Jak pozbyć się komórek tłuszczowych na zawsze

Udostępnij:

Tak to już jest, że wraz z pojawieniem się pierwszych oznak zrzucania ciepłych kurtek, u większości z nas pojawia się silne postanowienie zadbania o siebie i o własne ciało. Te postanowienia na szczęście są dużo bardziej realne niż noworoczne…;-)

Dlatego też w naszym salonie każda wiosna otwiera gorący  “sezon na piękne ciało”.

Zamrażanie tkanki tłuszczowej – wykonaj zabieg w salonie Piękne Ciało

Wśród zabiegów poprawiających sylwetkę bardzo dużą popularnością cieszy się zabieg Kriolipolizy, czyli zamrażania nadmiaru komórek tłuszczowych. Zabieg ten ma na celu zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w miejscach gdzie występuje jej nadmiar poprzez wykorzystanie niskiej, ujemnej temperatury.
W zależności od ilości i jakości tkanki tłuszczowej podejmujemy decyzję o zastosowanych parametrach zabiegowych czyli krótko mówiąc o temperaturze chłodzenia. Dany obszar podpinamy pod specjalną głowicę, ustawiamy odpowiednią temperaturę (-1 do -10 stopni C) i czas chłodzenia (50 minut ) i zaczyna się dziać…
Początkowo, może być odczuwalny dyskomfort związany z tym, że fałd skóry jest zassany pod głowicą podciśnieniem. W ciągu kilku minut skóra przyzwyczaja się i zabieg właściwie jest  bezbolesny. Po odpięciu głowic miejsce zabiegowe przez chwilę jest bardzo schłodzone, może wystąpić uczucie odrętwienia. Odczyn na skórze jest najczęściej dość mocno czerwony, może pojawić się zasinienie które ustąpi w ciągu kilku dni.

Wymrażanie tkanki tłuszczowej – skuteczna metoda na pozbycie się cm!

Co dzieje się z tkanką tłuszczową?
Pod głowicą dochodzi do zniszczenia części komórek tłuszczowych (maksymalnie do. 40%). Martwe komórki tłuszczowe są uwalniane z organizmu przy pomocy układu limfatycznego w ciągu 6-8 tygodni.

W taki oto sposób sylwetka zmienia się, staje się bardziej smukła.

Zamrażanie tłuszczu – kriolipoliza: efekty

Pamiętajcie proszę, że efekt przekłada się na utratę centymetrów, a nie na utratę kilogramów!!! Pierwsze efekty  można zaobserwować ok. 2 – 3 tygodnie po wykonanym zabiegu, a kolejny powtórzyć za min. 6 tygodni.

Bardziej spektakularnych efektów należy spodziewać się po około 4 tygodniach do 3 miesięcy, gdyż w tym czasie organizm usuwa zniszczone w trakcie zabiegu komórki tłuszczowe.

Efektem końcowym zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej o 25-45% w miejscu poddanym zabiegowi, co w zauważalny sposób widoczne jest w utracie centymetrów.

Na zdjęciu nasza klientka po 2 zabiegach kriolipolizy. W każdym 4 głowice zabiegowe.

1497035738 14926158 421x330 Zrzut ekranu 2017 03 Jak pozbyć się komórek tłuszczowych na zawsze
Kriolipoliza

Wszystkiego szczupłego!

Lato coraz bliżej, nie trać czasu i odrazu zapisz się na wizytę [KLIKNIJ] !                           

UMOW WIZYTE SALON KOSMETYCZNY OPOLE PIEKNE CIALO 1024x512 Jak pozbyć się komórek tłuszczowych na zawsze
Udostępnij:
-->