VELASHAPE II- ujędrnianie, redukcja celulitu i obwodu ciała

W jaki sposób nowe odkrycie przywraca jędrną, zdrową skórę, likwiduje celulit i zmniejsza obwód ciała o kilka centymetrów?

„zgrabne uda i pośladki, piękny brzuch i płaski podbródek, marzenie wielu osób. Czy tylko marzenie? Przez wiele miesięcy wylewałam litry potu na siłowni, wmasowałam chyba wszystkie kremy dostępne na rynku i sprawdziłam wszystkie sposoby o których się dowiedziałam… z marnym skutkiem. Wreszcie mój znajomy lekarz powiedział: „przestań wierzyć reklamom, znajdź coś co zostało udowodnione klinicznie”. I dokładnie tak zaczęłam od tej pory szukać i „googlować”. Trafiłam na velashape, o którym pisali, że ma potwierdzoną klinicznie skuteczność, spróbowałam pomyszkować na różnych forach i o dziwo(!) dziewczyny dobrze o nim piszą. Więc wzięłam telefon, zadzwoniłam do Was i tak o to jestem. To już moja 4 wizyta, za tydzień kończę całą serię. Jestem bardzo ciekawa rezultatów, a właściwie mierzenia, bo rezultaty czuję i widzę od pierwszej wizyty. mhmm, mój mężczyzna też je od zauważył i to od razu. Koleżanki zaczęły się wprawdzie śmiać gdy pierwszy raz szłam sprawdzić kolejną nową metodę, ale gdy założyłam krótszą niż zazwyczaj spódnicę…”

to wypowiedź jednej z naszych klientek, ale to samo może dotyczyć również większości kobiet (lub mężczyzn), więc przyjdź i sprawdź jak działa Velashape. Dla bardziej dociekliwych kilka faktów poniżej:

Czym jest Velashape

VELASHAPE to bezpieczny i skuteczny system medyczny oparty na unikalnych technologiach Vela™ i elos™ dlatego jest tak bardzo skuteczny

Nowatorskie działanie polega na podgrzaniu tkanki tłuszczowej w całym przekroju (nawet położonej głęboko) do odpowiednio wysokiej kontrolowanej temperatury, w której zachodzą trwałe zmiany.

Najwyższa emitowana energia w stosunku do innych rozwiązań gwarantuje szybkie widoczne efekty dzialania

Najwyższa potwierdzona klinicznie skuteczność zabiegu przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa Velashape™ oferuje zredukowaną ilość zabiegów konieczną do uzyskania pożądanego efektu oraz krótszy czas prowadzenia zabiegu
Velashape™ umożliwia równeiż normalizację skóry po zabiegach liposukcji
Młodym MAMOM oferujemy specjalistyczny zabieg „ciało po dziecku” (Body after Baby), który przywraca jędrność skóry

Przeciwwskazania

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • gruźlica
  • wady serca
  • zakrzepica- miesiączka
  • niewydolność nerek i wątroby
  • nowotwory