Depilacja laserowa Opole

Depilacja laserowa 3D w Opolu  zostawia daleko tyle inne sposoby usuwania owłosienia. Działa na wszystkie rodzaje owłosienia i jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry (fototypów wg Fitzpatrick’a)

Poznaj  LASER 3D – jedyny taki laser w Opolu!

Szybko, trwale i na pewno.

Spełniając naszą obietnicę Kosmetologia, która działa, zainwestowałyśmy w najnowocześniejszy obecnie laser diodowy na rynku. To laser 3D.

Podobnie jak popularny Light Sheer Duet działa na głębokości 808 nm. To zapewnia usuwanie włosów normalnych tzw. europejskich.

Jednak posiada  jeszcze jedną niezwykle cenną zaletę. Łączy w sobie funkcje trzech laserów. Poza laserem diodowym 808 nm dodatkowo posiada:

Laser aleksandrytowy (długość fali 755 nm), który idealnie nadaje się do trwałego usuwania włosów jaśniejszych z jasnego kolorytu skóry, tzw. słowiańskich.

Laser neodymowy z długim czasem pulsu (długość fali 1064 nm), który idealnie usuwa włosy ciemne, głęboko osadzone.

Bon wartości 6 Plecy kompletne z karkiem depilacja laserowa Opole

Takie połączenie i zaawansowana technologia niezwykle przyśpiesza efekty zabiegowe, działając na wszystkie rodzaje włosów w jednym i tym samym czasie. A przy tym nie podrażnia skóry co ją pozytywnie wyróżnia na rynku.

Zabiegi są bezbolesne i bezpieczne, a klientki cenią to, że wystarczy o połowę mniej zabiegów niż przy innych laserach dostępnych na rynku. Dzięki temu oszczędzają czas, pieniądze i unikają stresu.

1 1024x593 Plecy kompletne z karkiem depilacja laserowa Opole

Laser 3D jest idealny dla włosów jasnych, cienkich, normalnych, gęstych, głęboko osadzonych oraz odpowiedni dla każdego fototypu skóry.


1200x630 1DKCVGI 1024x538 Plecy kompletne z karkiem depilacja laserowa Opole