Upiększanie: makijaże

Makijaż – piękna buzia z zaakcentowanymi detalami i kuszące spojrzenie, potwierdzone opinie – wejdź na stronę SalonPiekneCialo.pl/klub i odbierz prezent do pierwszej wizyty w salonie Piękne Ciało.

W kilka minut wydobądź i podkreśl swoje prawdziwe piękno.


Makijaż jako forma wyrażania siebie

Makijaż to nie tylko cienie, kredki, fluidy czy tusze do rzęs. 

6 1 300x200 Warsztaty z Makijażu

Prawidłowo wykonany makijaż podkreśla to, co w twarzy piękne i koryguje te elementy, które chcemy poprawić. Tworzenie makijażu to prawdziwa sztuka, która wymaga precyzji, wyczucia estetyki i znajomości kosmetyków. Wbrew temu, co się sądzi, dobry makijaż potrzebuje czasu. Powinien być odpowiednio dobrany do typu urody, wieku, osobowości, stylu i okoliczności. Nie ma jednego schematu, według którego musisz działać. Wszystkie szczegóły muszą być przemyślane i dopracowane.

Jeśli chcesz wiedzieć jak prawidłowo wykonywać makijaż każdego dnia, zapraszamy na warsztaty, podczas których nasze makijażystki zdradzą Ci wszystkie sekrety i tajniki, gromadzone przez lata praktyki.

Od tej pory będziesz najpiękniejszą wersją samej siebie… każdego dnia.

3 1 300x200 Warsztaty z Makijażu

Co składa się na dobry makijaż?

Standardowy schemat nakładania makijażu wyglądałby następująco. Najpierw maskujący korektor, kryjący wszystkie niedoskonałości. Następnie podkład, im bliższy naturalnego kolorytu skóry – tym lepiej. Kolejny etap to malowanie oczu, najtrudniejsza część całego procesu.

Potem tusz do rzęs i modelowanie brwi. Na koniec subtelnie dawkowany róż i pomadka nawilżająca do ust, która sprawi, że będą ponętne, jędrne i delikatne.

To tylko przykład, jak wspomnieliśmy wcześniej, na sposób tworzenia makijażu wypływa bardzo wiele różnorodnych czynników. W salonie Piękne Ciało pokażemy Ci krok po kroku, jak wyeksponować najlepsze cechy swojej twarzy i zamaskować niedoskonałości. Zapraszamy do odwiedzin!


Salon Piękne Ciało | Opole, Plac Wolności 4-5 | 502 063 987

ZAREZERWUJ Warsztaty z Makijażu