Peeling kawitacyjny – dla kogo, przebieg, efekty, czy warto oczyścić skórę twarzy sonoforezą w salonie kosmetycznym?

Udostępnij:

Peeling kawitacyjny – dla kogo?

Peeling kawitacyjny to rodzaj bezpiecznego i zdrowego oczyszczania twarzy, który wykorzystuje kawitację do usuwania zaskórników, sebum i innych zanieczyszczeń ze skóry. Jest to bardzo bezpieczny zabieg dla większości osób. Peeling kawitacyjny wykonany w salonie kosmetycznym wyposażonym w odpowiednie urządzenie obsługiwane przez wyszkolonego kosmetologa może być wykonywany jako część innego zabiegu np. z serii zabiegów nawilżająco – regenerujących Larens lub jako samodzielny zabieg.

Na czym polega peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny to rodzaj zabiegu kosmetycznego, który wykorzystuje technologię ultradźwiękową do oczyszczania i złuszczania skóry. Zabieg wykonuje się poprzez przepuszczanie sondy ultradźwiękowej nad powierzchnią skóry, co powoduje powstanie pęcherzyków kawitacyjnych, które wnikają w naskórek i rozbijają wszelkie zanieczyszczenia, gruz i martwe komórki skóry. 

Ten rodzaj peelingu jest często stosowany do usuwania zaskórników, a także do wykonywania głębokiego oczyszczania mieszków włosowych. Peeling kawitacyjny to bezpieczny i skuteczny sposób na uzyskanie czystej, nawilżonej i zdrowej skóry.

Czasem, w przypadku bardziej zabrudzonych skór stosujemy doczyszczenie manualne.

Na czym polega zjawisko kawitacji podczas zabiegu peelingu kawitacyjnego?

Kawitacja to zjawisko powstawania i implozji bąbelków w cieczy. Peeling kawitacyjny to zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje fale ultradźwiękowe do tworzenia pęcherzyków kawitacyjnych na powierzchni skóry. Pęcherzyki te delikatnie złuszczają naskórek, czyli wierzchnią warstwę skóry, odsłaniając bardziej miękką i gładką skórę pod spodem. 

Kawitacja jest nieinwazyjną, bezbolesną alternatywą dla codziennego oczyszczania i może być stosowany do oczyszczania skóry z brudu, oleju i makijażu.

Peeling kawitacyjny – jakich efektów spodziewać się po kuracji?

Po peelingu kawitacyjnym skóra będzie odczuwalnie bardziej miękka i gładka. Naskórek zostanie złuszczony, a produkcja kolagenu zostanie pobudzona. Jeśli zabieg zostanie wzbogacony specjalną ampułką i maską to wgłąb oczyszczonej skóry zostaną dodatkowo wpradzone substancje aktywne.

Dla jakiego typu cery jest przeznaczony peeling kawitacyjny?

Zabieg nadaje się do wszystkich rodzajów cery. My szczególnie polecamy peeling kawitacyjny w przypadku skór wrażliwych i naczyniowych. Dlatego jeśli Twoja cera mieści się w poniższej liście peeling kawitacyjny jest dla Ciebie:

  • cera trądzikowa
  • cera delikatnie zanieczyszczona
  • cera odwodniona, przesuszona
  • cera wrażliwa
  • cera naczyniowa

Ile kosztuje peeling kawitacyjny w gabinecie kosmetycznym?

Ponieważ peeling kawitacyjny jest podstawowym zabiegiem kosmetycznym jego ceny są bardzo przystępne dlatego większość klientów salonów kosmetycznych traktuje kawitację jako coś podstawowego. Podobnie jak manicure czy wizytę u fryzjera. Peeling kawitacyjny najczęściej jest uzupełniany specjalną ampułką i maską dobieraną do aktualnych potrzeb cery klienta. Ceny peelingu kawitacyjnego w salonie kosmetycznym Piękne Ciało można sprawdzić na tej stronie [KLIKNIJ]

Jak często robić peeling kawitacyjny?

Wykonywanie co jakiś czas zabiegu peelingu kawitacyjnego może pomóc w utrzymaniu czystego wyglądu skóry, pozbawionej zaskórników i sebum. Częstotliwość wykonywania tego typu zabiegu będzie zależała od rodzaju skóry i tego, jak dobrze skóra reaguje na zabieg. Ogólnie rzecz biorąc, bezpiecznie jest wykonywać zabieg peelingu kawitacyjnego co 4 do 6 tygodni.

Kto powinien korzystać z peelingu kawitacyjnego?

Absolutnie każda osoba zainteresowana zabiegami kosmetycznymi na twarz powinna spróbować kawitacji. Właściwie wybierając się do kosmetyczki warto zacząć właśnie od peelingu kawitacyjnego aby przygotować buzię do dalszych zabiegów. Pod TYM LINKIEM możesz dokonać rezerwacji wizyty na peeling kawitacyjny.

Czy są jakieś przeciwwskazania do peelingu kawitacyjnego?

Ponieważ peeling kawitacyjny jest bardzo bezpiecznym zabiegiem kosmetycznym to obowiązują przy nim standardowe przeciwwskazania zabiegowe takie jak:

  • gorączka
  • infekcja
  • opryszczka

Jakie urządzenia do peelingu kawitacyjnego wybrać?

W sklepach z elektroniką można spotkać urządzenie do peelingu kawitacyjnego w cenach kilkuset złotych. Jest to dobre rozwiązanie jeśli ktoś szuka podręcznego urządzenia do zastosowań domowych jako wsparcie w codziennej pielęgnacji cery. Dobre salony kosmetyczne stosują urządzenia profesjonalne kosztujące kilka tysięcy zł i cechujące się znacznie szerszym zakresem parametrów pozwalającym na bardziej efektywne działanie.

Sonoforeza, kawitacja, oczyszczanie kawitacyjne czy peeling kawitacyjny?

Wszystkie powyższe określenia dotyczą tak naprawdę popularnego zabiegu czyli peelingu kawitacyjnego. Spotykając się z nazwami takim jak nagłówku masz do czynienia po prostu z peelingiem kawitacyjnym. 

Jak wykonujemy peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym Piękne Ciało.

Możesz to zobaczyć na naszym firmie – zapraszamy:

Masz jakieś dodatkowe pytania, potrzebujesz porady, chcesz sprawdzić czy byli kawitacyjny jest zabiegiem odpowiednim dla Ciebie – skorzystaj z bezpłatnej porady ekspertów!

FAQ czyli najczęstsze pytania, na które odpowiada nasz artykuł:

Peeling kawitacyjny kiedy efekty?

Peeling kawitacyjny ile razy w tygodniu?

Peeling kawitacyjny jaka częstotliwość?

Co jaki czas peeling kawitacyjny?

Jak robić peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny jaki polecacie?

Peeling kawitacyjny jakie ma właściwości?

Inface peeling kawitacyjny instrukcja?

Jak często peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny jakie urządzenie wybrać?

Co robi peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny kiedy nie robić?

Co to jest peeling kawitacyjny?

Co ile wykonywać peeling kawitacyjny?

UMOW WIZYTE SALON KOSMETYCZNY OPOLE PIEKNE CIALO 1024x512 Peeling kawitacyjny   dla kogo, przebieg, efekty, czy warto oczyścić skórę twarzy sonoforezą w salonie kosmetycznym?
Udostępnij:
-->