Klub Pięknego Ciała

Zapraszamy Cię do Klubu Pięknego Ciała

Dołącz do kobiet dbających o siebie. Odbieraj co miesiąc specjalnie przygotowane promocje, kupony rabatowe, bądź dobrze poinformowana i korzystaj z naszych artykułów napisanych dla Ciebie.

Klikając na DOŁĄCZ DO KLUBU dobrowolnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesłania newsletterów zawierających promocje, kupony rabatowe i artykuły z wiedzą drogą mailową.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwane RODO informuję, iż administratorem Państwa danych osobowych będzie IQBIZNES.pl Adam Grzesik Opole, Nowa 6, NIP: 7721449231 oddział: Salon Kosmetyczny Piękne Ciało, zwanym dalej ADO.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i będą przechowywane do momentu odwołania przez Państwa zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczania przetwarzania, usunięcia, przenoszenia danych i odwołania zgody w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych. Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, aby zaproponować najbardziej odpowiednią ofertę usług i wiedzy kosmetycznej.

4 000 Klub Pięknego Ciała
-->