Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny z maską i ampułką to najpopularniejszy zabieg pielęgnacyjny!

Co daje i na czym polega peeling kawitacyjny.

To zabieg, od którego rozpoczynamy większość zabiegów pielęgnacji cery. Peeling kawitacyjny pozwala w bezpieczny sposób oczyścić cerę i przygotować do dalszej pielęgnacji.

W salonie Piękne Ciało peeling kawitacyjny zawsze uzupełniamy odpowiednio dobraną ampułką i wykańczamy maską ulgową lub kremową.

Po tym zabiegu Twoja skóra będzie:

 • oczyszczona i rozjaśniona
 • dodatkowo odżywiona, zregenerowana dzięki specjalnej ampułce
 • nawilżona i wyciszona dzięki specjalnej masce

Czas zabiegu

75 minut

Ilość | Częstotliwość

5 zabiegów co miesiąc

Ile kosztuje peeling kawitacyjny

250 zł

Peeling kawitacyjny z ampułką i maską

Przy pomocy ultradźwięków i cieczy (delikatny tonik lub specjalne preparaty) dochodzi do delikatnego złuszczenia warstwy rogowej naskórka i oczyszczenia płytko osadzonych zaskórników w skórze.

W efekcie peeling kawitacyjny prowadzi do rozjaśnienia cery i poszerzenia porów skórnych aby substancje aktywne zawarte w kosmetykach mogły głębiej przeniknąć w głąb skóry w dalszej części zabiegu.

Ponadto peeling kawitacyjny działa również antybakteryjnie, przez co systematycznie stosowany sprawdza się również w przypadku cer dotkniętych trądzikiem.

 

Zalety peelingu kawitacyjnego

Jest to niezwykle popularny zabieg, do którego w salonie Piękne Ciało zawsze dobieramy najlepszą do danej cery ampułkę z substancjami aktywnymi i wykańczamy go maską algową.

Dzięki temu poza oczywistym oczyszczeniem Twoja skóra zostaje odpowiednio nawilżona i odżywiona.

 

Dla kogo peeling kawitacyjny?

 • cera trądzikowa
 • cera delikatnie zanieczyszczona
 • cera odwodniona, przesuszona
 • cera wrażliwa
 • cera naczyniowa

 

Po jakim czasie widac efekty peelingu kawitacyjnego?

Efekty peelingu kawitacyjnego są często widoczne już bezpośrednio po zabiegu. Oto, co warto wiedzieć o efektach tego zabiegu:

 1. Natychmiastowe efekty: Bezpośrednio po peelingu kawitacyjnym wielu pacjentów zauważa, że ich skóra jest gładsza, bardziej promienna i czystsza.

 2. Redukcja zaskórników: Peeling pomaga w usuwaniu zaskórników i innych zanieczyszczeń, co może być zauważalne już po pierwszym zabiegu.

 3. Poprawa tekstury skóry: Regularne stosowanie peelingu kawitacyjnego może przyczynić się do długoterminowej poprawy tekstury skóry, uczynić ją bardziej miękką i elastyczną.

 4. Efekty długoterminowe: Dla uzyskania najlepszych rezultatów, peeling kawitacyjny często jest wykonywany w serii kilku zabiegów. Długoterminowe efekty, takie jak poprawa stanu skóry i jej wyglądu, mogą być bardziej widoczne po kilku zabiegach.

 5. Regeneracja skóry: Po zabiegu skóra może lepiej wchłaniać stosowane na nią produkty pielęgnacyjne, co może przyczynić się do poprawy ogólnego stanu skóry.

 

Kiedy nie można robić peelingu kawitacyjnego? 

Standardowa przeciwwskazania zabiegowe:

 • gorączka
 • infekcja
 • opryszczka

 

Podsumujmy korzyści z peelingu kawitacyjnego w salonie Piękne Ciało Opole

Po zabiegu Twoja skóra będzie dogłębnie oczyszczona i odżywiona substancjami aktywnymi, a maska algowa ją rozjaśni. 

Jestem ekspertem w pielęgnacji twarzy.

Wierzę, że indywidualnie dobrane zabiegi i odpowiednia pielęgnacja domowa pozwolą utrzymać skórę w dobrej kondycji na długie lata.

Ania Świerniak-Grzesik

Najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci

Skorzystaj z PORADY EKSPERTA!
[bezpłatnie]
Masz pytania lub wątpliwości?

Zaloguj się i wybierz KONSULTACJA TWARZ

-->