Laserowa depilacja pachy, dlaczego warto?

Pachy to jeden z tych obszarów, z którego kobiety bardzo często usuwają owłosienie. Decydują tu względy estetyczne, ale też higieniczne. U kobiet włosy w tym miejscu są dość gęste i ciemne, a przez to wyraźnie widoczne. Zauważalne są nie tylko w bikini, czy bieliźnie, ale również w każdej sukience lub bluzce z odkrytymi ramionami.

Depilacja laserowa pachy – dlaczego warto?

Usuwanie włosów z tego obszaru jest nieprzyjemne, gdyż skóra jest tu dość wrażliwa. Dlatego depilacja przy użycia plastrów i maszynek elektrycznych sprawia duży ból. Z drugiej zaś strony golenie zwykłymi maszynkami wiąże się z podrażnieniami, które powodują znaczne zaczerwienienia, pieczenie i ból.


Piekne Cialo 4205 1024x684 Laserowa depilacja pachy, dlaczego warto?
Depilacja laserowa 3D

Skutecznie i na długo!

Dodatkowym problemem jest też regularne aplikowanie dezodorantu, który także powoduje wysuszanie i podrażnienie skóry. U niektórych osób pod pachami pojawić może się również kłopot z wrastającymi włoskami oraz zapaleniem mieszków włosowych. Dlatego właśnie warto zdecydować się na laserową depilację!

Wizyta w salonie nie potrwa dłużej niż klikadziesiąt minut. To o czym należy pamiętać, to konieczność poddania to fakt, że jedna sesja nie jest wystarczająca, by trwale usunąć włoski. To ile zabiegów jest potrzebnych, uzależnione jest od struktury włosa, jego grubości i fazy wzrostu w jakiej się przynajmniej kilku zabiegom.znajduje. Najczęściej jest to od 3 do 5 sesji. Dzięki temu, zyskujemy pewność usunięcia wszystkich włosów pod pachami, nawet na kilka lat!

Zdaniem naszego eksperta:

Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie depilacji laserowej. Już kilka sesji w salonie gwarantuje pozbycie się niechcianego owłosienia na bardzo długi czas. Są to zabiegi niemal bezbolesne i stosunkowo krótkie.

Zadzwoń: Depilacja laserowa pachy, Opole ul. Plac Wolności 4-5. Tel: 502 063 987

Sprzedaż Relacyjna 2 Laserowa depilacja pachy, dlaczego warto?