Pielęgnacja twarzy: OCZYSZCZANIE

Pielęgnacja twarzy: OCZYSZCZANIE  – piękna, zdrowa i zadbana cera, potwierdzone opinie – wejdź na stronę SalonPiekneCialo.pl/klub i odbierz prezent do pierwszej wizyty w salonie Piękne Ciało.


Pielęgnacja twarzy to:

  • oczyszczanie
  • złuszczanie
  • nawilżanie i regeneracja
  • odmładzanie i lifting

Przestrzeganie kilku zasad i odpowiednia pielęgnacja sprawi, że przez wiele lat będziesz cieszyć się piękną, zdrową cerą, a koleżanki będą Ci pozytywnie zazdrościć.

Pielęgnacja nie może być przypadkowa, a preparaty i zabiegi muszą być ściśle dopasowane do Twojego rodzaju cery.

Niestety 4 na 5 kobiet nie wie jaki naprawdę ma rodzaj cery i krzywdzi się nieprawidłowo ją pielęgnując. Dlatego warto skorzystać z diagnozy i badania cery [kliknij po więcej]

Poznaj pierwszy z 4 elementów idealnej pielęgnacji twarzy:

Pielęgnacja twarzy – OCZYSZCZANIE

Oczyszczanie twarzy jest pierwszym i podstawowym krokiem do zdrowej i pięknej skóry. Zarówno codzienny demakijaż w domu jak i zabiegi oczyszczające w gabinecie kosmetycznym muszą być wykonywane bardzo dokładnie aby były skuteczne.

Nasze propozycje dla Ciebie:

Oczyszczanie manualne

jest zabiegiem który ma na celu usunięcie zaskórników i oczyszczenie cery wtedy, kiedy cera jest mocno zanieczyszczona. W przypadku cer trądzikowych często jest to metoda konieczna na początku kuracji. Oczyszczania manualnego powinny unikać osoby posiadające cerę wrażliwą i naczyniową.

Oxybrazaja – peeling wodno – tlenowy

jest zabiegiem który polega na oczyszczaniu i delikatnym złuszczaniu naskórka przy użyciu tlenu, podciśnienia i mikroskopijnych kropli soli fizjologicznej. W efekcie oczyszcza skórę i zwęża zaskórniki. Daje uczucie natychmiastowego odświeżenia a tlen użyty w zabiegu dodatkowo odżywia i dotlenia skórę. Zabieg nadaje się do wszystkich rodzajów cery choć szczególnie polecamy go w przypadku skór wrażliwych i naczyniowych.

Peeling kawitacyjny

jest bardzo popularnym zabiegiem oczyszczającym cerę. Przy pomocy ultradźwięków i cieczy (delikatny tonik lub specjalne preparaty ) dochodzi do delikatnego złuszczenia warstwy rogowej, delikatnego oczyszczenia płytko osadzonych zaskórników, do rozjaśnienia cery i poszerzenia barier skórnych aby substancje aktywne zawarte w kosmetykach mogły głębiej przeniknąć.

Przeznaczony do wszystkich rodzajów cer a ze względu na działanie  antybakteryjne systematycznie stosowany sprawdza się również w przypadku cer dotkniętych trądzikiem.


Nasza rekomendacja

Aby w pełni cieszyć się czystą cerą na codzień zapraszamy Cię do naszego salonu na diagnozę Twojej cery po której dobierzemy preparat do jej oczyszczania. Zadzwoń i umów się na wizytę 502 063 987

Zachęcamy do wykonania badania cery (nawilżenie, natłuszczenie, elastyczność) i dobranie najbardziej odpowiedniej pielęgnacji dla Twojej cery.

1 300x200 Konsultacje oraz diagnoza cery w połączeniu z wykonaniem dowolnego zabiegu na twarz

[więcej]


Salon Piękne Ciało | Opole, Plac Wolności 4-5 | 502 063 987

1200x630 1DKCVGI Konsultacje oraz diagnoza cery w połączeniu z wykonaniem dowolnego zabiegu na twarz