Modelowanie sylwetki, wyszczuplanie i redukcja tkanki tłuszczowej

Modelowanie sylwetki, wyszczuplanie  i redukcja tkanki tłuszczowej w Opolu


Cellulit i nadmiar tłuszczu potrafią skutecznie obniżyć komfort życia. Jednocześnie sama dieta lub ćwiczenia nie zawsze wystarczą. Czasem trzeba sięgnąć po to co daje nam nauka i technologia. Oto jak możemy Ci pomóc w modelowaniu sylwetki.

Modelowanie sylwetki wyszczuplanie redukcja cellulitu 1024x739 Fala akustyczna (uderzeniowa) Opole bawoli kark


Cellulit to miejscowe zmiany w tkance podskórnej, wywołane zaburzeniami przemiany materii, nagromadzeniem się wody, substancji toksycznych oraz tłuszczu.

Komórki tłuszczowe mają okrągły kształt, więc każdy przyrost masy ciała powoduje, że pęcznieją i na powierzchni tworzą się charakterystyczne grudki, przypominające skórkę pomarańczy.

Cellulit pojawia się często po intensywnych kuracjach odchudzających – tkanka mięśniowa nie zapewnia odpowiedniej przyczepności tkance łącznej, która luźno otacza poszczególne włókna, nie jest w stanie wypełniać swoich funkcji, skóra staje się luźna, pojawiają się dołki i wypukłości.

Do skutecznego poradzenia sobie z tymi problemami mamy różne rodzaje zabiegów dopasowane do każdego rodzaju cellulitu i tłuszczu.

Nasze propozycje dla Ciebie:

VELASHAPE – Urządzenie z medycznie potwierdzoną skutecznością. Potrafi zredukować cellulit o 2 stopnie, czyli praktycznie go wyeliminować. Efekty są widoczne i odczuwalne już po pierwszym z serii 5 zabiegów.

HIFU 2D PLUS (drugiej generacji) – to najbezpieczniejsze na rynku urządzenie do bezinwazyjnego liftingu ciała. Fala ultradźwiękowa rozgrzewa kolagen w tkankach i powoduje mikrouszkodzenia podskórne. Dzięki temu komórki zaczynają się regenerować i budują nowy stelaż. Efekt utrzymuje się min. 18 miesięcy.

KRIOLIPOLIZA – W tym zabiegu zamrażamy komórki tłuszczowe, które ulegają rozpadowi i wydaleniu razem z limfą. Jesteśmy w stanie pomóc Ci pozbyć się prawie 40% komórek tłuszczowych w konkretnym obszarze ciała. Trwale – to oznacza, że nowe nie pojawią się już w tym miejscu.

KARBOKSYTERAPIA – Dwutlenek węgla podany umiejętnie w medycznych dawkach sprawia, że naczynia włosowate i komórki ciała są intensywnie pobudzane do regeneracji i pracy. Skutecznie ujędrnia i likwiduje cellulit.

LIPOLIZA INIEKCYJNA – Podana miejscowo (praktycznie nieodczuwalnie) fosfatydycholina działa jak płyn do mycia naczyń. Rozpuszcza i „ściera” tłuszcz w opracowywanym obszarze.

FALA UDERZENIOWA (AKUSTYCZNA) – to jedna z najbardziej skutecznych metod redukcji cellulitu i miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Tak szeroki wybór zabiegów jest podyktowany różnymi rodzajami i miejscami cellulitu oraz tłuszczu.

Jako jedyni na opolszczyźnie posiadamy tak zaawansowane technologie, umożliwiające pozbycie się tych problemów. Słyniemy ze skuteczności.

Aby dopasować najbardziej skuteczną i właściwą terapię redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej konieczna jest wizyta w salonie Piękne Ciało – zadzwoń 502 063 987

ZAREZERWUJ Fala akustyczna (uderzeniowa) Opole bawoli kark

Zabieg po konsultacji może zostać wykonany natychmiast.

