Jak dzięki HIFU odmłodziłam i ujędrniłam skórę twarzy bez użycia skalpela?

Udostępnij:

Pierwsze zmarszczki po trzydziestce to nie reguła. Faktem jednak jest, że wraz z wiekiem, nasza skóra wymaga większego zaangażowania i wysiłku. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji twarzy, właściwie zbilansowanej diecie i treningom możesz wyglądać naprawdę niesamowicie. Jak sprawić, aby było jeszcze lepiej i to bez użycia skalpela?

Mało znane urządzenie o ogromnych możliwościach… HIFU

Mowa o HIFU 2D PLUS – to mało znane urządzenie, dostępne jedynie w najlepszych salonach w Polsce. Czym jest? Co je wyróżnia?

Co to jest za zabieg HIFU? Na czym polega zabieg HIFU 3D 

HIFU to skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Zabieg z zastosowaniem tej technologii prowadzi do uzyskania długotrwałego efektu liftingu twarzy i ciała.

Dzięki fali o wysokiej częstotliwości tworzy się ruch komórek w tkankach. Sięgając do odpowiedniej głębokości fala doprowadza do tarcia komórek i wytworzenia ciepła: rozgrzewa komórki do 60 – 70 stopni Celcjusza, co przyczynia się do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu.

W efekcie prowadzi do mikropoparzeń wewnątrz tkanki. Powierzchnia skóry pozostaje nietknięta, a w środku zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji stymulowane przez uszkodzenie.

Z tego powodu jest to najbezpieczniejsza i najbardziej efektywna metoda bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała.

Skąd mam wiedzieć, że ten zabieg HIFU jest odpowiedni dla mnie?

Tak naprawdę każda z nas zmaga się z jakimś problemem dotyczącym skóry. Skąd zatem masz mieć pewność, że HIFU 2D PLUS to coś, co odpowiednio zadba o Twoją skórę i przyniesie satysfakcjonujące Ciebie rezultaty? Wystarczy, że czytając poniższe problemy kobiet stwierdzisz: “o tak, to coś o mnie”.

Trzy problemy, z którymi pożegnasz się po bezinwazyjnym liftingu twarzy:

  1. obwisła skóra twarzy i ciała – czyli powszechnie znany brak jędrności, zwiotczenie, które sprawia, że nawet po regenerującej drzemce wyglądasz na zmęczoną,
  1. utrata jędrności – czyli silne oddziaływanie grawitacji – tracisz owal twarzy, policzki, powieki, podbródek, szyja opadają,
  2. zmarszczki – czyli pojawiające się niczym grzyby po deszczu zagłębienia na skórze, które ignorowane stają się głębokie i negatywnie wpływają na Twój wygląd.

Tylko dwa powody, dla których nie możesz wykonać zabiegu HIFU 2D PLUS

Istnieją tylko dwa przeciwwskazania do wykonania bezpiecznego i nieinwazyjnego zabiegu liftingu, których musisz przestrzegać. Są to: posiadanie metalowych implantów w ciele w obrębie zabiegowym, wypełniacze skórne takie jak: kwas hialuronowy, screenshot salonpieknecialo.pl 2019.01.25 13 44 50 Jak dzięki HIFU odmłodziłam i ujędrniłam skórę twarzy bez użycia skalpela? wykonane w okresie krótszym niż pół roku.

Chyba przyznasz mi rację, że lista przeciwwskazań jest naprawdę krótka?

Jak wygląda zabieg HIFU i kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Po konsultacji kosmetologicznej oraz wykluczeniu przeciwwskazań specjalista zaczyna przeprowadzać zabieg.

Trwa on godzinę. Tak, dobrze przeczytałaś – trwa jedynie 60 minut w przeciwieństwie do innych, które sięgają nawet 3 godzin.

Podczas zabiegu na twarz urządzenie pracuje na dwóch głębokościach. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a podczas wykonywania go możesz odczuwać jedynie uczucie dużego ciepła, gorące igiełki lub rozpieranie skóry. Wykonuje się do go od 1 do 3 razy.

Dodatkową zaletą, którą cenią klientki jest brak rekonwalescencji. Oznacza to, że zaraz po zabiegu możesz wrócić do swoich, codziennych obowiązków. Do dwóch godzin do zabiegu może dostrzegać utrzymujące się lekkie zaróżowienie skóry w obszarze zabiegowym.

Porównując to do śladów po zabiegu laserem frakcyjnym, które utrzymują się około tygodnia z pewnością możesz stwierdzić, że lekkie zaróżowienie to przysłowiowy pryszcz.

Ujędrniona skóra jest na wyciągnięcie ręki! HIFU w Salonie Piękne Ciało

Pierwsze efekty są delikatnie widoczne po zabiegu, jednak pełny efekt uzyskasz po około 2 – 3 miesiącach, dzięki czemu unikniesz komentarzy w stylu: “Jakoś inaczej wyglądasz”. HIFU 2D PLUS to zabieg, który daje naturalny efekt utrzymujący się minimum 18 miesięcy.

Jeśli zauważyłaś, że Twoja skóra jest wiotka, pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki i oczekujesz naturalnego, długotrwałego efektu bez użycia igieł.

Zadzwoń i umów się na wizytę 502 063 987, zyskaj piękną skórę dzięki technologii HIFU w Salonie Piękne Ciało!

UMOW WIZYTE SALON KOSMETYCZNY OPOLE PIEKNE CIALO 1024x512 Jak dzięki HIFU odmłodziłam i ujędrniłam skórę twarzy bez użycia skalpela?
Udostępnij:
-->