Laserowa depilacja pleców – hot or not?

Gęste i widoczne włosy na plecach to z reguły problem panów. Nie oznacza to jednak, że nie zmagają się z nim także panie. Epilacja, czyli laserowe usuwanie włosów, to najlepsza metoda walki z niechcianym owłosieniem, niezależnie od płci. Daje długofalowe efekty i – w przeciwieństwie do klasycznych metod depilacji – zapobiega odrastaniu mocniejszych i grubszych włosów. Przekonaj się sama, dlaczego warto umówić się na zabieg depilacji laserowej pleców w naszym salonie.

Pozornie może się wydawać, że włosy rosną nam na głowie i w kilku innych powszechnie wiadomych miejscach. Jednak tak naprawdę, są one rozmieszczone na skórze dosyć równomiernie, z dwoma małymi wyjątkami, które stanowią wewnętrzne strony dłoni i stóp. Szacuje się, że na powierzchni naszego ciała rośnie aż 5 milionów włosów! Na szczęście większość z nich jest niewidoczna gołym okiem. Zdarza się jednak, m.in. podczas zmian hormonalnych w okresie dojrzewania czy ciąży, ale także pod wpływem chorób, że bardzo widoczne owłosienie pojawia się w obszarach niepożądanych, takich jak plecy.

Depilacja laserowa pleców – na czym to polega?

Depilacja polega na niszczeniu mieszków włosowych za pomocą lasera. Wystarczy kilka sesji z tym urządzeniem i zapominasz o odrastających, nieestetycznych włosach szpecących Twoje plecy. Ogromna skuteczność depilacji laserowej sprawia, że jest ona niekwestionowaną metodą numer jeden pośród wszystkich rodzajów depilacji. Jak to działa? Emitowana przez laser wiązka promieni niszczy strukturę włosa, uniemożliwiając jego odrastanie. Czy to bezpieczny zabieg? Tak, bo laser działa tylko powierzchownie i w żaden sposób nie wpływa na organizm.

Pamiętaj jednak, że włosy na naszym ciele nie rosną jednocześnie i trwale można usunąć jedynie włosy znajdujące się w fazie anagenu (czyli w pierwszej fazie wzrostu). Aby mieć idealnie gładkie plecy, będziesz musiała powtórzyć naświetlania 3-4 razy w określonych odstępach czasu (zwykle co 4-6 tygodni). Pozwoli to na bezpowrotne usunięcie aż 95% włosów.

Jak przygotować się do zabiegu laserowej depilacji pleców?

Dzień przed depilacją ogól maszynką obszar objęty zabiegiem. Pamiętaj, że podczas całego procesu, nie wolno wyrywać włosów (pęsetą, woskiem, depilatorem itp.), możesz je wyłącznie golić. Tydzień przed epilacja odstaw peelingi.  Leki i zioła światłouwrażliwiające wyeliminuj na dwa tygodnie przed zabiegiem. Miesiąc wczesnej zrezygnuj z preparatów z retinoidami, witaminami A i C oraz kwasami owocowymi.

Infekcje skóry w miejscu zabiegu są przeciwwskazaniem do depilacji laserowej. Podobnie jak świeża opalenizna i samoopalacze.

Co po zabiegu laserowej depilacji pleców?

Po zabiegu również powinnaś trzymać się kilku zasad. Przede wszystkim unikaj słońca i stosuj kremy z wysokim filtrem. Ponieważ Twoja skóra może być zaczerwieniona/obrzęknięta po epilacji, dbaj o nią w sposób szczególny: do pielęgnacji stosuj delikatne kosmetyki, nie pocieraj ciała ręcznikiem. Możesz używać zasypki, kremu lub maści, które działają łagodząco na naskórek (np. Alantan, Bepanthe,, Dermopanthen). Pamiętaj o kolejnym terminie depilacji, który wyznaczy kosmetolog przyprowadzający zabieg.

Zastosowanie lasera do usuwania włosów przyniosło przełom w walce ze zbędnym owłosieniem. Metoda ta jest niewątpliwie najdroższa ze wszystkich dostępnych na rynku, ale jako jedyna daje tak spektakularne efekty. Masz już dosyć codziennej walki z uciążliwymi włoskami? Wydekoltowana na plecach sukienka ciągle czeka w szafie na swoją premierę?

Zrób pierwszy krok na drodze do gładkiej, aksamitnej skóry – zadzwoń: 502 063 987 i umów się na bezpłatną konsultację.

 

Zdaniem naszego eksperta:

Widoczne włosy na plecach to wstydliwy problem obu płci. Grube, gęste owłosienie to kłopot zarówno estetyczny, jak i higieniczny – skóra pleców ma wyjątkową skłonność do pocenia się, a włosy potęgują ten stan. Dodatkowo mogą kumulować się w nich, prowadzące do chorób skóry, bakterie. Sięgnięcie po tradycyjne metody usuwania włosów, to rozwiązanie sprawdzające się na krótką metę. Maszynka, depilator, krem, wosk czy pasta cukrowa wymagają częstego stosowania, a co najgorsze, zazwyczaj powodują, że odrastające włosy są jeszcze ciemniejsze i gęstsze. W przypadku pleców dodatkowym wyzwaniem jest samodzielne wykonanie depilacji – ogolenie tej części ciała bez pomocy drugiej osoby zazwyczaj jest niemożliwe, co dodatkowo frustruje i krępuje. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zabieg depilacji laserowej, która doskonale sprawdza się do usuwania owłosienia z każdej części ciała.

Zadzwoń: Depilacja laserowa pleców, Opole ul. Plac Wolności 4-5. Tel: 502 063 987

 

Sprzedaż Relacyjna 2 Laserowa depilacja pleców   hot or not?