Pielęgnacja dłoni i stóp - manicure i pedicure Opolu

Pielęgnacja dłoni i stóp  – piękne, zdrowe i zadbane dłonie i stopy, potwierdzone opinie – wejdź na stronę https://salonpieknecialo.pl/klub i odbierz prezent do pierwszej wizyty w salonie Piękne Ciało

Piękne i zadbane dłonie oraz stopy są wizytówką każdej Kobiety i Mężczyzny.

28 300x200 Manicure hybrydowy french


Nasze propozycje dla Ciebie:

Manicure jest zabiegiem który w bezpieczny i profesjonalny sposób sprawi, że Twoje dłonie będą zadbane. Produkty do pielęgnacji dłoni i paznokci których używamy w naszym salonie charakteryzują się udowodnioną skutecznością, dzięki czemu zabiegi z ich użyciem gwarantują, że uzyskasz zdrowe i pięknie wyglądające dłonie i paznokcie. Składniki zawarte w preparatach zostały starannie wyselekcjonowane, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajduje się manicure tradycyjny  oraz intensywna pielęgnacja dłoni i paznokci w postaci relaksującego zabiegu, czyli manicure SPA z maską i masażem.

4 1 300x200 Manicure hybrydowy french


Manicure japoński

Manicure japoński jest to metoda która wywodzi się z  kraju kwitnącej wiśni. Odkryta przez gejsze metoda pielęgnacji dłoni opiera się na zastosowaniu odżywczych składników takich jak wit.  A , E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Japońskiego, które nadają płytce niepowtarzalny blask perły.

Jest on szczególnie polecany osobom z kruchą, łamliwa, rozdwajająca się płytką paznokciową, jak również wszystkim tym, którzy pragną mieć zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

Zabiegowi mogą poddawać się również osoby po chemioterapii, ponieważ zabieg silnie regeneruje i odżywia paznokcie zamykając ich łuski co pozwala je wzmocnić, zregenerować, przywraca im blask i piękny wygląd.

Dla najlepszego efektu zabieg Manicure powinno się powtarzać co około 2 tygodnie.

7 300x200 Manicure hybrydowy french


Pedicure

Dla naszych wymagających klientów używamy produktów do pielęgnacji stóp firmy GEHWOL. Podstawą kremów są: olejek avocado, olejek jojoba, lanolina specjalistyczne substancje farmaceutyczne. Składniki aktywne takie jak ekstrakty z alg, wyciąg z rumianku, kamfora, mentol, panthenol i mocznik oraz naturalne olejki eteryczne zawarte w kosmetykach sprawią, że zabieg przyniesie ulgę Twoim zmęczonym stopom i nada im zdrowy, elegancki wygląd.

25 300x200 Manicure hybrydowy french

Zachęcamy do systematycznego wykonywania zabiegu pedicure i dodania o stopy w domu ponieważ tylko w ten sposób Twoje stopy będą zdrowe, piękne i zadbane. Nie zapominajmy, że to one noszą nas przez całe życie.


Pedicure  japoński

Pedicure  japoński jest to metoda odkryta w kraju kwitnącej wiśni. Odkryta przez gejsze metoda pielęgnacji dłoni opiera się na zastosowaniu odżywczych składników takich jak wit. A , E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Japońskiego, które nadają płytce niepowtarzalny blask perły. Jest on szczególnie polecany osobom z kruchą, łamliwa, rozdwajająca się płytką paznokciową, jak również wszystkim tym, którzy pragną mieć zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

Zabiegowi mogą poddawać się również osoby po chemioterapii, ponieważ zabieg silnie regeneruje i odżywia paznokcie zamykając ich łuski co pozwala je wzmocnić, zregenerować, przywraca im blask i piękny wygląd.

Dla najlepszego efektu zabieg powinno się powtarzać co około 2 tygodnie.

29 300x200 Manicure hybrydowy french


Specjalizujemy się w regeneracji płytki paznokciowej, lakierach hybrydowych i żelach.


Salon Piękne Ciało | Opole, Plac Wolności 4-5 | 502 063 987

1200x630 1DKCVGI 1024x538 Manicure hybrydowy french