Jak odmłodzić twarz o 10 lat bez cierpienia, skalpela i rekonwalescencji

Panuje powszechne przekonanie, że aby się odmłodzić trzeba dać się pociąć lub wstrzyknąć sobie jakieś wypełniacze. To nie jest prawda. Gdybym napisała Ci, że istnieje proste i dostępne rozwiązanie to zainwestujesz 3 minuty w przeczytanie tego wpisu?

Zajmując się pielęgnacją ponad 6 000 klientów zwróciłyśmy uwagę na kilka istotnych problemów, z którymi zmagały się osoby po 30 roku życia zanim do nas trafiły.

Proszę sprawdzić, który jest Ci najbliższy:

 • Obwisła skóra twarzy i ciała, nazywamy to utratą jędrności i zwiotczeniem, to powoduje, że wygląda się na zmęczonych,
 • Utrata jędrności, to oznacza, że traci się ładny owal twarzy, który opada. Policzki, powieki, podbródek, szyja są ciągnięte do ziemi przez grawitację,
 • Zmarszczki, ignorowane przez dłuższy czas, stają się głębokie i zdecydowanie postarzają

Dla części osób te problemy są gigantyczne, jednak my spotykamy się z nimi na co dzień. Dzięki temu doświadczeniu i pomocy tak wielu klientom wypracowałyśmy sprawdzone, a co najważniejsze działające rozwiązania.

Metamorfoza HIFU 1024x1024 Jak odmłodzić twarz o 10 lat bez cierpienia, skalpela i rekonwalescencji

Dzięki dostępnej technologi możemy

 • Ujędrnić i zagęścić skórę na twarzy i ciele, dzięki temu Twoja skóra wygląda świeżo, młodo i energetycznie,
 • Zredukować zmarszczki, zmniejszyć pory, co dodatkowo sprawia, że wyglądasz o 10 lat młodziej,
 • A najlepsze jest to, że możemy to zrobić bez skalpela, zastrzyków i rekonwalescencji.

To oznacza, że po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych zajęć. Przy okazji efekty utrzymują się ponad 18 miesięcy.

Taką technologią, która to realizuje jest HIFU 2D Plus. Obecnie jesteśmy jedynym salonem w promieniu 80 km, który dysponuje tą technologią. Dodatkowo zdecydowałyśmy się na wprowadzenie tak atrakcyjnych cen na start, że mamy klientów dojeżdżających ponad 100 km, a nawet zza granicy.

Mamy dla Ciebie prezent:

Kto najbardziej skorzysta na zabiegu HIFU?

 • Będziesz wiesz, że musisz skorzystać, gdy dostrzegasz w lusterku zmarszczki i czujesz, że twoja skóra traci jędrność,
 • Uświadamiasz sobie, że inne zabiegi lub wypełniacze działają chwilowo i po prostu je widać,
 • Oczekujesz efektów, które są naturalne, bezpieczne i wykorzystują procesy uzdrawiania, które mamy w organizmie,
 • Skorzystają na tym najbardziej osoby chcące zatrzymać młodość lub cofnąć czas na „swojej twarzy”,
 • HIFU pozwala cieszyć się dniem ponieważ nie wymaga rekonwalescencji.

Jak wygląda zabieg HIFU i na czym polega?

Po konsultacji kosmetologicznej i wykluczeniu przeciwwskazań, możesz przystąpić do zabiegu HIFU. Jest to około godzinny zabieg, podczas którego kosmetolog przy użyciu kilku głowic opracowuje dany obszar twarzy lub ciała. HIFU podobnie jak USG wykorzystuje bezpieczną falę akustyczną. Z tą różnicą, że przy USG fala odbija się od narządów i „rysuje” ich obraz na ekranie, a HIFU powoduje ruch komórek tkanek powodując ich mikrouszkodzenia i mikropoparzenia.

Ponieważ odbywa się to na na głębokości 2-4mm to stymuluje to intensywnie regenerację i produkcję kolagenu przez organizm. Dzięki temu organizm sam rozpoczyna proces odmładzania.

Bezpośrednio po zabiegu widoczny jest niewielki efekt ponieważ włókna kolagenowe ulegają skróceniu, ale efekty po 3-5 miesiącach są spektakularne. To właśnie dzięki efektom rozłożonym w czasie, klienci cenią ten zabieg. Z jednej strony odmłodzenie i ujędrnienie, z drugiej strony unikają zbędnych pytań znajomych „co zrobiłaś z twarzą?”

Olbrzymią zaletą jest to, że skóra pozostaje nietknięta, ewentualnie lekko zaczerwieniona. To oznacza, że od razu można wracać do codziennych zajęć. Zabieg HIFU przez to nazywany jest zabiegiem lunchowym:-)

Aby sobie to uświadomić, warto porównać do lasera frakcyjnego, po którym ślady zabiegu widać około tygodnia.

Zabieg HIFU najczęściej wykonywany jest na twarz, ale można go zastosować na inne partie ciała: brzuch, piersi, pośladki.

Dlaczego salon Piękne Ciało?

W ciągu 6 lat obsłużyliśmy ponad 6 000 klientów i wyspecjalizowałyśmy się w zabiegach, które działają. Dlatego inwestujemy w specjalistyczny sprzęt, który znamy i używamy. Jesteśmy przeciwne wypożyczaniu lub dojazdach kogoś do jakiegoś salonu.

Możesz skorzystać z firmy, która specjalizuje się w odmładzaniu, pielęgnacji i modelowaniu twarzy i ciała czyli salonu Piękne Ciało, a możesz zaryzykować i spróbować poszukać w innych salonach.

Cieszymy się również z nagrody profesjonalistów w kosmetologii – firmy Arkana, ponieważ zostałyśmy przez nie uznane za „Najlepszy salon w dziedzinie dermokosmetyki w Polsce„.

Nasza rekomendacja, czyli co warto zrobić teraz.

Czasem trzeba podjąć konkretną decyzję, która sprawi, że będziesz cieszyć się swoim młodym i świeżym wyglądem przez lata. W tym artykule podałyśmy konkretne korzyści, dlaczego warto skorzystać z zabiegu HIFU. To właśnie jest najlepszy moment, aby wybrać własny powód, dla którego pojawisz się na tym właśnie zabiegu.

Zadzwoń 502 063 987 lub napisz recepcja@salonpieknecialo.pl i umów się na wstępną konsultację. Sprawdzimy czy nie ma przeciwwskazań i czy jak możemy Ci pomóc.

Piękne Ciało – skuteczne zabiegi gwarantujące spektakularne efekty!

Projekt bez tytułu Jak odmłodzić twarz o 10 lat bez cierpienia, skalpela i rekonwalescencji