Modelowanie sylwetki, wyszczuplanie i redukcja tkanki tłuszczowej

Modelowanie sylwetki, wyszczuplanie  i redukcja tkanki tłuszczowej w Opolu


Cellulit i nadmiar tłuszczu potrafią skutecznie obniżyć komfort życia. Jednocześnie sama dieta lub ćwiczenia nie zawsze wystarczą. Czasem trzeba sięgnąć po to co daje nam nauka i technologia

Poznaj technologie, które pomogą Ci skutecznie pozbyć się nadmiaru komórek tłuszczowych i cellulitu oraz efektownie wymodelują sylwetkę i ujędrnią ciało!

Kliknij na nazwę zabiegu aby poznać szczegóły:

VELASHAPE

Urządzenie z medycznie potwierdzoną skutecznością. Potrafi zredukować cellulit o 2 stopnie, czyli praktycznie go wyeliminować. Efekty są widoczne i odczuwalne już po pierwszym z serii 5 zabiegów.

HIFU 2D PLUS

(drugiej generacji) – to najbezpieczniejsze na rynku urządzenie do bezinwazyjnego liftingu ciała. Fala ultradźwiękowa rozgrzewa kolagen w tkankach i powoduje mikrouszkodzenia podskórne. Dzięki temu komórki zaczynają się regenerować i budują nowy stelaż. Efekt utrzymuje się min. 18 miesięcy.

KRIOLIPOLIZA

W tym zabiegu zamrażamy komórki tłuszczowe, które ulegają rozpadowi i wydaleniu razem z limfą. Jesteśmy w stanie pomóc Ci pozbyć się prawie 40% komórek tłuszczowych w konkretnym obszarze ciała. Trwale – to oznacza, że nowe nie pojawią się już w tym miejscu.

KARBOKSYTERAPIA

Dwutlenek węgla podany umiejętnie w medycznych dawkach sprawia, że naczynia włosowate i komórki ciała są intensywnie pobudzane do regeneracji i pracy. Skutecznie ujędrnia i likwiduje cellulit.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Podana miejscowo (praktycznie nieodczuwalnie) fosfatydycholina działa jak płyn do mycia naczyń. Rozpuszcza i „ściera” tłuszcz w opracowywanym obszarze.

FALA UDERZENIOWA (AKUSTYCZNA)

to jedna z najbardziej skutecznych metod redukcji cellulitu i miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Tak szeroki wybór zabiegów jest podyktowany różnymi rodzajami i miejscami cellulitu oraz tłuszczu.

Do skutecznego poradzenia sobie z tymi problemami mamy różne rodzaje zabiegów dopasowane do każdego rodzaju cellulitu i tłuszczu.

Jako jedyni na opolszczyźnie posiadamy tak zaawansowane technologie, umożliwiające pozbycie się tych problemów. Słyniemy ze skuteczności! Umów wizytę!

7 Fala akustyczna (uderzeniowa) Opole łydki