Endermologia Opole przegląd salonów i alternatywnych technologii

Udostępnij:

Z tęgi artykułu dowiesz się gdzie w Opolu możesz wykonać zabieg Endermologii.

Endermologia to zabieg wyszczuplająco-modelujący ciało, który jako jeden z pierwszych na rynku został szeroko rozreklamowany.

Został opatentowany w 1986 roku przez inżyniera Louisa Paula Guitay, który chciał się pozbyć rozległych blizn oparzeniowych, które były skutkiem wypadku.

Guitay prędko zauważył, że jego wynalazek pozwala na skuteczną walkę z cellulitem oraz jest niesamowicie pomocny w modelowaniu sylwetki. [1]

Jest to rodzaj masażu mechanicznego, który obejmuje różnorodne korzyści, począwszy od redukcji tkanki tłuszczowej, poprzez wygładzenie cellulitu, aż po przywrócenie jędrności skóry i uczucia lekkości w nogach.

Od kilkudziesięciu lat endermologia jest najczęściej poszukiwanym zabiegiem w internecie, a w swojej ofercie ma ją bardzo wiele gabinetów kosmetycznych i rehabilitacyjnych.

W tym artykule sprawdzimy które kosmetyczki w Opolu oferują zabiegi enedrmologi i przyjrzymy się innym alternatywnym urządzeniom redukującym cellulit i modelującym sylwetkę.

Czy salon Piękne Ciało ma urządzenie do endermologi?

Nasz salon nie posiada urządzenia do endermologii, ale uważamy, że warto aby nasi klienci znali alternatywę do zabiegów, które im oferujemy.

Kiedy w 2011 r. otwieraliśmy salon kosmetyczny testowaliśmy różne dostępne na rynku urządzenia, również zabieg endermologii. Założenia, które wtedy przyjęłyśmy to przede wszystkim bezpieczeństwo i natychmiast widoczne oraz odczuwalne efekty. Ważne dla nas było także to, aby klient mógł przetestować zabieg kosmetyczny bez ponoszenia dodatkowych kosztów – np. zakupu kombinezon. 

Naszym pierwszym urządzeniem, które stosowałyśmy przez ponad sześć lat było urządzenie Velashape I i model II izraelskiej firmy Syneron-Candela. To urządzenie przyniosło nam popularność i powracalność klientów. Niestety wycofanie się z Polski serwisu sprawiły, że kilka lat temu zaczęłyśmy poszukiwania następcy. Dysponując bardzo bogatym doświadczeniem i dużym wyborem na rynku zdecydowałyśmy się na inwestycje urządzenie Magnifico II Premium

Spisuje się tak dobrze i daje tak wspaniałe efekty, że dziś mamy aż 3 takie urządzenia, aby móc zapewnić naszym klientkom ciągłość pakietu zabiegów. Brak konieczności kupowania kombinezonów i możliwość przetestowania działania tej technologii właściwie natychmiast sprawia, że że nieustannie przyciąga dla nas nowe klientki, najczęściej z poleceń. Dlatego nie poszukujemy innych rozwiązań i nie zainwestowałyśmy w endermologię.

Jeśli to tylko możliwe zachęcamy do przetestowania w różnych salonach, różnych dostępnych technologii, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. W salonie Piękne Ciało zawsze rekomendujemy konsultacje kosmetologiczną na ciało, aby dobrać najlepszą technologię dla problemu występującego u konkretnej osoby. Nie zawsze będzie to zabieg Magnifico:-) 

Salony kosmetyczne w Opolu oferujące zabiegi endermologi.

W 130-tysięcznym Opolu na mapach Google naliczyłyśmy 12 salonów oferujących zabiegi endermologii, a w wyszukiwarce prawie 20 lokalizacji. Częstym powodem takie rozbieżności jest to, że wiele mniejszych salonów nie posiada własnego urządzenia i korzysta z wynajmu. O tym rozwiązaniu napiszemy poniżej.

