Pośmiejmy się z cellulitu – VelaShape pozostawi tylko wspomnienie

Zgrabne nogi, jędrna pupa, gładka skóra – to coś o czym zawsze marzyłaś? Codzienność jednak to myśl o zakupie nowych, wygładzających rajstop, czy korygującej bielizny?

Problem cellulitu dotyczy 98% kobiet na całym świecie. Śmieje się zarówno z młodych kobiet, nastolatek, a u wielu pozostaje towarzyszem na całe życie.

A co jeśli mogłabyś przestać zamiatać problem pod dywan, powiedzieć stop i zacząć stosować najlepsze możliwe na rynku rozwiązania i wygrać batalię ze wkurzającą Cię skórką pomarańczową?

Aby pokonać wroga, musisz go najpierw dobrze poznać…

Cellulit to lipodystrofia typu kobiecego, czyli nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Grudki tłuszczu tworzą między sobą puste przestrzenie, w których zbiera się woda oraz produkty przemiany materii.

Cellulit ma wiele odmian. Możemy wyróżnić trzy, główne typy: miękki, twardy, obrzękowy. Dodatkowo wymienia się również cellulit wodny.

Pierwszy pojawia się u kobiet po czterdziestym roku życia, które prowadzą siedzący tryb życia. W tym okresie mocno zmniejsza się napięcie mięśniowe, a zwiększa wiotkość skóry oraz mięśni. Ten rodzaj cellulitu widoczny jest zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej.

Drugi dotyczy młodych, aktywnych ruchowo kobiet – to pierwszy stopień skórki pomarańczowej, która widoczna staje się w momencie mocnego ściskania skóry.

Cellulit wodny współcześnie uważany jest za chorobę cywilizacyjną. Jego przyczyną są przede wszystkim zaburzenia przepływu krwi oraz limfy. Głównym objawem są obrzęki i fale na skórze.

Jest i dobra informacja! Cellulit wodny jest dużo prostszy do zwalczenia w porównaniu z pozostałymi typami.

Ostatni typ – obrzękowy jest najgroźniejszy i zawsze wymaga konsultacji z lekarzem. Występuje bardzo rzadko. Do jego objawów należą: bóle nóg, opuchlizna, która utrudnia, a czasem uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. Dodatkowo ten typ cellulitu zmienia wygląd skóry, która staje się blada i cienka.

Dlaczego zamieszkał akurat u mnie?

Jak zapewne wiesz problem cellulitu to problem, z którym nasze babcie nie musiały walczyć – szczęściary!

Czynników, które wspierają pojawienie się cellulitu jest kilka. Są to:

  • brak ruchu i siedzący tryb życia,
  • nadmiar cukru i soli w diecie,
  • przewaga estrogenów przy niedoborze progesteronu,
  • problemy z krążeniem,
  • noszenie zbyt obcisłych ubrań,
  • nałogowe palenie papierosów,
 • wady postawy (skrzywienie kręgosłupa zaburza krążenie krwi w nogach).

Znając sytuacje, które wspierają rozwój Twojego wroga możesz opracować plan walki. Przede wszystkim musisz działać na kilku frontach tej cielesnej batalii.

Krok 1: Czas unieść tyłek.

Ogromne znaczenie ma ruch i aktywność fizyczna w walce ze skórką pomarańczową. Podczas ćwiczeń z Twojego organizmu wydalane są toksyny – zatem spaceruj, biegaj, ćwicz interwałowo, używaj orbitreku, skacz na skakance – rób cokolwiek – ważne, abyś z treningu wróciła zmęczona i spocona.

O istocie aktywności ruchowej wspomniał również E. Stanley, który powiedział:

„Ci, którzy myślą, że nie mają czasu na uprawianie sportu, prędzej czy później będą musieli znaleźć czas na chorobę”. A czy Ty masz czas na chorowanie?

Krok 2: Twoje pożywienie ma być Twoim lekarstwem.

Odpowiednie posiłki i czas ich spożycia to Twój kolejny AS w rękawie. Przede wszystkim ogranicz spożywanie soli i sodu, unikaj łączenia węglowodanów z białkami, pij od 2 do 3 litrów wody każdego dnia, ogranicz do minimum picie soków, kolorowych napojów oraz alkoholu. Pamiętaj, że toasty wychodzą na zdrowie jedynie monopolowi spirytusowemu.

Krok 3: Pobudź krążenie.

Odpowiednia pielęgnacja to równie ważny element Twojego planu na polu bitwy. Zaprzyjaźnij się z rollerem, który pobudzi Twoją powięź i mięśnie do pracy. Podczas codziennej kąpieli stosuj masaże termiczne: polewaj się ciepłą i zimną wodą na zmianę. Regularnie stosuj naturalne peelingi na swoje ciało – świetnie sprawdza się peeling kawowy.

Krok 4: Oddaj się w ręce dobrego specjalisty.

Wszystkie poprzednie kroki będą wspierały Twoją walkę z cellulitem, jednak prawdziwym pewniakiem jest oddanie się w ręce specjalistów, którzy zaproponują Ci profesjonalny i skuteczny zabieg – VelaShape.

Dzięki niemu zredukujesz poziom swojego wroga nawet o 2 stopnie. Dzięki podczerwieni Twoja tkanka tłuszczowa zostaje rozgrzana do 40 – 42 stopni, a masaż specjalną głowicą efektywnie pobudza limfę oraz krążenie do pracy na kolejne kilka miesięcy.

Nadal się zastanawiasz? – Szepnę Ci w tajemnicy, że VelaShape w miejscu zabiegu redukuje od 2 do 6 cm obwodu ciała oraz cellulitu.

Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i niesamowicie skuteczny. Wystarczy stosować jeden zabieg w tygodniu przez 4 tygodnie, abyś przez kilka kolejnych miesięcy mogła cieszyć się jędrnym ciałem pozbawionym cellulitu. Co więcej, nie potrzebujesz specjalnych rajstop, czy ubioru do wykonania zabiegu, który przez wszystkie klientki określany jest jako przyjemny, ciepły masaż. Po wszystkim widoczny może być lekki wzrost wydalania moczu z powodu zwiększonego działania układu limfatycznego. Szczegóły możesz sprawdzić na filmie:

Certyfikowana skuteczność

VelaShape to jedyny aparat na świecie posiadający certyfikat FDA potwierdzający skuteczność działania w zakresie: redukcji wymiarów, redukcji cellulitu oraz modelowania sylwetki. Zabieg mogą przeprowadzić jedynie przeszkolone osoby: lekarze, pielęgniarki, kosmetyczki.

Wspólnie opracowaliśmy naprawdę dobry i co najważniejsze skuteczny plan na walkę ze skórką pomarańczową. Czas przejść do działania…

Piękne Ciało – skuteczne zabiegi gwarantujące spektakularne efekty!

Umów się na niezobowiązującą i bezpłatną konsultację, a już wkrótce pośmiejesz się z wspomnienia po swoim cellulicie.

Sprzedaż Relacyjna 2 Pośmiejmy się z cellulitu  VelaShape pozostawi tylko wspomnienie