LIPOLIZA INIEKCYJNA - redukcja tłuszczu przez rozpuszczenie

TRWAŁA REDUKCJA KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH

Lipoliza iniekcyjna jest to nieinwazyjny zabieg służący modelowaniu sylwetki. Pozwala skutecznie zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej.

Polega na rozpuszczaniu tkanki tłuszczowej w wybranej partii ciała za pomocą zastrzyków z fosfatydycholiny. W wyniku wstrzyknięcia dochodzi do rozpuszczania komórek tłuszczowych. Uwolnione z nich tłuszcze transportowane są do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie usuwane z organizmu.

Czas zabiegu

30 minut

Ilość | Częstotliwość

2 do 4 zabiegów
co tydzień

Cena zabiegu

300 zł
za ampułkę

Na czym polega zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Podana miejscowo (praktycznie nieodczuwalnie) fosfatydycholina działa jak płyn do mycia naczyń.

Rozpuszcza i „ściera” tłuszcz w opracowywanym obszarze. To zabieg szybki i dający widoczne i odczuwalne efekty. Likwiduje tłuszcz podskórny.

Pierwszą i najbardziej cieszącą zmianą, jaką dostrzeżesz będzie utrata kilku centymetrów w obwodzie. Poprawi się twoje krążenie oraz metabolizm komórek skóry, co przyczyni się do szybszej i lepszej regeneracji skóry.

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej w salonie Piękne Ciało?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej obejmuje dwa etapy: pierwszy to przygotowanie do zabiegu. Obejmuje konsultację, podczas której kosmetolog przeprowadza z tobą wywiad dotyczący przebytych i aktualnych chorób, uczuleń.

Drugi etap to część właściwa zabiegu (trwa ona również około 20 do 30 minut) i polega na wykonywaniu licznych mikroiniekcji cienką igłą.

Dzięki użyciu specjalnego aplikatora Pistor zabieg jest naprawdę dobrze tolerowany przez klientów – odczuwane są jedynie delikatne ukłucia, a samo miejsce nakłucia może lekko swędzieć lub piec, jednak te objawy bardzo szybko ustępują.

Po wykonaniu lipolizy iniekcyjnej na twoim ciele mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia skóry, delikatne obrzęki, czasami krwiaczki. To typowe objawy podczas rozpadu komórek tłuszczowych i nie są one przeciwwskazaniem do powrotu do pełnej aktywności.

Jeśli chcesz uzyskać w pełni satysfakcjonujący cię efekt należy wykonać od 2 do 4 zabiegów. Kolejne spotkanie możesz umówić nie wcześniej niż po 7 dniach, natomiast im mniejsze depozyty tłuszczowe, tym większy odstęp między zabiegami zaproponuje specjalista.

Lipoliza iniekcyjna w lustrze – jakie zmiany zaobserwuję?

Pierwszą i najbardziej cieszącą zmianą, jaką dostrzeżesz będzie utrata kilku centymetrów w obwodzie. Poprawi się twoje krążenie oraz metabolizm komórek skóry, co przyczyni się do szybszej i lepszej regeneracji skóry.

Lipoliza iniekcyjna nie jest metodą odchudzania, tylko modelowania sylwetki. Warto, abyś o tym pamiętała i nie traktowała jej jak cudownej tabletki. Ten zabieg to idealne uzupełnienie diety, ćwiczeń – zdrowego stylu życia, tak abyś mogła cieszyć się pięknym i jędrnym ciałem.

A więc jak? – szukasz dobrego salonu w którym z radością będziesz mogła pozbyć się kilku centymetrów?

Przeciwwskazania:

  • Ciąża i/lub karmienie piersią;
  • Cukrzyca;
  • Miesiączka
  • Przebyte nowotwory do 5 lat od wyleczenia
  • Gorączka
  • Przyjmowanie antybiotyku do 7 dni przed zabiegiem

Podsumujmy korzyści lipolizy iniekcyjnej

Pozbywasz się komórek tłuszczowych w miejscach, które trudno odchudzić. Zabieg jest szybki i bezbolesny, a efekty szybko widoczne i odczuwalne.

Jestem ekspertem w pielęgnacji twarzy.

Wierzę, że indywidualnie dobrane zabiegi i odpowiednia pielęgnacja domowa pozwolą utrzymać skórę w dobrej kondycji na długie lata.

Ania Świerniak-Grzesik

Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci!

Skorzystaj z PORADY EKSPERTA!
[bezpłatnie]
Masz pytania lub wątpliwości?

Zaloguj się i wybierz KONSULTACJA CIAŁO

Efekty zabiegu
PRZED
PO
-->