻANIE KOMÓREK TŁUSZOWYCH

KARBOKSYTERAPIA – TERAPIA MEDYCZNYM DWUTLENKIEM WĘGLA

LIPOLIZA INIEKCYJNA – TERAPIA PRZY UŻYCIU FOSFATYDYLOCHOLINY
Tak szeroki wybór zabiegów jest podyktowany różnymi rodzajami i miejscami cellulitu oraz tłuszczu. Jako jedyni na opolszczyźnie posiadamy tak zaawansowane technologie, umożliwiające pozbycie się tych problemów. Słyniemy ze skuteczności.

Aby dopasować najbardziej skuteczną i właściwą terapię redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej konieczna jest wizyta w salonie Piękne Ciało. Zabieg po konsultacji może zostać wykonany natychmiast.


VELASHAPE™

Aparaty Velashape są pierwszymi i jedynymi aparatami na świecie posiadającymi certyfikat FDA (agencji rządowej USA) potwierdzającym skuteczność działania w zakresie redukcji obwodu ciała i cellulitu. Przebieg procesów metabolizmu w organizmie jest silnie zależny od temperatury.

Dotyczy to również redukcji tkanki tłuszczowej. Kierując się tą przesłanką firma Syneron opracowała nowa platformę Vela. Nowatorskie działanie platformy polega na podgrzaniu tkanki tłuszczowej w całym przekroju (nawet głęboko położonej) do odpowiednio wysokiej temperatury. Temperatura jest na bieżąco kontrolowana, w związku z czym zabieg jest w pełni bezpieczny.

W zabiegach Velashape wykorzystujemy podczerwień, która pozwala rozgrzać tkankę tłuszczową w głębokich partiach, podciśnienie dzięki któremu uzyskujemy drenaż limfatyczny i usprawniamy przepływ limfy.

Ponadto masaż mechaniczny powoduje rozmasowanie wszelkich złogów i wygładzenie powierzchni skóry i RF który stymuluje włókna kolagenowe ujędrniając i odmładzając skórę.

Dodatkowe możliwości aparatu Vela™ to: normalizacja skóry po zabiegach liposukcji, poprawa stanu skóry po urodzeniu dziecka, czasowa poprawa lokalnego krążenia krwi

Zastosowanie:

Tkanka tłuszczowa na brzuchu, biodrach, udach, pośladkach, plecach, ramionach, podbródku.

9 Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu i boczkach  karboksyterapia


KRIOLIPOLIZA – zamrażanie tkanki tłuszczowej

Zabieg kriolipolizy polega na trwałym, miejscowym zamrożeniu nadmiaru komórek tłuszczowych w szczególnie trudnych do zlikwidowania obszarach takich jak brzuch, boki, uda, bryczesy czy ramiona.

Komórki tłuszczowe są bardziej podatne na działanie zimna niż sąsiadujące tkanki  i ulegają zniszczeniu już w temperaturze poniżej 0 stopni Celsjusza. W urządzeniu zastosowano działanie zimna i podciśnienia co zwiększa efektywność zabiegów.

Dodatkowo urządzenie wyposażone jest dwie głowice zabiegowe mogące pracować jednocześnie, co ułatwia wykonanie zabiegu na większym obszarze bądź dwóch obszarach jednocześnie.

Ponadto szeroki zakres temperatur od +5°C do -10°C sprawia, że zabiegi mogą być wykonywane zarówno u osób z mniejszą jak i większą otyłością. Dzięki temu w trakcie zabiegu kriolipolizy zniszczeni
u ulegają tylko komórki tłuszczowe
, a nie inne struktury, jak np. skóra, mięśnie, nerwy, naczynia krwionośne.


KARBOKSYTERAPIA – terapia medycznym dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia czyli dermokosmetyczna terapia dwutlenkiem węgla jest obecnie największym przełomem w kosmetologii i medycynie estetycznej w walce z większością problemów z jakimi zgłaszają się klientki do salonów kosmetycznych.

Jest to mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda która:

 • skutecznie odmładza skórę
 • usuwa nawet głębokie zmarszczki
 • przywraca jędrność, gęstość i elastyczność skórze, zarówno na twarzy jak i na całym ciele
 • likwiduje zwiotczenie skóry
 • minimalizuje worki i cienie pod oczami
 • zmniejsza poduszeczki tłuszczowe okolic oczu
 • skutecznie redukuje cellulit
 • bardzo dobrze radzi sobie z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej
 • redukuje podwójny podbródek
 • skutecznie minimalizuje rozstępy
 • doskonale wzmacnia i regeneruje cebulki włosowe oraz zapobiega dalszej utracie włosów
 • ogranicza wypadanie włosów i łysienie.

Zabieg karboksyterapii polega na podskórnym i śródskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek medycznego, czystego dwutlenku węgla przy pomocy niewielkiej igły.

Gaz bez problemu przenika do okolicznych tkanek, wywołuje rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych. Prowadzi to do zwiększenia przepływy krwi, tlenu i  składników odżywczych w obszarze poddawanym zabiegowi.

W naszym salonie podajemy dawki medyczne, największe i najskuteczniejsze z możliwych, optymalne dla danego obszaru, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Warto również wspomnieć o tym, że przy pomocy naszego urządzenia podajemy ciepły dwutlenek węgla co zmniejsza ewentualny dyskomfort zabiegu.

Ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegi karboksyterapii mogą być przeprowadzane niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia.

www.SalonPieknecialo.pl 724x1024 Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu i boczkach  karboksyterapia


LIPOLIZA INIEKCYJNA

Zabieg polega na podaniu specjalistycznego preparatu (fosfatydylocholina), który dzięki swym właściwościom rozpuszcza i pomaga uwolnić depozyty tłuszczowe dzięki czemu możesz cieszyć się swoim pięknym ciałem.

Można to porównać do zmywania naczyń:-) płyn do mycia rozpuszcza, a gąbka szoruje tłuszcz. Podobnie działa ten preparat.

Swoją ciekawość możesz zaspokoić oglądając reportaż ze szkolenia w salonie Piękne Ciało pod adresem http://bit.ly/mezoterapia_pistor


Aby dopasować najbardziej skuteczną i właściwą terapię redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej konieczna jest wizyta w salonie Piękne Ciało. Zabieg po konsultacji może zostać wykonany natychmiast.