O nas

Salon Piękne Ciało powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. To szczególne miejsce w którym poczujesz się wyjątkowo. Dokładamy wszelkich starań aby  wszystkie zabiegi które wykonujemy służyły Tobie, Twojej skórze i w sposób szczególny dbały o piękno Twojego ciała. Abyś mogła poczuć się wspaniale w swoim ciele oferujemy zabiegi z wykorzystaniem najskuteczniejszych technologii.

W naszym salonie używamy najwyższej jakości preparatów kosmetycznych pozbawionych szkodliwych substancji takich jak parabeny czy silikony. Współpracujemy z polskimi firmami takimi  jak Larens, Arkana, Peel Mission, Derma Solution, Nails Company i Mollon.

Szczególnie polecamy nowatorską linię kosmeceutyków Larens i nutraceutyków Nutrivi, w których spotyka się wiedza, doświadczenie i ogromna pasja profesora Frydrychowskiego, który jest ich twórcą.

Kosmeceutyki Larens i nutraceutyki Nutrivi wykorzystując siłę i mądrość natury dbają o Ciebie w możliwie  najskuteczniejszy sposób. Nasze kosmeceutyki to gwarancja zdrowej, pięknej i młodej skóry. Zawsze dobieramy je induwidualnie uwzględniając potrzeby Twojej cery. Skuteczność i bardzo szerokie spectrum działania sprawia, że możliwa jest pielęgnacja każdego rodzaju cery bez względu na jej wiek.

Prawidłowa pielęgnacja domowa jest dla nas tak samo ważna jak zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetycznym. Traktujemy ją jako podtrzymanie efektów uzyskanych w wyniku działania preparatów profesjonalnych. Dlatego zawsze otrzymasz od nas kompendium wiedzy na temat swojej cery i sposobów jej pielęgnacji abyś każdego dnia cieszyła się jej blaskiem.

Ponadto jesteśmy salonem partnerskim marki Revitalash i zawsze znajdziesz u nas cały asortyment tych produktów abyś mogła wydobyć piękno swojego spojrzenia, a także pierwszym w Polsce salonem partnerskim WellU.

Wszystkie osoby wykonujące zabiegi w naszym salonie poza dyplomami ukończenia szkół kosmetycznych posiadają wysokie kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikami. W szczególności obsługi specjalistycznych urządzeń do efektywnej redukcji cellulitu Velashape, do redukcji zbędnego owłosienia Multi Light Plus, do zamykania naczyń krwionośnych, usuwania przebarwień a także wykonywania zabiegów głębokiego złuszczania naskórka, zabiegów mezoteraii mikroigłowej, kriolipolizy oraz karboksyterapii.

Nasze specjalistki

Anna Kubis

Kosmetolog, specjalizuje się w zabiegach redukujących cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej, w zabiegach redukujących nadmierne owłosienie oraz w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy a w szczególności w zabiegach pielęgnujących stopy.

Anna Świerniak

Dyplomowana kosmetyczka, specjalizuje się w zabiegach redukujących cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej oraz w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy a szczególności w zabiegach złuszczająco – regulujących skórę z wykorzystaniem kwasów a także w zabiegach głębokiego złuszczania naskórka – peelingu ziołowym.

Dominika Paciorek

Kosmetolog. Przeprowadza zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała.

Tatiana Shirko

Specjalizuje się w pedicure i manicure. Ponadto jest wizażystką, makijażystką i stylistką paznokci.

Teresa Kimmel

Kosmetolog, specjalizuje się w zabiegach redukujących cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej, w zabiegach redukujących nadmierne owłosienie oraz w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, a w szczególności w zabiegach mających na celu redukcję rozszerzonych naczynek krwionośnych oraz przebarwień.