Poniżej opisy technologii:


VELASHAPE

Aparaty Velashape są pierwszymi i jedynymi aparatami na świecie posiadającymi certyfikat FDA (agencji rządowej USA) potwierdzającym skuteczność działania w zakresie redukcji obwodu ciała i cellulitu. Przebieg procesów metabolizmu w organizmie jest silnie zależny od temperatury.

Dotyczy to również redukcji tkanki tłuszczowej. Kierując się tą przesłanką firma Syneron opracowała nowa platformę Vela. Nowatorskie działanie platformy polega na podgrzaniu tkanki tłuszczowej w całym przekroju (nawet głęboko położonej) do odpowiednio wysokiej temperatury. Temperatura jest na bieżąco kontrolowana, w związku z czym zabieg jest w pełni bezpieczny.

W zabiegach Velashape wykorzystujemy podczerwień, która pozwala rozgrzać tkankę tłuszczową w głębokich partiach, podciśnienie dzięki któremu uzyskujemy drenaż limfatyczny i usprawniamy przepływ limfy.

Ponadto masaż mechaniczny powoduje rozmasowanie wszelkich złogów i wygładzenie powierzchni skóry i RF który stymuluje włókna kolagenowe ujędrniając i odmładzając skórę.

Dodatkowe możliwości aparatu Vela™ to: normalizacja skóry po zabiegach liposukcji, poprawa stanu skóry po urodzeniu dziecka, czasowa poprawa lokalnego krążenia krwi

Zastosowanie:

Tkanka tłuszczowa na brzuchu, biodrach, udach, pośladkach, plecach, ramionach, podbródku.


KRIOLIPOLIZA – zamrażanie tkanki tłuszczowej

Zabieg kriolipolizy polega na trwałym, miejscowym zamrożeniu nadmiaru komórek tłuszczowych w szczególnie trudnych do zlikwidowania obszarach takich jak brzuch, boki, uda, bryczesy czy ramiona.

Komórki tłuszczowe są bardziej podatne na działanie zimna niż sąsiadujące tkanki  i ulegają zniszczeniu już w temperaturze poniżej 0 stopni Celsjusza. W urządzeniu zastosowano działanie zimna i podciśnienia co zwiększa efektywność zabiegów.

Dodatkowo urządzenie wyposażone jest dwie głowice zabiegowe mogące pracować jednocześnie, co ułatwia wykonanie zabiegu na większym obszarze bądź dwóch obszarach jednocześnie.

Ponadto szeroki zakres temperatur od +5°C do -10°C sprawia, że zabiegi mogą być wykonywane zarówno u osób z mniejszą jak i większą otyłością. Dzięki temu w trakcie zabiegu kriolipolizy zniszczeni
u ulegają tylko komórki tłuszczowe
, a nie inne struktury, jak np. skóra, mięśnie, nerwy, naczynia krwionośne.


KARBOKSYTERAPIA – terapia medycznym dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia czyli dermokosmetyczna terapia dwutlenkiem węgla jest obecnie największym przełomem w kosmetologii i medycynie estetycznej w walce z większością problemów z jakimi zgłaszają się klientki do salonów kosmetycznych.

Jest to mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda która:

 • skutecznie odmładza skórę
 • usuwa nawet głębokie zmarszczki
 • przywraca jędrność, gęstość i elastyczność skórze, zarówno na twarzy jak i na całym ciele
 • likwiduje zwiotczenie skóry
 • minimalizuje worki i cienie pod oczami
 • zmniejsza poduszeczki tłuszczowe okolic oczu
 • skutecznie redukuje cellulit
 • bardzo dobrze radzi sobie z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej
 • redukuje podwójny podbródek
 • skutecznie minimalizuje rozstępy
 • doskonale wzmacnia i regeneruje cebulki włosowe oraz zapobiega dalszej utracie włosów
 • ogranicza wypadanie włosów i łysienie.

Zabieg karboksyterapii polega na podskórnym i śródskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek medycznego, czystego dwutlenku węgla przy pomocy niewielkiej igły.

Gaz bez problemu przenika do okolicznych tkanek, wywołuje rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych. Prowadzi to do zwiększenia przepływy krwi, tlenu i  składników odżywczych w obszarze poddawanym zabiegowi.

