O nas

Salon Piękne Ciało powstał z myślą o kobietach i dla kobiet. To szczególne miejsce w którym poczujesz się wyjątkowo. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zabiegi, które wykonujemy służyły Tobie, Twojej skórze i w sposób szczególny dbały o piękno Twojego ciała. Abyś mogła poczuć się wspaniale w swoim ciele oferujemy zabiegi z wykorzystaniem najskuteczniejszych technologii.

Prawidłowa pielęgnacja domowa jest dla nas tak samo ważna, jak zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetycznym. Traktujemy ją jako podtrzymanie efektów uzyskanych w wyniku działania preparatów profesjonalnych. Dlatego zawsze otrzymasz od nas kompendium wiedzy na temat swojej cery i sposobów jej pielęgnacji abyś każdego dnia cieszyła się jej blaskiem.

Ponadto jesteśmy pierwszym w Polsce salonem partnerskim WellU.

Kosmetologia, która działa – to nasza obietnica, którą z pełną odpowiedzialnością możemy Ci złożyć.

Nasze specjalistki

Ania Świerniak

Ekspert salonu Piękne Ciało.

Jestem ekspertem w zabiegach odmładzających skórę oraz zabiegach kształtujących sylwetkę. Zawsze mam na uwadze Twoje dobro i bezpieczeństwo. Wybierając odpowiednie zabiegi i specjalnie dobraną pielęgnację domową pomagam kobietom pożegnać ich problemy i kompleksy. Każdego dnia służę swoją wiedzą, dorzucam dużą dawkę zrozumienia i sporo serca abyś poczuła się wspaniale w swojej skórze.

Dominika Paciorek

Ekspert salonu Piękne Ciało.

Jestem ekspertem w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz zabiegach poprawiających sylwetkę. Szczególnie lubię zabiegi zaawansowane, przynoszące szybkie i długotrwałe efekty oraz zadowolenie klienta.

Ania Kubis

Ekspert salonu Piękne Ciało.

Jestem ekspertem w zabiegach pielęgnacyjnych i odmładzających. Szczególnie lubię zabiegi które pobudzają Twoją skórę do regeneracji i sprawiają, że każdego dnia wyglądasz lepiej, zachowując naturalny wygląd.

Tetiana Shyrko

Ekspert w makijażach, pielęgnacji dłoni i stóp.

Jestem ekspertem w pielęgnacji dłoni i stóp. Jeśli chcesz aby stopy niosły Cię przez całe życie lub masz ochotę na odrobinę szaleństwa na swoich paznokciach możesz na mnie liczyć. Mam arytstyczną duszę, uwielbiam tworzyć stylizacje, charakteryzacje i przy pomocy fantastycznych makijaży wydobywać Twoje piękno.

Ewelina Gocha

Specjalizuję się w zabiegach na twarz. Pomimo wrodzonej delikatności szczególnie lubię zabiegi mezoterapii mikroigłowej, które nawilżają i odmładzają Twoją skórę.

Ania Garbiec

Jako podolog specjalizuję się w zabiegach pielęgnujących stopy. Pedicure wykonany przeze mnie sprawi, że poczujesz się lekko i przyjemnie. Ponadto lubię zabiegi wykorzystujące masaż.

Dominika Łuczyńska

Specjalizuję się w zabiegach złuszczających, redukujących trądzik, wzmacniających i rozjaśniających. Specjalizuję się w pielęgnacji wykorzystującej szeroką gamę peelingów chemicznych tzw. „kwasów”. Chętnie podaruję Ci również chwile relaksu i odprężenia, które z pewnością poczujesz podczas fantastycznego masażu.

Arleta Dziuba

Jestem kosmetologiem i biotechnologiem. Lubię konkretne zabiegi dające dobre efekty. Zabiegi z wykorzystaniem lasera, RF mikroigłowego, mezoterapii i plazmy to moja specjalność.