Uderzenie falą w cellulit – co powinnaś wiedzieć przed umówieniem się na zabieg?

Twój rozmiar to S, M, a może XL? Bez znaczenia, jaka litera widnieje na metce sukienki, w którą się wbijasz, prawdopodobnie mierzysz się z największym wrogiem kobiet – cellulitem.

Skórka pomarańczowa dotyczy znacznej większości kobiet na kuli ziemskiej, od lat młodzieńczych pozostając wiernym towarzyszem życia. Próbujesz pozbyć się go niczym Syzyf wtaczający ogromny głaz na wysoką górę.

Czy jest dla nas – kobiet jakaś nadzieja w czasach, gdy brak systematycznego ruchu i zła dieta to dla większości z nas codzienność? Czas uśmiechnąć się w stronę medycyny estetycznej, aby efekty zobaczyć już po kilku dniach.

Jak fala akustyczna działa na Cellulit?

Fala akustyczna, zwana również uderzeniową to jedna z najdoskonalszych metod leczenia tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie cellulitu, którego tak bardzo nie znosisz.

Urządzenie podgrzewa głębokie warstwy skóry właściwej, co z kolei pozwala efektywnie pobudzić produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność oraz napięcie skóry, a więc jej młody wygląd. Zabieg polega na emitowaniu akustycznych fal dźwiękowych w miejscach dotkniętych cellulitem. W chwili wprowadzania ich do ciała przy pomocy mocnych drgań, dochodzi do rozerwania błony komórek tłuszczowych.

Głównym zadaniem zoogniskowanej fali uderzeniowej jest:

  • poprawa mikrokrążenia,
  • rozluźnienie tkanki tłuszczowej,
  • drenaż limfatyczny,
 • uszkodzenie adipocytów, czyli komórek tłuszczowych.

Skąd mogę mieć pewność, że to nie kolejne, jedno z wielu urządzeń do likwidacji cellulitu?

Przede wszystkim z dowodami przychodzą badania naukowe, które prowadzono w Szwajcarii oraz we Włoszech. Wykazały one następujące efekty:

  • wzrost elastyczności skóry o 110% po 6 miesiącach od rozpoczęcia kuracji,
  • zmniejszenie obwodów o 2,5cm do 7 cm (po serii zabiegów),
  • zmniejszenie obwodów u 72% badanych,
  • REDUKCJĘ CELLULITU o 95%,
 • wzrost zawartości metabolitów tłuszczu we krwi – co świadczy o uszkodzeniu błon komórkowych komórek tłuszczowych!

Z aktualnymi trendami, przedstawicielami salonów kosmetycznych można dyskutować, jednak mając niepodważalne dowody medyczne możesz być 100% pewna efektów, jakie przyniesie uderzenie falą akustyczną w cellulit.

Jak wygląda takie działanie fali na cellulit?

Pierwszy i jeden z ważniejszych etapów zabiegu to rozmowa ze specjalistą. Przedstaw dokładnie swój problem, wybierając obszar terapii. Następnie kosmetolog, specjalista nałoży na to miejsce żel (do USG), aby usprawnić przewodzenie fal akustycznych.

Zgodnie z przebiegiem naczyń limfatycznych, masaż wykonywany jest specjalną głowicą wyposażoną w specjalne nakładki, które są dopasowywane w zależności od wielkości problemu, a także rodzaju skóry.

Sam zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Trwa około 30 minut. Warto przeprowadzić go w serii 5 do 10 zabiegów w odstępach 7 dniowych. W przypadku uporczywego cellulitu specjalista zaproponuje Ci serię 10 zabiegów.

Zabieg Fala uderzeniowa 9317 WEB 684x1024 Uderzenie falą w cellulit  co powinnaś wiedzieć przed umówieniem się na zabieg?

Efekt WOW na 4 dni po zabiegu – czy to jest w ogóle możliwe?

Coś, czego z pewnością możesz spodziewać się po zabiegach falą uderzeniową, to przede wszystkim wygładzona i odmłodzona skóra, rozbita i “ujarzmiona” tkanka tłuszczowa oraz zmniejszony obwód ciała – widoczny gołym okiem.

Warto, abyś obserwowała swoje ciało każdego dnia po zabiegu. Jeśli chcesz możesz nawet pokusić się o fotografowanie, aby po 2 – 3 miesiącach śmiać się z tego, jak skutecznie wygrałaś walkę z cellulitem. Pierwsze efekty zauważysz już po kilku dniach.

Które z nas najbardziej skorzystają na tym zabiegu, a które powinny zrezygnować?

Z pewnością zabiegowi powinny poddać się osoby, które borykają się z cellulitem, czy tkanką tłuszczową, którą trudno zlikwidować ćwiczeniami. Fala akustyczna to zabieg, który sprawdzi się również dla osób jako przyspieszenie efektów po zabiegu kriolipolizy oraz lipolizy iniekcyjnej.

Wśród kobiet, które nie powinny decydować się na zabieg falą akustyczną są te, które cierpią na zaburzenia krzepliwości krwi, choroby nowotworowe, przyjmują leki przeciwzakrzepowe, są w ciąży lub okresie karmienia, leczą się kortyzonem.

Jak pomóc swojemu ciału w walce z cellulitem po zabiegu?

Sam zabieg to nie wszystko, nie ma przecież w życiu nic za darmo. Powinnaś zastosować lekką dietę pozbawioną tłuszczy zwierzęcych, pić ok. 2 do 3 litrów wody dziennie oraz wybrać się na energiczny spacer, jogging lub jazdę na rowerze, aby spalić uwolnione z komórki wolne kwasy tłuszczowe oraz glicerol.

Fala akustyczna, jak wszystkie zabiegi, z pewnością nie zastąpi odpowiednich nawyków żywieniowych, regularnych i konsekwentnych treningów na siłowni, czy systematycznej pielęgnacji ciała. Bardzo mocno jednak wspiera nas – kobiety w walce z cellulitem.

Najważniejsze, abyś przy wyborze salonu kosmetycznego sprawdziła ich wiedzę oraz doświadczenie i oddała się w ręce zaufanego specjalisty.

Umów się na niezobowiązującą i bezpłatną konsultację, a już wkrótce pośmiejesz się ze wspomnienia po swoim cellulicie. Skontaktuj się!

Piękne Ciało – skuteczne zabiegi gwarantujące spektakularne efekty!

Sprzedaż Relacyjna 2 Uderzenie falą w cellulit  co powinnaś wiedzieć przed umówieniem się na zabieg?