W naszym salonie podajemy dawki medyczne, największe i najskuteczniejsze z możliwych, optymalne dla danego obszaru, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Warto również wspomnieć o tym, że przy pomocy naszego urządzenia podajemy ciepły dwutlenek węgla co zmniejsza ewentualny dyskomfort zabiegu.

Ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegi karboksyterapii mogą być przeprowadzane niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia.


LIPOLIZA INIEKCYJNA

Zabieg polega na podaniu specjalistycznego preparatu (fosfatydylocholina), który dzięki swym właściwościom rozpuszcza i pomaga uwolnić depozyty tłuszczowe dzięki czemu możesz cieszyć się swoim pięknym ciałem.

Można to porównać do zmywania naczyń:-) płyn do mycia rozpuszcza, a gąbka szoruje tłuszcz. Podobnie działa ten preparat.


Aby dopasować najbardziej skuteczną i właściwą terapię redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej konieczna jest wizyta w salonie Piękne Ciało. Zabieg po konsultacji może zostać wykonany natychmiast.


HIFU 2D Plus (drugiej generacji)

HIFU – high intensity focused ultrasound, skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu.

W technologi HIFU wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej jest dostarczana do głębokich warstw skóry i wprawiając w drgania komórki, doprowadza do ich miejscowego podgrzania (do 70C). To prowadzi do mikrouszkodzeń, obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu.

HIFU ujędrnia skórę ciała i twarzy, mocno liftinguje i modeluje. Zwiększa elastyczność skóry. To tak jakbyś cofnęła zegar biologiczny o minimum 10 lat!

Jest to obecnie najbardziej efektywna i najbezpieczniejsza metoda bezinwazyjnego liftingu.

Zabieg na twarz wykonuje się 1 do maksymalnie 3 razy. Ponieważ nie wymaga znieczulenia i można po nim wrócić do codziennego życia, jest nazywany „zabiegiem lunchowym”. Pierwsze efekty są widoczne i odczuwalne natychmiast po zabiegu. Natomiast na finalny rezultat należy poczekać 2-3 miesięcy.

W tym czasie każdego dnia skóra młodnieje, to jakby cofać czas. 

Efekt utrzymuje się minimum 18 miesięcy od zabiegu!


Fala akustyczna (uderzeniowa)

Fala akustyczna (uderzeniowa) to jedna z najbardziej skutecznych metod redukcji cellulitu i miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zabieg polega na emitowaniu akustycznych fal dźwiękowych na obszary dotknięte cellulitem. W chwili wprowadzania ich do ciała przy pomocy mocnych drgań dochodzi do rozerwania błony komórek tłuszczowych. Zadaniem zogniskowanej fali uderzeniowej jest poprawa mikrokrążenia, rozluźnienie tkanki tłuszczowej, drenaż limfatyczny, a także zniekształcenie i uszkodzenie adipocytów czyli komórek tłuszczowych.

Ze względu na specyficzne dźwięk i odczucia podczas zabiegu można spotkać się określeniem fala uderzeniowa.

Zabieg jest krótki, bezbolesny i bardzo skuteczny

Należy przeprowadzić go w serii 5-10 zabiegów w odstępach 7-dniowych.

Efekty zabiegu falą akustyczną:

– skóra staje się wygładzona i odmłodzona
– tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu i zmniejszeniu
– obwód części ciała ulega zmniejszeniu
Fala akustyczna jest skuteczna jako samodzielny zabieg, jak również jako przyspieszenie efektów po zabiegu kriolipolizy oraz lipolizy iniekcyjnej.

Nasza rekomendacja

Aby w pełni dobrze czuć się w swoim ciele,zapraszamy Cię do naszego salonu na konsultację (bezpłatnie) po której dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Zadzwoń i umów się na wizytę 502 063 987

Zachęcamy do wykonania badania badania w salonie i dobranie najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla Twojego ciała.

ZAREZERWUJ Fala akustyczna (uderzeniowa) Opole bawoli kark

Salon Piękne Ciało | Opole, Plac Wolności 4-5 | 502 063 987