Jak podnieść opadające powieki i znów uwodzić młodym spojrzeniem

Plazma, blefaroplastyka, burza i pioruny…Od teraz w salonie Piękne Ciało

Dzisiaj kilka słów o piorunach które nawiedziły nasz salon…

Właśnie powitałyśmy w naszym salonowym gronie nowe urządzenie PlazmaBeauty. Dzięki temu potrafimy podnieść opadające powieki i przywrócić młode spojrzenie.

22519656 979337808873855 2456593041456970281 n Jak podnieść opadające powieki i znów uwodzić młodym spojrzeniem

Dlaczego burza z piorunami?

Zjawisko plazmy możemy na ziemi zaobserwować w naturalnej postaci, w trakcie burzy z piorunami. Podczas uderzenia, piorun wytwarza ogromną energię. Niewielka część tej energii składa się na grzmoty i błyskawice – reszta to gorąca plazma.

W kosmetologii i w medycynie estetycznej zaczęto wykorzystywać aparaty, które potrafią generować plazmę i przy jej pomocy poprawiać urodę. Zabiegi takie pomagają w odmłodzeniu okolic, na których bardzo ciężko uzyskać dobre efekty metodami innymi niż operacja – np. na powiekach.

Zabiegiem, który daje najlepsze rezultaty jest blefaroplastyka, czyli korekcja powiek (górnej i dolnej).

Nadmiar skóry w tej okolicy, to jeden z największych urodowych problemów wieku dojrzałego. Gdy jest jej za dużo i na skutek grawitacji czy utraty elastyczności opada, tworzy nieestetyczne “mopsiki”. Możemy je skorygować właśnie przy pomocy plazmy.

Projekt bez tytułu 58 Jak podnieść opadające powieki i znów uwodzić młodym spojrzeniem

Nasze najnowsze urządzenie PlazmaBeauty wykorzystuje prąd stały, a głowica emituje impulsy które prowadzą do mikrowyładowań czyli do takiej “burzy z piorunami na skórze”. Igła nie dotyka skóry a kontrolowana plazma powstaje na niewielkim obszarze pomiędzy nią a skórą. Plazma działa punktowo. Nie narusza głębszych warstw skóry i nie ma najmniejszego wpływu na okoliczne tkanki.

Zabieg przeprowadzamy po wcześniejszym miejscowym znieczuleniu powieki, jednak może on powodować pewien dyskomfort.

Proszę również pamiętać, że zabieg daje dość duży odczyn, który pojawia się 1-2 dni po zabiegu. Drobne strupki utrzymują się do 7 dni, powieki i okolica oczu może być opuchnięta a zaczerwienienie może utrzymywać się do kilku tygodni.

Po całkowitym wygojeniu możesz cieszyć się młodszym i piękniejszym spojrzeniem :-)

Projekt bez tytułu 57 Jak podnieść opadające powieki i znów uwodzić młodym spojrzeniem

Nasza rekomendacja, czyli co warto zrobić teraz.

Czasem trzeba podjąć konkretną decyzję, która sprawi, że będziesz cieszyć się swoim młodym i świeżym wyglądem przez lata.

Zadzwoń 502 063 987 lub napisz recepcja@salonpieknecialo.pl i umów się na wstępną konsultację. Sprawdzimy czy nie ma przeciwwskazań i czy jak możemy Ci pomóc.

Kliknij i poznaj System Zarządzania Finansami 2 Jak podnieść opadające powieki i znów uwodzić młodym spojrzeniem

Projekt bez tytułu Jak podnieść opadające powieki i znów uwodzić młodym spojrzeniem