Depilacja - najnowocześniejszy i jedyny w Opolu LASER 3D

Depilacja – piękne, gładkie ciało, aksamitne w dotyku, potwierdzone opinie – wejdź na stronę SalonPiekneCialo.pl/klub i odbierz prezent do pierwszej wizyty w salonie Piękne Ciało.


Depilacja usuwanie owłosienia 1024x683 Łydki

Istnieje wiele metod usuwania owłosienia. Od depilacji woskiem po skomplikowane lasery diodowe. Jednak te sposoby mają kilka wad:

  • klasyczna depilacja jest bolesna i należy ją powtarzać, praktycznie co miesiąc
  • lasery diodowe działają na ściśle określonej długości włosa 808 nm, przez co usuwają włosy ciemne i osadzone właśnie na tej głębokości

LASER 3D – jedyny laser w Opolu!

Spełniając naszą obietnicę Kosmetologia, która działa, zainwestowałyśmy w najnowocześniejszy obecnie laser diodowy na rynku. To laser 3D.

Podobnie jak popularny Light Sheer Duet działa na głębokości 808 nm. To zapewnia usuwanie włosów normalnych tzw. europejskich.

Jednak posiada  jeszcze jedną niezwykle cenną zaletę. Łączy w sobie funkcje trzech laserów. Poza laserem diodowym 808 nm dodatkowo posiada:

Laser aleksandrytowy (długość fali 755 nm), który idealnie nadaje się do trwałego usuwania włosów jaśniejszych z jasnego kolorytu skóry, tzw. słowiańskich.

Laser neodymowy z długim czasem pulsu (długość fali 1064 nm), który idealnie usuwa włosy ciemne, głęboko osadzone.

Takie połączenie i zaawansowana technologia niezwykle przyśpiesza efekty zabiegowe działając na wszystkie rodzaje włosów w jednym i tym samym czasie. A przy tym nie podrażnia skóry co ją pozytywnie wyróżnia na rynku.

Zabiegi są bezbolesne i bezpieczne, a klientki cenią to, że wystarczy o połowę mniej zabiegów niż przy innych laserach dostępnych na rynku. Dzięki temu oszczędzają czas, pieniądze i unikają stresu.

Laser 3D jest idealny dla włosów jasnych, cienkich, normalnych, gęstych, głęboko osadzonych oraz odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

Zrzut ekranu 2017 10 10 19.18.15 Łydki

IPL + RF – wersja ekonomiczna

Drugim rozwiązaniem, które proponujemy jest metoda IPL. Cechuje się ona niższą skutecznością od lasera 3D, jednak jest o ponad połowę tańsza.

Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa. Cebulka zostaje usunięta ponieważ energia IPL poprzez barwnik we włosie zamieniana jest w energię cieplną i jako ciepło trafia do macierzy włosa.

Macierz włosa to białko które pod wpływem ciepła ulega koagulacji czyli ścięciu. W ten sposób dochodzi do zniszczenia cebulki włosa, co w konsekwencji uniemożliwia odrośnięcie włosa.

Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i tylko te włosy reagują na światło IPL, pozostałe włosy są w fazie „uśpienia”.

Faza ta ma różne okresy trwania (od 3 do 8 tygodni) – po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa. Z tego względu zabiegi muszą być powtarzane kilka razy, aby usunąć większość z nich.

DSC0956 300x200 Łydki

U zdecydowanej większości klientów po około 5 zabiegach zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia (ok. 80% klientów potrzebuje między 4 a 8 zabiegów- zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, wieku itp.).

Przy pierwszym zabiegu depilacji zostaje usunięte ok. 30% włosów, po serii zabiegów ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Włosy które pozostają po serii zabiegów są to włosy jaśniejsze, delikatniejsze i cieńsze.

Zabiegi depilacji wykonujemy w odstępach 6 – 8 tygodni jeśli zabieg dotyczy obszaru na ciele i co 4 tygodnie jeśli dotyczy twarzy.


Kliknij i poznaj System Zarządzania Finansami 2 Łydki