6 sposobów na odmłodzenie – sprawdzone przez naszą ekspertkę

Udostępnij:

Ten moment kiedy spoglądasz w lustro, w oczach czai się smutek zmieszany z przerażeniem. Są to… nieuchronne oznaki upływającego czasu.
Zauważasz zmarszczki, czujesz że Twoja skóra jest zmęczona, brakuje jej elastyczności, a grawitacja nieubłaganie pozbywa Cię owalu twarzy.

Niektóre panie pieszczotliwie mówią, że pojawiły się chomiki..

Nie znam kobiety, która przyznaje, że lubi starzenie widoczne na twarzy. Niektóre starają się je bagatelizować, inne na chwilę chcą zapomnieć.

Prawda jest taka, że młodość naszej skóry przemija. Ale druga prawda jest taka, że możemy opóźnić, a czasem nawet nieco cofnąć procesy starzenia się skóry.

Oto kilka zaleceń, dzięki którym zatrzymasz czas i zyskasz kilka lat mniej.

1. Kremy lub serum przeciwzmarszczkowe

1 KREMY PRZECIWZMARSZCZKOWE Fotolia 60167505 M 1024x710 6 sposobów na odmłodzenie  sprawdzone przez naszą ekspertkę

Ponieważ po trzydziestym roku życia samo nawilżanie już nie wystarcza, należy poszukać kremów, które odżywiają, regenerują i pobudzają skórę do pracy.

Idealnie jeśli potrafią rozkurczyć i zrelaksować mięśnie, ponieważ to wypłyca zmarszczki.
Takim najbardziej pożądanym składnikiem, który łączy te właściwości są peptydy (białka) pochodzenia naturalnego.

Na przykład peptydy kolagenu rybiego, ponieważ swoją budową są najbardziej zbliżone do białka ludzkiego.
Drugim składnikiem, który pomoże Ci odmłodzić skórę jest kwas hialuronowy, który doskonale wiąże wodę i intensywnie nawilża jej głębokie warstwy.

Nasze rekomendacje to:

Serum hialuronowe Larens 5o ml lub Krem GLA 50ml Larens do twarzy, szyi i dekoltu.

Otrzymujesz produkt, który wystarczy na 2-3 miesiące, a efekty są odczuwalne natychmiast. Po około miesiącu zauważysz wypłycenie zmarszczek.

2. Masaże pobudzające mięśnie twarzy

Optymalnie jeśli nauczysz się takiego masażu od kosmetyczki, ponieważ w praktyce większość zabiegów kosmetyczny zawiera masaż twarzy.

We własnym domu najwygodniej będzie Ci zrobić masaż podczas nakładania kremu. Skóra jest wówczas śliska, a masaż doskonale wprowadzi składniki wgłąb skóry.

Zacznij od brody i policzków, kierując się do góry w kierunku skroni. Najwygodniej masować robiąc małe kółeczka palcem wskazujacym i serdecznym od środka twarzy do zewnątrz.
Wokół oczu kieruj się od wewnętrznego kącika przez górną powiekę do zewnątrz i przez dolną powiekę z powrotem do wewnątrz.
Na końcu rozmasuj czoło wykonując naprzemienne ruchy w pionie. Skup się na głaskaniu i delikatnych ruchach, aby nie rozciągać skóry.

2 MASAZE MIESNI TWARZY Fotolia 159061182 M 1024x690 6 sposobów na odmłodzenie  sprawdzone przez naszą ekspertkę

Ciekawym urozmaiceniem jest gimnastyka mięśni twarzy. Wymawianie liter, szeroki uśmiech na zmianę z opuszczaniem nisko brody, prychanie i kręcenie żuchwą sprawawiają, że rozgrzewamy mięśnie twarzy. Taka gimnastyka jest bardzo dobra rano ponieważ dodaje naszej buzi energii.

3. Zastrzyki

Kiedy kremy nie są już tak skuteczne, albo zmarszczki są naprawdę głębokie, część osób decyduje się na zastrzyki.

