Mezoterapia mikroigłowa. Co warto wiedzieć?

Udostępnij:

Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała. Podczas jednego zabiegu na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć. Wstrzykiwanie odpowiedniego koktajlu zmniejsza zmarszczki, nawadnia i ujędrnia skórę twarzy poprawiając jej napięcie oraz ogólny stan.

Jakie części ciała można poddać zabiegowi?

Przyrządy do mezoterapii mogą być stosowane praktycznie wszędzie, również na dużych obszarach ciała: na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach, grzbietach dłoni, brzuchu, pośladkach oraz udach.

Czy należy się jakoś przygotować?

Zabieg ten nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta przed wizytą. Jest procedurą bezpieczną, szybką i zupełnie bezbolesną. Nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok.

Czy mezoterapia mikroigłowa nadaje się do każdego rodzaju skóry?

Mezoterapia mikroigłowa może być z powodzeniem stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna.

Jakie są jej efekty?

Mezoterapia mikroigłowa zmusza skórę do intensywnej regeneracji. Wywołany stan zapalny powoduje dość intensywne, ale bezbolesne zaczerwienienie i opuchnięcie skóry.

Jej rezultatem jest m.in. zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji.

Mezoterapia mikroigłowa na problemy skórne!

Zabiegi ujędrniają skórę, niwelują blizny po przebytym trądziku, redukują drobne zmarszczki i przebarwienia. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje nie tylko redukcję istniejących zmarszczek, ale także to, że popękane naczynka stają się mniej widoczne. To samo dotyczy zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd. O to przecież chodzi! :)

Zrób pierwszy krok na drodze do naturalnie zdrowej, aksamitnej skóry – zadzwoń: 502 063 987 i umów się na bezpłatną konsultację.

ZAREZERWUJ Mezoterapia mikroigłowa. Co warto wiedzieć?
Udostępnij:
-->