PRP-like alternatywa dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym.

Udostępnij:

slider twarze prostokaty 11 1024x339 PRP like alternatywa dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym.

W skórze podczas całego życia człowieka zachodzi wiele procesów oraz zmian, które doprowadzają do jej starzenia się. Efekty widoczne są na zewnątrz, jednak mechanizmy, warunkujące stan skóry mają swoje źródło już na poziomie komórkowym.

Czy istnieje kosmetyczny eliksir, który zatrzyma czas i totalnie odmłodzi skórę?

Już w starożytności wierzono, że w krwi znajdują się „szczególne” składniki aktywne, które niczym eliksir młodości potrafią zatrzymać czas i przywrócić młodość. Dzięki postępowi nauki wiemy, że nie było to bezpodstawne. Co więcej, stało się to inspiracją do bardziej naukowej analizy jaką rolę pełnić może w odmładzaniu krew, a konkretnie osocze bogatopłytkowego (PRP –  Plateled Rich Plasma). Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to obecnie jeden ze skuteczniejszych sposobów na regenerację skóry.

Na przestrzeni lat medycyna oraz kosmetologia poczyniły znaczące postępy w poznaniu naturalnych procesów regeneracyjnych komórek i tkanek. Nie jest już tajemnicą, że w osoczu oraz innych płynach ustrojowych obecne są czynniki wzrostu, odgrywające istotną rolę w procesach naprawczych.

Naukowcy z dziedziny kosmetologii postanowili podążać tym tropem i poszukiwali alternatywnych składników aktywnych (efekt PRP – like), które mogłyby zastąpić substancje pochodzenia naturalnego, zachowując ten sam efekt regeneracji komórek i tkanek. Tak powstały wyjątkowo skuteczne w tym zakresie peptydy W3 i GHK- Cu.

Odkrycie tych peptydów sprawiło, że powstał zabieg, po którym efekty są bardzo podobne do tych które uzyskamy po zabiegu z osoczem bogatopłytkowym i naśladują naturalne czynniki wzrostowe, które wydzielane są przez komórki.

Firma Arkana, z którą współpracujemy stworzyła zabieg oraz linię dermokosmetyków, pozwalającą uzyskać efekt PRP – like, naśladując rezultaty osiągane przy zabiegach z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Stanowią one połączenie wspomnianych wcześniej dwóch rewolucyjnych peptydów. W naszym gabinecie wykorzystujemy kosmetyki z autorskiej linii PRP – like Therapy MD estetic, które totalnie odmładzają i przebudowują skórę. Terapia hamuje oznaki starzenia się skóry, wyraźnie aktywuje syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Masz chęć sprawdzić na sobie jak działają dermokosmetyki Arkana.  Odwiedź sklep internetowy [sklep.Arkana.pl] i w koszyku wpisz kod PUNKT123 , który uprzyjemni Ci zakupy 10% rabatem!

%name PRP like alternatywa dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym.

Projekt bez tytułu PRP like alternatywa dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym.
Udostępnij:
-->