Depilacja IPL+RF

Depilacja – piękne, gładkie ciało, aksamitne w dotyku, potwierdzone opinie – wejdź na stronę SalonPiekneCialo.pl/klub i odbierz prezent do pierwszej wizyty w salonie Piękne Ciało.


Depilacja usuwanie owłosienia 1024x683 Nogi obie łydki   depilacja IPL+RF

Istnieje wiele metod usuwania owłosienia. Od depilacji woskiem po skomplikowane lasery diodowe. Jednak te sposoby mają kilka wad:

  • klasyczna depilacja jest bolesna i należy ją powtarzać, praktycznie co miesiąc
  • lasery diodowe działają na ściśle określonej długości włosa 808 nm, przez co usuwają włosy ciemne i osadzone właśnie na tej głębokości

IPL + RF

Drugim rozwiązaniem, które proponujemy jest metoda IPL. Cechuje się ona niższą skutecznością od lasera 3D, jednak jest o ponad połowę tańsza.

Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa. Cebulka zostaje usunięta ponieważ energia IPL poprzez barwnik we włosie zamieniana jest w energię cieplną i jako ciepło trafia do macierzy włosa.

Macierz włosa to białko które pod wpływem ciepła ulega koagulacji czyli ścięciu. W ten sposób dochodzi do zniszczenia cebulki włosa, co w konsekwencji uniemożliwia odrośnięcie włosa.

Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i tylko te włosy reagują na światło IPL, pozostałe włosy są w fazie „uśpienia”.

Faza ta ma różne okresy trwania (od 3 do 8 tygodni) – po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa. Z tego względu zabiegi muszą być powtarzane kilka razy, aby usunąć większość z nich.

DSC0956 300x200 Nogi obie łydki   depilacja IPL+RF

U zdecydowanej większości klientów po około 5 zabiegach zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia (ok. 80% klientów potrzebuje między 4 a 8 zabiegów- zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, wieku itp.).

Przy pierwszym zabiegu depilacji zostaje usunięte ok. 30% włosów, po serii zabiegów ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Włosy które pozostają po serii zabiegów są to włosy jaśniejsze, delikatniejsze i cieńsze.

Zabiegi depilacji wykonujemy w odstępach 6 – 8 tygodni jeśli zabieg dotyczy obszaru na ciele i co 4 tygodnie jeśli dotyczy twarzy.


Kliknij i poznaj System Zarządzania Finansami 2 Nogi obie łydki   depilacja IPL+RF