KRIOLIPOLIZA Opole - zamrażanie tłuszczu

Kriolipoliza w Opolu czyli zamrażanie tłuszczu – pozbądź się na zawsze do 40% tkanek tłuszczowych, bez skalpela. Potwierdzone opinie! Wejdź na stronę SalonPiekneCialo.pl/klub i odbierz prezent do pierwszej wizyty w salonie Piękne Ciało.


W urządzeniu zastosowano działanie zimna i podciśnienia co zwiększa efektywność zabiegów. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest dwie głowice zabiegowe mogące pracować jednocześnie, co ułatwia wykonanie zabiegu na większym obszarze bądź dwóch obszarach jednocześnie.

Naukowe przesłanki potwierdzające efektywność metody kriolipolizy przedstawili już w roku 2009 Ameykańscy lekarze, popierając je licznymi badaniami in vitro i in vivo. Udowodnili, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki i już w temperaturze 0°C ulegały zniszczeniu. Wykazali dzięki temu, że kriolipoliza powoduje ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu.

3 300x200 Kriolipoliza pięć przyłożeń głowicy 1 wizyta

Pierwsze efekty widoczne są po około 3-4 dniach, kiedy to dochodzi do rozluźnienia tkanki tłuszczowej. Bardziej spektakularnych efektów należy spodziewać się po około 4 tygodniach do 3 miesięcy, gdyż w tym czasie organizm usuwa zniszczone w trakcie zabiegu komórki tłuszczowe.

Efektem końcowym zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej o 25-45% w miejscu poddanym zabiegowi, co w zauważalny sposób widoczne jest w utracie centymetrów.

Na zdjęciu nasza klientka po 2 zabiegach kriolipolizy. W każdym 4 głowice zabiegowe.

Projekt bez tytułu 54 Kriolipoliza pięć przyłożeń głowicy 1 wizyta

Zadzwoń 502 063 987 i umów się na niezobowiązującą konsultację. (bezpłatnie).


1200x630 1DKCVGI 1024x538 Kriolipoliza pięć przyłożeń głowicy 1 wizyta