Prawie 40% zabiegów medycyny estetycznej w Polsce to screenshot salonpieknecialo.pl 2019.01.25 13 38 52 6 sposobów na odmłodzenie  sprawdzone przez naszą ekspertkę screenshot salonpieknecialo.pl 2019.01.25 13 37 23 6 sposobów na odmłodzenie  sprawdzone przez naszą ekspertkę blokuje mięśnie mimiczne i nie dopuszcza do powstawania bruzd. Jego wadą jest to, że działa jak gips na ręce. Po kilku miesiącach,kiedy działanie ustępuje, mięśnie nie mają siły aby się napinać, stają się obwisłe i wynagają kolejnej dawki preparatu. Długotrwałe stosowanie zmienia mimikę i rysy twarzy. Koszt zastrzyku to ok. 1000 zł

Innym sposobem na wypełnienie są koktajle witaminowe, kwas hialuronowy i polimlekowy oraz kolagen. Ich zaletą jest to, że odżywiają i regenerują głębokie warstwy skóry właściwej. Działają szybko, a efekty utrzymują się przez kilka miesięcy.

5 ZASTRZYKI Piekne Cialo 4141 1024x684 6 sposobów na odmłodzenie  sprawdzone przez naszą ekspertkę

Nasza rekomendacja to mezoterapia igłowa.
Koszt zabiegu ok. 320 zł – zapraszamy do obejrzenia filmu:

4. Medyczny dwutlenek węgla czyli karboksyterapia.

Jedną z najbardziej lubianych przez nasze klientki metod odmładzania jest karboksyterapia.

W tym zabiegu bardzo cieniutką igiełką podaje się pod skórę ciepły, medyczny dwutlenek węgla. Ten gaz dotlenia, powoduje powstawanie nowych naczyń krwionośnych, dużo lepsze krążenie krwi i lepsze rozprowadzanie składników aktywnych. W wyniku tego skóra jest odmłodzona i rozjaśniona. Klientki uwielbiają ten zabieg. Jest szybki i daje wyraźne efekty.

4 KARBO Piekne Cialo 4566 1024x683 6 sposobów na odmłodzenie  sprawdzone przez naszą ekspertkę

Koszt zabiegu ok. 180 – 200 zł – zapraszamy do obejrzenia filmu z opisem zabiegu.

5. Lifting chirurgiczny

Bardzo inwazyjny zabieg wykonywany tylko przez chirurga plastyka, który wymaga rekonwalscensji. Lekarz nacina skórę na skroniach, za uszami i pod włosami po to, aby ją następnie naciągnąć. Następnie usuwa jej nadmiar i zszywa pod włosami tak, aby w przyszłości nie było widać blizn. Obrzęk i dyskomfort utrzymuje się przez kilkanaście dni. Po 3-5 miesiącach widoczny jest pełny, długotrwały efekt. Taki zabieg to koszt ok 8-12 tys zł.

5 Lifting Chirurgiczny Fotolia 133212103 M 1024x737 6 sposobów na odmłodzenie  sprawdzone przez naszą ekspertkę

6. Lifting bez skalpela czyli HIFU

Zabieg, który dosłownie zrewolucjonizował technologię odmładzania twarzy, szyi i dekoltu to HIFU, a salonie Piękne Ciało jest niekwestionowanym nr 1 w popularności i w spektakularnych efektach.

Jest nieinwazyjny, a to oznacza, ze bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swojego życia. Daje bardzo dobre efekty, utrzymujące się do 2 lat.

6 HIFU LIFTIN BEZ SKALPELA Piekne Cialo 4858 1024x683 6 sposobów na odmłodzenie  sprawdzone przez naszą ekspertkę

HIFU poprawia owal twarzy, wygładza zmarszczki, redukuje podbródek i co najważniejsze pozwala zachować naturalny wygląd twarzy.

Ceny zabiegów wahają się od 1700 do nawet 5000 zł w zależności od regionu kraju. Zapraszamy do obejrzenia filmu o zabiegu HIFU:

 
 

Zestaw dla cery NACZYNKOWEJ 7 1024x536 6 sposobów na odmłodzenie  sprawdzone przez naszą ekspertkę

 
Anna Swierniak 150x150 6 sposobów na odmłodzenie  sprawdzone przez naszą ekspertkęAnia Świerniak
Ekspert w salonie Piękne Ciało
 
 
 
 
 
 
Artykuł ma na celu dostarczenie informacji o sposobach na odmłodzenie, a skorzystanie z prezentowanych zabiegów nie jest równoznaczna z gwarancją odmłodzenia. Salon Piękne Ciało oraz właściciel nie ponoszą odpowiedzialności w związku z brakiem osiągnięcia wyżej wymienionych.
Projekt bez tytułu 6 sposobów na odmłodzenie  sprawdzone przez naszą ekspertkę
Udostępnij:
-->