Lipoliza iniekcyjna w praktyce – igłą w tłuszcz

Udostępnij:

Dieta, ćwiczenia, kremy, dieta, ćwiczenia, kremy – to codzienność wielu osób walczących z nadmiarem tłuszczyku, która ma doprowadzić do osiągnięcia wymarzonej sylwetki tylko, że…

No właśnie, doskonale wiemy jak często pojawia się to magiczne sformułowanie:

 • tylko, że nadal nie mam wymarzonego rozmiaru,
 • tylko, że nadal pomimo ładnie zarysowanych mięśni brzucha po bokach łapię się za boczki, które uwydatniają się po włożeniu spodni, czy bardziej obcisłej bielizny…

Jak temu zaradzić? Prawdopodobnie zabieg lipolizy iniekcyjnej jest czymś, czego potrzebujesz.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjny zabieg, którego zadaniem jest modelowanie twojej sylwetki. Pozwala on skutecznie zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej.

Lipoliza iniekcyjna polega na podaniu pacjentowi bezpiecznego i bezbolesnego zastrzyku z fosfatydycholiny, który w miarę przemieszczania się po organizmie będzie rozpuszczał tkankę tłuszczową, co doprowadzi do rozpuszczenia komórek tłuszczowych. Preparat działa poprzez rozbijanie ścian komórek tłuszczowych, dzięki czemu mogą być one łatwo wchłaniane i usuwane z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna daje pacjentom większą kontrolę nad tym, gdzie i ile tłuszczu chcą się pozbyć. Preparat można podać precyzyjnie w określone obszary i rozpuścić niechciane komórki tłuszczowe, osiągając wymarzony rezultat przy minimalnym czasie lub efektach ubocznych w porównaniu z innymi zabiegami.

Rozpuszczone komórki tłuszczowe, są z limfą transportowane są do wątroby, rozkładane i (co spodoba ci się najbardziej) usuwane z organizmu.

4 powody dla których lipoliza iniekcyjna jest warta twojej uwagi…

Zabieg lipolizy iniekcyjnej to aktualnie najlepsza metoda walki z nadmiarem tłuszczu jaka istnieje na rynku światowym. Co stanowi o jej wyjątkowości?

 • jest bezoperacyjna
 • jest trwała
 • jest skuteczna
 • jest szybka i bezbolesna

Pamiętaj, że to świetna alternatywa dla bardzo bolesnej i obarczonej licznymi powikłaniami liposukcji. Co więcej, pewnie zaciekawi cię fakt, że lipoliza iniekcyjna jest stosunkowo niedroga oraz całkowicie bezpieczna dla twojego zdrowia.

Lipoliza Iniekcyjna 1024x577 Lipoliza iniekcyjna w praktyce  igłą w tłuszcz

Z rozmiaru XXL na M

Póki co nie żyjemy w utopijnym świecie, gdzie każde marzenie może być spełnione. Lipoliza iniekcyjna jest skuteczna dla osób, które chcą się pozbyć lekkiego tłuszczyku lub mają niski stopień nadwagi. Niestety, zabieg nie będzie efektywny dla osób, które chcą w magiczny sposób zrzucić po serii zabiegów 20 kilogramów.

Lipoliza pomaga usunąć tzw. fałdy tłuszczu z pleców, ud, czy brzucha. Świetnie radzi sobie z tymi miejscami, z którymi dieta, czy ćwiczenia mają największy problem.

Kto musi obejść się smakiem? – lipoliza iniekcyjna, a przeciwwskazania

Jak każdy zabieg, nawet nieoperacyjny lipoliza iniekcyjna odradzana jest grupie osób, które:

 • są bardzo otyłe – zabieg po prostu nie przyniósłby oczekiwanych skutków,
 • są w ciąży,
 • obecnie karmią piersią,
 • chorują na cukrzycę,
 • chorują na padaczkę,
 • mają zaburzenia immunologiczne,
 • cierpią na niewydolność wątroby i nerek,
 • aktualnie mają zdiagnozowane ostre stany zapalne,
 • mają zaburzenia krzepliwości krwi,
 • mają alergię na jaja i na soję lub inne składniki preparatu.

Lipoliza iniekcyjna w praktyce – czyli kilka słów o tym, jak przebiega zabieg

Zabieg lipolizy iniekcyjnej obejmuje dwa etapy: pierwszy to przygotowanie do zabiegu. Obejmuje konsultację, podczas której kosmetolog przeprowadza z tobą wywiad dotyczący przebytych i aktualnych chorób, uczuleń. 

Drugi etap to część właściwa zabiegu (trwa ona również około 20 do 30 minut) i polega na wykonywaniu licznych mikroiniekcji cienką igłą.

Dzięki użyciu specjalnego aplikatora Pistor zabieg jest naprawdę dobrze tolerowany przez pacjentów – odczuwane są jedynie delikatne ukłucia, a samo miejsce nakłucia może lekko swędzieć lub piec, jednak te objawy bardzo szybko ustępują.

Po wykonaniu lipolizy iniekcyjnej na twoim ciele mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia skóry, delikatne obrzęki, czasami krwiaczki. To typowe objawy podczas rozpadu komórek tłuszczowych i nie są one przeciwwskazaniem do powrotu do pełnej aktywności.

Jeśli chcesz uzyskać w pełni satysfakcjonujący cię efekt należy wykonać od 2 do 4 zabiegów. Kolejne spotkanie możesz umówić nie wcześniej niż po 7 dniach, natomiast im mniejsze depozyty tłuszczowe, tym większy odstęp między zabiegami zaproponuje specjalista.

Jakie zmiany zaobserwuję po zabiegu lipolizy iniekcyjnej?

Pierwszą i najbardziej cieszącą zmianą, jaką dostrzeżesz będzie utrata kilku centymetrów w obwodzie. Poprawi się twoje krążenie oraz metabolizm komórek skóry, co przyczyni się do szybszej i lepszej regeneracji skóry.

Lipoliza iniekcyjna nie jest metodą odchudzania, tylko modelowania sylwetki. Warto, abyś o tym pamiętała i nie traktowała jej jak cudownej tabletki. Ten zabieg to idealne uzupełnienie diety, ćwiczeń – zdrowego stylu życia, tak abyś mogła cieszyć się pięknym i jędrnym ciałem.

A więc jak? – szukasz dobrego salonu w którym z radością będziesz mogła pozbyć się kilku centymetrów?

Nim podejmiesz decyzję, wolisz porozmawiać? Zapraszamy Cię do naszego salonu na bezpłatną konsultację. Zadzwoń i umów się już dziś: 502 063 987.

Sprzedaż Relacyjna 2 Lipoliza iniekcyjna w praktyce  igłą w tłuszcz
Udostępnij:
-->