Depilacja laserowa białej linii – co oznacza dla włosów na brzuchu?

Włosy rosnące na brzuchu są wyjątkowo nieestetyczne i kłopotliwe. Marzysz o zaprezentowaniu gładkiego brzuszka w bikini? Zapomnij o domowych metodach usuwania owłosienia, które podrażniają skórę i powodują, że odrastające włosy są twardsze i jeszcze bardziej widoczne. Przeczytaj, jak efektywnie pozbyć się włosów z linii białej.

Przeglądasz cennik laserowej depilacji i zastanawiasz się co to jest linia biała?  Większość z nas nie ma pojęcia o istnieniu tzw. białej linii dopóki nie stanie się… czarną kresą na rosnącym, ciążowym brzuchu!

Co to jest biała linia?

Biała linia, zwana również białą kresą, to cienka pionowa linia znajdująca się na brzuchu. Ciągnie się od dolnej linii mostka, a kończy na spojeniu łonowym. Jest w kolorze naszej skóry, dlatego o jej istnieniu dowiadujemy się zwykle dopiero w ciąży, kiedy ciemnieje pod wpływem hormonów, stając się kresą czarną (znaną Ci pewnie pod nazwą linea negra).

Ten wąski pasek, biegnący przez środek naszego brzucha, pokryty jest zazwyczaj lekkim owłosieniem, tzw. „meszkiem”. Zdarza się jednak, że rosnące w tym miejscu włosy stają się ciemne i mocno widoczne. Usuwane tradycyjnie – maszynką do golenia czy kremem, odrastają jeszcze gęstsze oraz ciemniejsze. Dlatego większość kobiet rezygnuje z depilacji tego obszaru.

Efektywna depilacja linii białej

Radzisz sobie z włosami na nogach i pod pachami, jednak przez te rosnące na brzuchu czujesz zakłopotanie połączone z frustracją? Wpadasz w kompleksy, rezygnujesz z wyjść na plażę i basen, a  ciągła walka z nadmiernym owłosieniem sprawia, że zaczynasz szukać jak najefektywniejszej metody, która zapewni Ci trwały rezultat? Pocieszenia, że „taka już Twoja uroda”, wcale nie zachęcają Cię do akceptacji tego stanu rzeczy.

Najbardziej skutecznym sposobem trwałej niwelacji włosów z obszaru białej linii jest depilacja laserowa (epilacja). Wymaga przeprowadzenia 3-4 zabiegów, ale jej efekty będą Cię cieszyć przez wiele lat. Epilacja wykonana profesjonalnym sprzętem jest całkowicie bezpieczna – dzięki niej pozbędziesz się nieestetycznych włosków bez ryzyka podrażnień skóry.

Poczytaj więcej na ten temat tutaj: https://salonpieknecialo.pl/depilacja-laserowa/o-depilacji-laserowej-3d-slow-kilka/

Depilacja laserowa białej linii – dlaczego warto?

Nadal nie jesteś przekonana, że zabieg laserowego usuwania nieestetycznego owłosienia z brzucha jest rozwiązaniem dla Ciebie? Rozważ wszystkie korzyści:

  • inwestujesz w siebie – zyskujesz dobre samopoczucie,
  • jesteś wolna od uciążliwej i czasochłonnej depilacji w warunkach domowych,
  • rezultatami zabiegu cieszysz się wiele długich lat,
  • pozbywasz się aż 95% niechcianych włosów,
  • odrastające po zabiegu włoski są rzadsze, jaśniejsze i cieńsze,
  • zabieg jest krótki, nieinwazyjny i niemal bezbolesny,
 • od razu po epilacji wracasz do normalnej aktywności.

Zdaniem naszego eksperta:

Warto wybrać depilację laserową białej linii, bo golenie tej okolicy może powodować podrażnienia. Ponadto włoski odrosną szybko i w dodatku będą mocniejsze. Depilacja woskiem przyniesie efekt na zaledwie kilka tygodni, a epilacja, mimo, iż jest najdroższa – pomoże pozbyć się owłosienia na kilka lat.

Zadzwoń: Depilacja laserowa białej linii, Opole ul. Plac Wolności 4-5. Tel: 502 063 987

 

Sprzedaż Relacyjna 2 Depilacja laserowa białej linii – co oznacza dla włosów na brzuchu?