Pielęgnacja twarzy: ZŁUSZCZANIE

Pielęgnacja twarzy: złuszczanie (peelingi) – piękna, zdrowa i zadbana cera, potwierdzone opinie – wejdź na stronę SalonPiekneCialo.pl/klub i odbierz prezent do pierwszej wizyty w salonie Piękne Ciało.


Pielęgnacja twarzy to:

  • oczyszczanie
  • złuszczanie
  • nawilżanie i regeneracja
  • odmładzanie i lifting

Przestrzeganie kilku zasad i odpowiednia pielęgnacja sprawi, że przez wiele lat będziesz cieszyć się piękną, zdrową cerą, a koleżanki będą Ci pozytywnie zazdrościć.

Pielęgnacja nie może być przypadkowa, a preparaty i zabiegi muszą być ściśle dopasowane do Twojego rodzaju cery.

Niestety 4 na 5 kobiet nie wie jaki naprawdę ma rodzaj cery i krzywdzi się nieprawidłowo ją pielęgnując. Dlatego warto skorzystać z diagnozy i badania cery [kliknij po więcej]

Poznaj drugi z 4 elementów idealnej pielęgnacji twarzy – peelingi czyli złuszczanie:

Pielęgnacja twarzy ZŁUSZCZANIE 1024x673 Zabieg rozszerzony ze specjalnie dobranym zestawem kwasów medycznych

Pielęgnacja twarzy – ZŁUSZCZANIE

Zabiegi złuszczające to takie podczas których dochodzi do kontrolowanego złuszczenia naskórka w celu wyrównania kolorytu, struktury skóry, zwężenia porów, odmłodzenia i regeneracji.

Naturalnie naskórek u każdego człowieka złuszcza się w niewielkim stopniu każdego dnia i co 28 dni dochodzi do odbudowania jego zewnętrznej warstwy. W zabiegach złuszczający przyspieszamy i zwiększamy ten efekt po aby skóra mobilizowała się do produkcji nowych komórek co w efekcie daje świeżą i ładniejszą cerę.

Nasze propozycje dla Ciebie:

Peeling chemiczny

zwany potocznie „kwasami” polega na kontrolowanym złuszczaniu naskórka przy pomocy specjalnych preparatów. Peeling chemiczny to zabieg który działa wielokierunkowo i ma bardzo szerokie zastosowanie. Kwas dobieramy do rodzaju i problemu cery. Zabiegi takie sprawdzą się doskonale w przypadku redukcji trądziku, redukcji przebarwień, redukcji zmarszczek, wyregulowania sebum, zwężenia porów, wzmocnienia kruchych naczyń krwionośnych, zmniejszenia rumienia oraz nawilżenia skóry.

Najpopularniejsze kwasy to azelainowy, lactobionowy,migdałowy, pirogronowy, mlekowy, glikolowy, salicylowy, cytrynowy czy ferulowy. Większość z nich to preparaty które uwrażliwiają skórę na promieniowanie słoneczne, więc kurację należy przeprowadzać jesienią lub zimą. Jednak kwas azelainowy, migdałowy, lactobionowy i ferulowy to zabiegi całoroczne.

Zabiegi z wykorzystaniem kwasów najlepiej przeprowadzić w serii.

Depositphotos 31729463 original 300x193 Zabieg rozszerzony ze specjalnie dobranym zestawem kwasów medycznych

Mikrodermabrazja diamentowa

to zabieg który ma za zadanie mechaniczne złuszczenie skóry przy pomocy specjalnej głowicy z opiłków diamentu. Często mylony jest z zabiegiem oczyszczającym, jednak mikrodermabrazja przede wszystkim złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka powodując wyrównanie struktury i kolorytu skóry, zwężenie porów czy spłycenie zmarszczek.


Nasza rekomendacja

Aby w pełni cieszyć się czystą cerą na codzień zapraszamy Cię do naszego salonu na diagnozę Twojej cery po której dobierzemy preparat do jej oczyszczania. Zadzwoń i umów się na wizytę 502 063 987

Zachęcamy do wykonania badania cery (nawilżenie, natłuszczenie, elastyczność) i dobranie najbardziej odpowiedniej pielęgnacji dla Twojej cery.

1 300x200 Zabieg rozszerzony ze specjalnie dobranym zestawem kwasów medycznych


Salon Piękne Ciało | Opole, Plac Wolności 4-5 | 502 063 987

1200x630 1DKCVGI 1024x538 Zabieg rozszerzony ze specjalnie dobranym zestawem kwasów medycznych