KARBOKSYTERAPIA - terapia dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia czyli dermokosmetyczna terapia dwutlenkiem węgla jest obecnie największym przełomem w kosmetologii i medycynie estetycznej w walce z większością problemów z jakimi zgłaszają się klientki do salonów kosmetycznych.

– cellulit
– rozstępy
– nadmiar tkanki tłuszczowej
– wiotkość skóry
– wypadanie włosów
– rekomendowany dla odmłodzenia skóry
– do redukcji cieni pod oczami

Zabieg karboksyterapii polega na podskórnym i śródskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek medycznego, czystego dwutlenku węgla przy pomocy niewielkiej, bardzo cienkiej igły. W naszym salonie istotne jest to, że podczas karboksyterapii podajemy ciepły dwutlenek węgla. Jest to bardzo komfortowe dla klienta.

Gaz bez problemu przenika do okolicznych tkanek, wywołuje rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych. Prowadzi to do zwiększenia przepływy krwi, tlenu i  składników odżywczych w obszarze poddawanym zabiegowi.

W naszym salonie podajemy dawki medyczne, największe i najskuteczniejsze z możliwych, optymalne dla danego obszaru, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Jako jedyni na opolszczyźnie posiadamy urządzenie,  które podaje ciepły dwutlenek węgla. Zmniejsza to ewentualny dyskomfort zabiegu i wpływa bardzo dobrze na odczucia klienta. 

Ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegi karboksyterapii mogą być przeprowadzane niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia.

Kopia manychat Karboksyterapia zabieg odmładzający OKOLICE OCZU i CZOŁO