Mikrodermabrazja diamentowa

Oczyszczanie skór grubych i potrądzikowych.

Co daje i na czym polega mikrodermabrazja diamentowa?

Zabieg, który ma za zadanie mechaniczne złuszczenie skóry przy pomocy specjalnej głowicy z opiłków diamentu. Często mylona jest z zabiegiem oczyszczającym.

Mikrodermabrazja przede wszystkim złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka, powodując wyrównanie struktury i kolorytu skóry, zwężenie porów czy spłycenie zmarszczek.

 

Po tym zabiegu Twoja skóra będzie:

  • gładsza
  • odświeżona 

Czas zabiegu

60 minut

Ilość | Częstotliwość

2-5 zabiegów co miesiąc

Ile kosztuje mikrodermabrazja diamentowa?

200 zł

Złuszczanie - mikrodermabrazja diamentowa

Jest to mechaniczne złuszczanie zrogowaciałego naskórka przy pomocy głowicy diamentowej.

Mikrodermabrazja skutecznie redukuje niedoskonałości skóry – zmarszczki, trądzik, przebarwienia, rozszerzone pory, blizny i zaskórniki.

Jest przeznaczona tylko dla cer grubych lub po przebytym trądziku.

Mikrodermabrazję diamentową uważa się za stosunkowo delikatną i niepowodującą podrażnień. Kosmetyczka wybiera odpowiednią głowicę diamentową z odpowiednią grubością ziaren. Najmniejsze przeznaczone są najczęściej do okolic oczu i nosa, nieco większe do twarzy, średnich używa się do szyi i dekoltu, zaś największych do innych partii ciała, np. pleców.

 

Jak długo utrzymuje się efekt po mikrodermabrazji diamentowej?

Oto co warto wiedzieć na temat trwałości efektów tego zabiegu:

  1. Natychmiastowe efekty: Po jednorazowym zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, skóra często wygląda na bardziej promienną i jest bardziej gładka. Te efekty są zazwyczaj widoczne od razu po zabiegu.

  2. Długoterminowe efekty: Dla osiągnięcia i utrzymania długoterminowych efektów zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów. Zazwyczaj 4-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni pozwala na osiągnięcie znaczących i dłużej utrzymujących się rezultatów.

  3. Czynniki indywidualne: Trwałość efektów może zależeć od wieku, typu skóry, a także od czynników takich jak dieta, nawodnienie, nawyki pielęgnacyjne i ekspozycja na słońce.

  4. Pielęgnacja po zabiegu: Odpowiednia pielęgnacja domowa, w tym stosowanie kremów nawilżających i ochrona przed słońcem, mogą przedłużyć efekty mikrodermabrazji diamentowej.

Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!

Skorzystaj z PORADY EKSPERTA!
[bezpłatnie]
Masz pytania lub wątpliwości?

Zaloguj się i wybierz KONSULTACJA TWARZ

-->