OKSYBRAZJA - Peeling wodno-tlenowy dla wszystkich cer

Oksybrazja i infuzja tlenowa – piękna, zdrowa i zadbana cera.

Poradzi sobie ze zmarszczkami, niestraszny mu trądzik… Peeling wodno-tlenowy to innowacyjna metoda regeneracji skóry, bezpieczna dla każdego rodzaju cery.

Jest łagodniejszy niż peelingi mechaniczne: dzięki niemu pozbędziesz się niedoskonałości, nie ryzykując podrażnień.

Nasze klientki porównują towarzyszące mu uczucie do przyjemności, jaką daje przejście przez kurtynę wodną podczas upalnego dnia.

Czym jest i dlaczego cieszy się rosnącą popularnością?

Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego, co powinnaś wiedzieć o oksybrazji przed wizytą w naszym salonie.

Tlen to najważniejszy pierwiastek, bez którego życie na naszej planecie byłoby niemożliwe. Dotleniona na świeżym powietrzu skóra różowieje, staje się promienna i gładka…

Jednak kiedy za oknem mróz, a w powietrzu smog, warto poszukać alternatywy dla ożywczego spaceru. Jest nią – ciesząca się rosnącą popularnością wśród naszych klientek –  oksybrazja, czyli peeling wodno-tlenowy.

„Oxybrazja to jeden z zabiegów, które można wykonywać przez cały rok bez obawy o jakiekolwiek skutki uboczne, np w postaci przebarwień, które są niezbyt estetyczne. Co ważne, jest polecana nawet przez samych lekarzy, co świadczy o tym, że jest całkowicie bezpieczna”

Złuszczanie i odżywianie. Na czym polega oksybrazja?

Oksybrazja to łagodny zabieg kosmetyczny, polegający na intensywnym, lecz bezdotykowym,  złuszczaniu martwego naskórka.

Odbywa się poprzez aplikację na skórę twarzy, szyi, dekoltu i górnej części pleców tlenu oraz soli fizjologicznej pod wysokim ciśnieniem.

Często jest definiowana jako alternatywa dla mikrodermabrazji, jednak w przeciwieństwie do niej, nie powoduje zaczerwienienia czy obrzęku. Z tego powodu z powodzeniem może być stosowana u osób z cerą wrażliwą, a nawet naczynkową.

Dedykowana jest zwłaszcza paniom mającym zmarszczki i zmiany trądzikowe lub potrądzikowe.

Rezultaty są widoczne już po pierwszym podejściu: odmłodzona, odżywiona i nawilżona skóra sprawia, że twarz promienieje.

Dlatego właśnie oksybrazja bywa nazywana „zabiegiem bankietowym” – idealnym tuż przed wielkim wyjściem czy ważnym spotkaniem.

Jak wygląda zabieg w trzech krokach?

Oksybrazja cieszy się opinią zabiegu komfortowego i orzeźwiającego. Urządzenie złuszczające – w przeciwieństwie do bardziej inwazyjnych peelingów – nie dotyka bezpośrednio skóry, a rozpylona sól fizjologiczna delikatną bryzą schładza twarz.

Trwający ok. 60 minut zabieg składa się z trzech faz.

  • Pierwsza to staranny demakijaż, stanowiący przygotowanie do peelingu.
  • Drugi etap polega na złuszczaniu naskórka przy pomocy tlenu i soli fizjologicznej, które są aplikowane przez specjalny aparat, przypominający długopis. Siła wodno-tlenowego strumienia jest ogromna! Ale bez obaw – Ty poczujesz się zrelaksowana.
  • Ostatnim punktem programu jest aplikacja ampułki z serum dobranym do rodzaju skóry i wprowadzenie jej przy pomocy tlenu czyli zabieg infuzji tlenowej.

Na trądzik, na wyciszenie i wzmocnienie naczyń krwionośnych, na zmarszczki. Dla kogo oksybrazja?

Z zabiegu może skorzystać każdy, kto marzy o aksamitnej i rozświetlonej skórze twarzy.

Oksybrazja to zabieg rekomendowany dla osób z cerą wrażliwą i naczyniową,  jak również trądzikową. Działa również przeciwzmarszczkowo – to doskonałe remedium na szarą i przesuszoną skórę.


Nasza rekomendacja

Aby w pełni cieszyć się czystą cerą na codzień zapraszamy Cię do naszego salonu na diagnozę Twojej cery po której dobierzemy najlepszy dla Ciebie zabieg.

Zadzwoń i umów się na wizytę 502 063 987 lub kliknij na zdjęcie poniżej.

ZAREZERWUJ Oksybrazja TWARZY, połączona z infuzją tlenową (oczyszczenie i wprowadzenie substancji aktywnej)


Prezent na dzień dobry!

Kopia manychat Oksybrazja TWARZY, połączona z infuzją tlenową (oczyszczenie i wprowadzenie substancji aktywnej)