Upiększanie: makijaże

Makijaż – piękna buzia z zaakcentowanymi detalami i kuszące spojrzenie, potwierdzone opinie – wejdź na stronę SalonPiekneCialo.pl/klub i odbierz prezent do pierwszej wizyty w salonie Piękne Ciało.

W kilka minut wydobądź i podkreśl swoje prawdziwe piękno. sprawdź jak samodzielnie wykonać makijaż, a następnie umów się na wizytę, aby nauczyć się to robić idealnie.

Projekt bez tytułu Warsztaty z Makijażu


Makijaż jako forma wyrażania siebie

Makijaż to nie tylko cienie, kredki, fluidy czy tusze do rzęs. 

Prawidłowo wykonany makijaż podkreśla to, co w twarzy piękne i koryguje te elementy, które chcemy poprawić. Tworzenie makijażu to prawdziwa sztuka, która wymaga precyzji, wyczucia estetyki i znajomości kosmetyków.

Wbrew temu, co się sądzi, dobry makijaż potrzebuje czasu. Powinien być odpowiednio dobrany do typu urody, wieku, osobowości, stylu i okoliczności. Nie ma jednego schematu, według którego musisz działać. Wszystkie szczegóły muszą być przemyślane i dopracowane.

Co składa się na dobry makijaż?

  1. Standardowy schemat nakładania makijażu wyglądałby następująco.
  2. Najpierw maskujący korektor, kryjący wszystkie niedoskonałości.
  3. Następnie podkład, im bliższy naturalnego kolorytu skóry – tym lepiej.
  4. Kolejny etap to malowanie oczu, najtrudniejsza część całego procesu.
  5. Potem tusz do rzęs i modelowanie brwi.
  6. Na koniec subtelnie dawkowany róż
  7. Pomadka nawilżająca do ust, która sprawi, że będą ponętne, jędrne i delikatne.

To tylko przykład, jak wspomnieliśmy wcześniej, na sposób tworzenia makijażu wypływa bardzo wiele różnorodnych czynników.

W salonie Piękne Ciało pokażemy Ci krok po kroku, jak wyeksponować najlepsze cechy swojej twarzy i zamaskować niedoskonałości. Zapraszamy do odwiedzin!

Z takiego makijażu dziennego można płynnie przejść do makijażu wieczorowego. Na poniższym filmie Tetiana demonstruje jak można to zrobić samej.

Jednak nic nie zastąpi wprawnego oka, pomysłu i trików zawodowej makijażystki. Umów wizytę!Projekt bez tytułu Warsztaty z Makijażu


Salon Piękne Ciało | Opole, Plac Wolności 4-5 | 502 063 987

ZAREZERWUJ Warsztaty z Makijażu