Qltowy kosmetyk i Qltowy zabieg 2017

qltowy kosmetyk
Udostępnij:

FB IMG 1498076803000 Qltowy kosmetyk i Qltowy zabieg 2017

FB IMG 1498076793511 Qltowy kosmetyk i Qltowy zabieg 2017

21 czerwca 2017 roku na gali plebiscytu Qltowy Kosmetyk 2017 Magazynu „Kosmetyki”, nasz partner, firma WellU otrzymała aż dwie nagrody spośród 600 zgłoszeń nadesłanych w ponad 40 kategoriach!

Serdecznie gratulujemy!

Jury w składzie: Magdalena Groszewska, Jolanta Fraszyńska, Marieta Żukowska, Tamara Gonzalez Perea, Paweł Woch, Anna Orłowska, Rafał Maślak, Marzena Dąbrowska i Monika Bielkiewicz, nagrodziło tytułem Qltowy Kosmetyk 2017 w kategorii „Kosmetyki męskie – polskie”: Kremo-żel przeznaczony do pielęgnacji wymagającej skóry męskiej, w szczególności pozbawionej jędrności i zmęczonej – Revital Men Cream Gel.

Natomiast druga statuetkę w kategorii „Zabiegi kosmetyczne” zdobył flagowy zabieg na twarz liftingująco nawilżający „Sekret wiecznej młodości” Larens wykonywany m.in. w WellU Anti Aging Institute oraz w gabinetach partnerskich WellU.

Qltowy Kosmetyk to prestiżowy plebiscyt, który już po raz dwudziesty wziął pod ocenę preparaty kosmetyczne, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. Siłą konkursu jest profesjonalne jury, w którym od lat zasiadają znawcy rynku, dermatolodzy, koneserzy dobrych kosmetyków, eksperci handlowi.

 

Zapraszamy na zabiegi LARENS do salonu Piękne Ciało. Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i umów już teraz [KLIKNIJ] !

Projekt bez tytułu Qltowy kosmetyk i Qltowy zabieg 2017
Udostępnij:
-->