Całkowicie nowa jakość mezoterapii igłowej

Udostępnij:

Dziś słów kilka o naszym najnowszym zabiegu mezoterapii igłowej.

Wcześniej wykonywałyśmy go w tradycyjny sposób przy pomocy strzykawki i igły.

Oczywiście strzykawka i igła nadal są niezbędne do wykonania tego zabiegu, ale teraz uzbrojone jesteśmy w urządzenie które w bardzo precyzyjny sposób umożliwia podanie preparatów dokładnie tam gdzie powinny się znaleźć.

Nowa jakość mezoterapii to przede wszystkim precyzja, dokładność, odpowiednie podanie preparatu w głąb skóry, krótszy, bezbolesny zabieg, bez konieczności znieczulania. Wszystkie osoby, które w sierpniu miały wykonany ten zabieg zgodnie twierdzą, że jest niezwykle komfortowy, praktycznie bezbolesny i niezwykle skuteczny. Wszystko za sprawą najnowocześniejszego na świecie pistoletu firmy PISTOR.

Czy ten zabieg jest dla Ciebie?

Jeśli Twoja skóra potrzebuje intensywnego nawilżenia, odżywienia, odmłodzenia czy wypłycenia zmarszczek to jak najbardziej tak :-).
Osoby które chcą wzmocnić i zastymulować wzrost włosów teraz mogą zrobić to w naprawdę skuteczny sposób przy pomocy mezoterapii igłowej.

I wreszcie przysłowiowa “wisienka na torcie “.

Od teraz w salonie Piękne Ciało wykonujemy lipolizę iniekcyjną. Co to takiego? To kolejny zabieg kształtujący sylwetkę i pomagający zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i to w dowolnym miejscu ciała. Zabieg polega na podaniu specjalistycznego preparatu, który dzięki swym właściwościom rozpuszcza i pomaga uwolnić depozyty tłuszczowe dzięki czemu możesz cieszyć się swoim pięknym ciałem. Można to porównać do zmywania naczyń:-) płyn do mycia rozpuszcza, a gąbka szoruje tłuszcz. Podobnie działa ten preparat.

Swoją ciekawość możesz zaspokoić oglądając reportaż ze szkolenia w salonie Piękne Ciało pod adresem https://bit.ly/mezoterapia_pistor

Zapraszam serdecznie

Ania Świerniak

Projekt bez tytułu Całkowicie nowa jakość mezoterapii igłowej
Udostępnij:
-->