Laserowa depilacja pachy, dlaczego warto?

Udostępnij:

Pachy to jeden z tych obszarów, z którego kobiety bardzo często usuwają owłosienie. Decydują tu względy estetyczne, ale też higieniczne. U kobiet włosy w tym miejscu są dość gęste i ciemne, a przez to wyraźnie widoczne. Zauważalne są nie tylko w bikini, czy bieliźnie, ale również w każdej sukience lub bluzce z odkrytymi ramionami.

Depilacja laserowa pachy – dlaczego warto?

Usuwanie włosów z tego obszaru jest nieprzyjemne, gdyż skóra jest tu dość wrażliwa. Dlatego depilacja przy użycia plastrów i maszynek elektrycznych sprawia duży ból. Z drugiej zaś strony golenie zwykłymi maszynkami wiąże się z podrażnieniami, które powodują znaczne zaczerwienienia, pieczenie i ból.


Piekne Cialo 4205 1024x684 Laserowa depilacja pachy, dlaczego warto?
Depilacja laserowa 3D

Depilacja pach – sposób na gładką skórę 

Dodatkowym problemem jest też regularne aplikowanie dezodorantu, który także powoduje wysuszanie i podrażnienie skóry. U niektórych osób pod pachami pojawić może się również kłopot z wrastającymi włoskami oraz zapaleniem mieszków włosowych. Dlatego właśnie warto zdecydować się na laserową depilację!

Wizyta w salonie nie potrwa dłużej niż klikadziesiąt minut. To o czym należy pamiętać, to konieczność poddania to fakt, że jedna sesja nie jest wystarczająca, by trwale usunąć włoski. To ile zabiegów jest potrzebnych, uzależnione jest od struktury włosa, jego grubości i fazy wzrostu w jakiej się przynajmniej kilku zabiegom.znajduje. Najczęściej jest to od 3 do 5 sesji. Dzięki temu, zyskujemy pewność usunięcia wszystkich włosów pod pachami, nawet na kilka lat!

Czy depilacja laserowa pach boli?

Nasze klientki twierdzą, że depilacja laserowa naszym urządzeniem praktycznie nie boli. W trakcie zabiegu odczucie jest porównywalne do mikroigiełek oraz czuć zimną głowicę zabiegową.

Czy depilacja laserowa pach jest bezpieczna?

Jak przy każdym zabiegu wykonywanym z użyciem lasera należy zachować ostrożność. Przede wszystkim kosmetolog powinien przeprowadzić wywiad, wykluczyć przeciwskazania i wykonać próbę na małym fragmencie skóry.

Jakie są przeciwwskazania do depilacji laserowej pach?

 • Ciąża i/lub karmienie piersią;
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Nadwrażliwość i uczulenie na światło
 • Epilepsja
 • Tendencja do powstawania keloidów (bliznowców)
 • Nowotwory i guzy niewiadomego pochodzenia
 • Ciemna karnacja lub świeżo opalona skóra (w tym w solarium) w ciągu ostatnich 14 dni;
 • Stany zapalne skóry (np. łuszczyca) lub zmiany chorobowe w miejscu wykonywania zabiegu
 • Włosy usunięte za pomocą wosku, pęsety, depilatora elektrycznego (wyrwane cebulki włosowe)
 • Peelingi chemiczne w miejscu wykonywania zabiegu do 1 miesiąca przed zabiegiem
 • Stosowanie aktywnych form witaminy A-retinoidy do 6 miesięcy przed zabiegiem
 • Przyjmowanie ziół lub preparatów światłouczulających (dziurawiec, skrzyp, nagietek, pokrzywa, bratek)
 • Przyjmowanie jakichkolwiek antybiotyków, 
 • Przyjmowanie leków przeciwgrzybicznych, moczopędnych lub przeciwcukrzycowych

Ile potrzeba zabiegów depilacji laserowej na pachy?

Seria zabiegów które należy przeprowadzić to 6 do 10 zabiegów wykonywanych co 6 do 8 tygodni. 

Efekt, jaki można uzyskać po serii, to redukcja owłosienia do 90%. Włosy, które pozostaną będą jasne, cienkie, rzadkie i będą odrastały bardzo wolno. Około 5% populacji jest odporna na działanie lasera, u tych osób depilacja laserowa nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Na efekt końcowy ma wpływ bardzo wiele czynników i cech osobniczych (np. poziom hormonów, choroby, przyjmowane suplementy lub leki). 

Po zakończeniu serii zabiegów i uzyskaniu pożądanych efektów zalecamy ich obserwację i w razie pojawienia się włosów wykonanie tzw. zabiegu przypominającego. 

Nie istnieje depilacja, która raz na zawsze pozbawi nas włosów.

Jakie są zalecenia po zabiegu depilacji laserowej pach?

Przez minimum 21 dni unikać ekspozycji na słońce i nie wykonywać peelingów w miejscu zabiegu. Przez minimum 14 dni nie korzystać z saun i basenów.

Jaka jest cena depilacji pach laserem?

Ceny depilacji laserowej w salonie Piękne Ciało w Opolu sprawdzisz na tej stronie kliknij. Staramy się utrzymać najatrakcyjniejsze ceny w Opolu. Pierwszy zabieg depilacji możesz wykonać w naszym salonie za 50% ceny i sprawdzić czy depilacja laserowa jest dla Ciebie.

Depilacja laserowa pachy – dlaczego warto?

Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie depilacji laserowej. Już kilka sesji w salonie gwarantuje pozbycie się niechcianego owłosienia na bardzo długi czas. Są to zabiegi niemal bezbolesne i stosunkowo krótkie.

Zadzwoń: Depilacja laserowa pachy, Opole ul. Plac Wolności 4-5. Tel: 502 063 987

UMOW WIZYTE SALON KOSMETYCZNY OPOLE PIEKNE CIALO 1024x512 Laserowa depilacja pachy, dlaczego warto?
Udostępnij:
-->