Miejsca w Opolu, które oferuje zabiegi endermologia wg pozycji wyszukiwarce Google to:

 1. Endermologia Centrum – pawilon Quatrum na Ozimskiej 181
 2. Salon Endermologii i kosmetyki Art Deco na ul. Kresowej 18
 3. Laboratorium Piękna na Kołłątaja 9/4
 4. LaserBeauty również na Kośnego ale pod numerem 15
 5. Arkadia w Kaskadzie na Ozimskiej 25
 6. Laser deLux na Reymonta 18
 7. Studio Figura na Kośnego 35-37
 8. Studio Figura na Chmielowickiej 11/11
 9. Femmina na Alei Solidarności 26 i w Nysie na Brackiej 1
 10. Symfonia Piękna na ul. Lelewela 2
 11. Instytut Urody Karolina Kus-Banasik na Grunwaldzkiej 1/1
 12. Perfect Look Clinic w pawilonie As na Niemodlińskiej 23 lok 39
 13. Euromedyk Ozimska 19/10
 14. BJB Cosmetics (dawniej Nefretete) na Częstochowskiej 13
 15. Madeleine na Partyzanckiej 73e
 16. IMEIAA na Bajkowej 1c
 17. Estetology Gabinet Kosmetologii Estetycznej na placu Jana Kazimierza 9/2

Jak widać jest w czym wybierać, tym bardziej, że zakres oferowanych cen jest niezwykle szeroki.

Przed umówieniem się na wizytę warto dopytać ile kosztuje specjalny kombinezon niezbędnych do zabiegu. Według naszych informacji nie powinien być droższy niż 100 zł, najczęściej kosztuje 85 zł.

 

Alternatywa do endermologii w Opolu.

Wiele salonów kosmetycznych poszukuje skutecznych technologii i urządzeń, które potrafią zredukować celulit, modelować sylwetkę, ujędrniają ciało. My również stałyśmy przed takim dylematem i sprawdzałyśmy wiele urządzeń.

Praktycznie wszystkie zabiegi modelujące sylwetkę i redukujące cellulit wykonuje się w seriach zabiegowych. Oczywiście ważne jest również styl życia i sposób odżywiania ponieważ żadne urządzenie nie zastąpi normalnego dbania o siebie.

Biorąc pod uwagę to że są to zabiegi pakietowe proponujemy zwrócenie uwagi na kilka ważnych elementów:

 1. Jeśli to możliwe warto skorzystać z konsultacji kosmetologicznej i sprawdzić jakie są odczucia podczas zabiegu próbnego.
 2. Dzięki takiej wizycie możemy przekonać się czy chcemy wracać do osoby wykonującej zabieg i odwiedzać kilku lub kilkunastokrotnie takie miejsce.  
 3. Jeśli efekty nie są odczuwalne i widoczne maksymalnie po drugim zabiegu (idealnie po pierwszym) należy mocno się zastanowić czy przyjdą po dziesiątym zabiegu.
 4. Jeśli to możliwe proponujemy porozmawiac z innymi osobami, które miały już zabieg wybrany w salonie. Kosmetologia opiera się na skuteczności a ich efektem są po prostu polecenia.
 5. Warto sprawdzić opinie, te umieszczane w Google (szczególnie negatywne) –  najczęściej są prawdziwe. Warto zajrzeć też do odpowiedzi.

 

Endermologia w salonie Piękne Ciało w Opolu?

Nie posiadamy urządzenia do endermologii w naszym salonie, ale posiadamy kilka różnych technologii, które stosujemy w zależności od problemu z jakim trafia do nas klientka.

Nasze technologie sprawdzą Państwo pod TYM LINKIEM lub klikając na zdjęcie poniżej.

Zapraszamy na niezobowiązujące konsultacje nie tylko ciała:-)

 


Udostępnij:
-->