Pielęgnacja okolic oczu

Pielęgnacja okolic oczu – piękne i kuszące spojrzenie


Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i wrażliwa. I takiej pielęgnacji potrzebuje.  Gwarancja utrzymania nawilżenia i odpowiedniego natłuszczenia skóry, redukcja cieni pod oczami i dotlenienie to nasze priorytety.

Poznaj propozycje przygotowane dla Ciebie:

Karboksyterapia – zredukuje cienie wokół powiek

HIFU 2D – zliftinguje i odmłodzi Twoje spojrzenie

Plazma – podniesie opadające powieki

Syn Ake Eye & More – zapewni Ci pielęgnację domową


KARBOKSYTERAPIA – terapia dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia czyli dermokosmetyczna terapia dwutlenkiem węgla jest obecnie największym przełomem w kosmetologii i medycynie estetycznej w walce z większością problemów z jakimi zgłaszają się klientki do salonów kosmetycznych.

Jest to mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda która w przypadku okolic oczu:

  • minimalizuje worki i cienie pod oczami
  • zmniejsza poduszeczki tłuszczowe okolic oczu

Zabieg karboksyterapii polega na podskórnym i śródskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek medycznego, czystego dwutlenku węgla przy pomocy niewielkiej igły.

Gaz bez problemu przenika do okolicznych tkanek, wywołuje rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych. Prowadzi to do zwiększenia przepływy krwi, tlenu i  składników odżywczych w obszarze poddawanym zabiegowi.

W naszym salonie podajemy dawki medyczne, największe i najskuteczniejsze z możliwych, optymalne dla danego obszaru, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Warto również wspomnieć o tym, że przy pomocy naszego urządzenia podajemy ciepły dwutlenek węgla co zmniejsza ewentualny dyskomfort zabiegu.

Ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegi karboksyterapii mogą być przeprowadzane niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia.


HIFU 2D Plus

HIFU – high intensity focused ultrasound, skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu.

W technologi HIFU wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej jest dostarczana do głębokich warstw skóry i wprawiając w drgania komórki, doprowadza do ich miejscowego podgrzania (do 70C). To prowadzi do mikrouszkodzeń, obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu.

HIFU ujędrnia skórę ciała i twarzy, mocno liftinguje i modeluje. Zwiększa elastyczność skóry. To tak jakbyś cofnęła zegar biologiczny o minimum 10 lat!

Jest to obecnie najbardziej efektywna i najbezpieczniejsza metoda bezinwazyjnego liftingu.

Zabieg wykonuje się 1 do maksymalnie 3 razy. Ponieważ nie wymaga znieczulenia i można po nim wrócić do codziennego życia, jest nazywany „zabiegiem lunchowym”. Pierwsze efekty są widoczne i odczuwalne natychmiast po zabiegu. Natomiast na finalny rezultat należy poczekać 2-3 miesięcy.

W tym czasie każdego dnia skóra młodnieje, to jakby cofać czas. 

Efekt utrzymuje się minimum 18 miesięcy od zabiegu!


Podniesienie opadających powiek

plazma, blefaroplastyka.

Zabieg, który pozwala nadać powiekom młody, naturalny wygląd. Stosowany zarówno w celach estetycznych jak i zdrowotnych. Zabieg wykonujemy z znieczuleniu miejscowym przy pomocy technologi plazmy azotowej.

Po zabiegu skóra na powiekach jest wyraźnie zregenerowana i zagęszczona.  Dzięki pobudzeniu naturalnych czynników wzrostu i regeneracji tkanek, efekt ulega poprawie do kilku tygodni po zabiegu.

W zależności od stanu powiek należy przeprowadzić od 1 do 3 zabiegów. Wcześniej wymagana jest konsultacja.

Efekty jakich możesz się spodziewać to

    • młodszy wygląd,
    • dużo świeższe spojrzenie
    • redukcja nadmiaru wiotkiej skóry.

Syn Ake Eye & More 15 ml – pielęgnacja domowa

Syn Ake Eye More 15ml 300x300 KOMPLET REGULACJA BRWI Z MALOWANIEM HENNĄ I HENNA RZĘSIntensywnie działające serum punktowe pod oczy oraz na zmarszczki mimiczne.

Odmładza i pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu, zapewnia wysoki poziom nawilżenia, rozjaśnia cienie i niweluje obrzęki.

Dzięki kompleksowi bioaktywnych peptydów kolagenu rybiego oraz SYN®-AKE (neuropeptyd naśladujący działanie toksyny z jadu żmii – Temple Viper) rozluźnia i hamuje skurcze mięśniowe, poskramiając zmarszczki mimiczne.

Produkt do nabycia w naszym salonie i w sklepie internetowym:

REGENERACJA I NAWILŻENIE 6 KOMPLET REGULACJA BRWI Z MALOWANIEM HENNĄ I HENNA RZĘS


Nasza rekomendacja

Aby w pełni cieszyć się pięknym spojrzeniem na codzień, zapraszamy Cię do naszego salonu na bezpłatną konsultację, po której dobierzemy najlepszy dla Ciebie zabieg. Zadzwoń i umów się na wizytę

Salon Piękne Ciało | Opole, Plac Wolności 4-5 | 502 063 987

ZAREZERWUJ KOMPLET REGULACJA BRWI Z MALOWANIEM HENNĄ I HENNA RZĘS