5 powodów, dla których warto wybrać depilację laserową wąsika

Damski wąsik to wstydliwy problem dla wielu kobiet. Widoczne włoski odejmują urody nawet najbardziej ciekawej twarzy. Z tego powodu wiele pań decyduje się na depilację wykonywaną w domu, która nie przynosi efektów.

Wąsik odrasta bardzo szybko, a jego usunięcie wymaga wiele cierpliwości. Jak pozbyć się tego defektu? Wysoką skuteczność i zadowolenie kobiet daje depilacja laserowa.

Zawodne domowe metody

Nieestetyczny wąsik może mieć podłoże genetyczne, lecz także być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. W przypadku choroby nie będzie on łatwy do usunięcia. Plastry z woskiem, przyklejane do twarzy, są częstą przyczyną podrażnień. Wiele kobiet podejmuje się tej metody w domu, nie posiadając wystarczającej wiedzy o mieszkach włosowych.

Pozbywanie się wąsika za pomocą pęsety również rozwiązuje problem na krótki czas. Włoski zaczynają odrastać już po kilka dniach, a skóra jest napięta i obrzmiała. W przypadku wyboru depilacji laserowej mamy dużo bardziej optymistyczną  perspektywę – pozbycie się w delikatny sposób owłosienia na kilka miesięcy.

Skuteczność lasera

Oprócz wspomnianych oczywistych powodów, takich jak nienarażanie skóry na podrażnienie i ból, bardzo ważna jest skuteczność. Zapewnić ją może tylko zabieg, wykorzystujący siłę lasera. Dlaczego?

Każdy włos składa się z trzonu i  mieszka włosowego, na którego zwieńczeniu znajduje się macierz. Aby pozbyć się owłosienia, należy zlikwidować nie tylko mieszek, ale i macierz. Dokonać tego można tylko podczas depilacji laserowej. W innym przypadku , kiedy sięgamy po tradycyjne metody, ukrywamy na jakiś czas problem – zazwyczaj jest to kilka dni, nie pozbywając się go.

Kobiecość w pełnym wydaniu

Wąsik to problem natury estetycznej, który potrafi oddziaływać również na psychikę kobiety. Odbiera pewność siebie, a regularne i uciążliwe pozbywanie się włosków wprowadza nas w stan frustracji. Komentarze koleżanek z pracy i niepochlebne spojrzenia mężczyzn, to coś, czego chciałaby uniknąć każda kobieta. Aby zadbać o swoje samopoczucie i nie tracić niepotrzebnie energii, warto rozpatrzyć najskuteczniejsze rozwiązanie.

Nigdy więcej wąsika

Mimo, że wygląd nie jest najważniejszą cechą człowieka, to pierwsze wrażenie dotyczy zazwyczaj tego, co na zewnątrz. Dodatkowo twarz jest naszą wizytówką w wielu dziedzinach życia, na przykład w pracy – zwłaszcza kiedy jesteśmy w stałym kontakcie z klientem lub pracujemy w mediach.

Jeśli chcesz, aby Twój uśmiech przyciągał spojrzenia we właściwy sposób, bez badawczego obserwowania wąsika,  skorzystaj z depilacji laserowej.

Szybki i bezbolesny – taki jest zabieg depilacji laserowej

Nadszedł czas, aby wyrzucić z głowy wspomnienia o podrażnionej i bolącej skórze. Zabieg depilacji laserowej wąsika trwa kilkanaście minut. Zalecane jego powtórzenia to od 4 do 6 wizyt w salonie. Warto pamiętać o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu, takich jak brak wizyt w solarium, przyjmowania antybiotyków i infekcji skórnych oraz o odpowiednim przygotowaniu.

Laserowa depilacja wąsika pomoże raz na zawsze pozbyć się wstydliwego problemu. Pozwól działać profesjonalistom i ciesz się pełnią życia! 

Zadzwoń: Depilacja laserowa wąsika, Opole ul. Plac Wolności 4-5. Tel: 502 063 987

Sprzedaż Relacyjna 2 5 powodów, dla których warto wybrać depilację laserową wąsika