Pielęgnacja okolic oczu - podnosimy opadające powieki

Pielęgnacja okolic oczu – piękne i kuszące spojrzenie


Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i wrażliwa. I takiej pielęgnacji potrzebuje. Kosmetyki do pielęgnacji domowej oraz zabiegi wykonywane w gabinecie powinny przede wszystkim gwarantować utrzymanie nawilżenia i odpowiedniego natłuszczenia skóry, niwelować cienie oraz dotleniać.

Depositphotos 18017905 l 2015 1024x703 Blefaroplastyka Opole plazma powiek górnych i dolnych


Nasze propozycje dla Ciebie:

Zabieg plastyki powiek (lifting) – blefaroplastyka, plazma

Zabieg, który pozwala nadać powiekom młody, naturalny wygląd. Stosowany zarówno w celach estetycznych jak i zdrowotnych. Zabieg wykonujemy z znieczuleniu miejscowym przy pomocy technologi plazmy azotowej.

Po zabiegu skóra na powiekach jest wyraźnie zregenerowana i zagęszczona.  Dzięki pobudzeniu naturalnych czynników wzrostu i regeneracji tkanek, efekt ulega poprawie do kilku tygodni po zabiegu.

W zależności od stanu powiek należy przeprowadzić od 1 do 5 zabiegów. Wcześniej wymagana jest konsultacja.

Efekty jakich możesz się spodziewać to

  • młodszy wygląd,
  • dużo świeższe spojrzenie
  • redukcja nadmiaru wiotkiej skóry.

Zabieg ujędrniający okolice oczu Larens

Podczas zabiegu na okolice oczu aplikujemy preparat o bardzo silnych właściwościach przeciwzmarszczkowych i ujędrniających. Preparat zostaje wmasowany, dzięki czemu poprawia się lokalne krążenie krwi, komórki są lepiej dotlenione, a preparaty wnikają głębiej liftingując, ujędrniając i regenerując delikatną skórę wokół oczu.

Warto również zwrócić uwagę na preparat do użytku domowego Syn-Ake Eye Cream 15 ml + 5 ml gratis 


KARBOKSYTERAPIA – terapia medycznym dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia czyli dermokosmetyczna terapia dwutlenkiem węgla jest obecnie największym przełomem w kosmetologii i medycynie estetycznej w walce z większością problemów z jakimi zgłaszają się klientki do salonów kosmetycznych.

Jest to mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda która:

 • skutecznie odmładza skórę
 • usuwa nawet głębokie zmarszczki
 • przywraca jędrność, gęstość i elastyczność skórze, zarówno na twarzy jak i na całym ciele
 • likwiduje zwiotczenie skóry
 • minimalizuje worki i cienie pod oczami
 • zmniejsza poduszeczki tłuszczowe okolic oczu
 • skutecznie redukuje cellulit
 • bardzo dobrze radzi sobie z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej
 • redukuje podwójny podbródek
 • skutecznie minimalizuje rozstępy
 • doskonale wzmacnia i regeneruje cebulki włosowe oraz zapobiega dalszej utracie włosów
 • ogranicza wypadanie włosów i łysienie.

Zabieg karboksyterapii polega na podskórnym i śródskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek medycznego, czystego dwutlenku węgla przy pomocy niewielkiej igły.

Gaz bez problemu przenika do okolicznych tkanek, wywołuje rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych. Prowadzi to do zwiększenia przepływy krwi, tlenu i  składników odżywczych w obszarze poddawanym zabiegowi.

W naszym salonie podajemy dawki medyczne, największe i najskuteczniejsze z możliwych, optymalne dla danego obszaru, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Warto również wspomnieć o tym, że przy pomocy naszego urządzenia podajemy ciepły dwutlenek węgla co zmniejsza ewentualny dyskomfort zabiegu.
Ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegi karboksyterapii mogą być przeprowadzane niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia.


HIFU 2D Plus (drugiej generacji)

HIFU – high intensity focused ultrasound, skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu.

W technologi HIFU wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej jest dostarczana do głębokich warstw skóry i wprawiając w drgania komórki, doprowadza do ich miejscowego podgrzania (do 70C). To prowadzi do mikrouszkodzeń, obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu.

HIFU ujędrnia skórę ciała i twarzy, mocno liftinguje i modeluje. Zwiększa elastyczność skóry. To tak jakbyś cofnęła zegar biologiczny o minimum 10 lat!

Jest to obecnie najbardziej efektywna i najbezpieczniejsza metoda bezinwazyjnego liftingu.

Zabieg na twarz wykonuje się 1 do maksymalnie 3 razy. Ponieważ nie wymaga znieczulenia i można po nim wrócić do codziennego życia, jest nazywany „zabiegiem lunchowym”. Pierwsze efekty są widoczne i odczuwalne natychmiast po zabiegu. Natomiast na finalny rezultat należy poczekać 2-3 miesięcy.

W tym czasie każdego dnia skóra młodnieje, to jakby cofać czas. 

Efekt utrzymuje się minimum 18 miesięcy od zabiegu!


Nasza rekomendacja

Aby w pełni cieszyć się czystą cerą na codzień zapraszamy Cię do naszego salonu na diagnozę Twojej cery po której dobierzemy preparat do jej oczyszczania. Zadzwoń i umów się na wizytę 502 063 987

Zachęcamy do wykonania badania cery (nawilżenie, natłuszczenie, elastyczność) i dobranie najbardziej odpowiedniej pielęgnacji dla Twojej cery.


Salon Piękne Ciało | Opole, Plac Wolności 4-5 | 502 063 987

ZAREZERWUJ Blefaroplastyka Opole plazma powiek górnych i dolnych