Upiększanie: makijaże

Makijaż – piękna buzia z zaakcentowanymi detalami i kuszące spojrzenie, potwierdzone opinie – wejdź na stronę SalonPiekneCialo.pl/klub i odbierz prezent do pierwszej wizyty w salonie Piękne Ciało.

W kilka minut wydobądź i podkreśl swoje prawdziwe piękno.


Makijaż jako forma wyrażania siebie

Tatiana002 200x300 Warsztaty z Makijażu

Tetiana Shyrko

Makijaż to nie tylko cienie, kredki, fluidy czy tusze do rzęs. 

Prawidłowo wykonany makijaż podkreśla to, co w twarzy piękne i koryguje te elementy, które chcemy poprawić. Tworzenie makijażu to prawdziwa sztuka, która wymaga precyzji, wyczucia estetyki i znajomości kosmetyków. Wbrew temu, co się sądzi, dobry makijaż potrzebuje czasu. Powinien być odpowiednio dobrany do typu urody, wieku, osobowości, stylu i okoliczności. Nie ma jednego schematu, według którego musisz działać. Wszystkie szczegóły muszą być przemyślane i dopracowane.

Jeśli chcesz wiedzieć jak prawidłowo wykonywać makijaż każdego dnia, zapraszamy na warsztaty, podczas których nasze makijażystki zdradzą Ci wszystkie sekrety i tajniki, gromadzone przez lata praktyki.

Od tej pory będziesz najpiękniejszą wersją samej siebie… każdego dnia.

Co składa się na dobry makijaż?

Standardowy schemat nakładania makijażu wyglądałby następująco. Najpierw maskujący korektor, kryjący wszystkie niedoskonałości. Następnie podkład, im bliższy naturalnego kolorytu skóry – tym lepiej. Kolejny etap to malowanie oczu, najtrudniejsza część całego procesu.

Potem tusz do rzęs i modelowanie brwi. Na koniec subtelnie dawkowany róż i pomadka nawilżająca do ust, która sprawi, że będą ponętne, jędrne i delikatne.

To tylko przykład, jak wspomnieliśmy wcześniej, na sposób tworzenia makijażu wypływa bardzo wiele różnorodnych czynników. W salonie Piękne Ciało pokażemy Ci krok po kroku, jak wyeksponować najlepsze cechy swojej twarzy i zamaskować niedoskonałości. Zapraszamy do odwiedzin!


Salon Piękne Ciało | Opole, Plac Wolności 4-5 | 502 063 987Kliknij i poznaj System Zarządzania Finansami 2 Warsztaty z Makijażu