Laserowe usuwanie włosów z rąk. Depilować czy nie depilować?

O to, czy usuwanie włosów z rąk jest równie ważne, co depilacja nóg, spierają się forumowiczki popularnych portali dla kobiet. Wśród nich wyróżniają się dwie grupy: te, które sens depilacji negują, bo ich jasne, delikatne włoski są niemal niewidoczne i te, które krępują się nosić ubrania z krótkimi rękawami… Do której grupy Ty należysz? Ciemne i grube włoski pokrywające ramiona i przedramiona to szpecący problem, z którym najlepiej poradzi sobie laser. Poznaj zalety epilacji rąk i zapomnij o nieskutecznych metodach usuwania owłosienia.  

Depilacja rąk laserem

Dzięki zastosowaniu lasera, zbędnego owłosienia z rąk możesz pozbyć się raz na zawsze. Podczas zabiegu wiązka lasera przenika skórę i niszczy cebulkę włosa. Jak to się dzieje? Wytwarzana przez laser energia pochłaniana jest przez obecną we włosach melaninę (pigment nadający barwę naszym włosom i skórze), a następnie zamieniana na energię termiczną, która uszkadza cebulkę.

Jak to zrobić, aby było skutecznie?

Aby zabieg przyniósł pożądany efekt, konieczne jest wykonanie kilku powtórzeń w określonych odstępach czasu. Wynika to z faktu, że włosy na naszym ciele są w różnych fazach wzrostu; przerwy 4-6 tygodniowe pozwalają na eliminację aż 95% z nich. Harmonogram zabiegów ustalisz razem z kosmetologiem; pamiętaj, aby nie przekraczać wyznaczonych terminów.

Po przeprowadzonym zabiegu możesz zaobserwować na rękach niewielkie podrażnienia, które znikają po kilku-kilkudziesięciu godzinach. Wykonanie zabiegu wykluczają m.in. opalenizna oraz choroby skóry. Epilacji nie wykonuje się również paniom w ciąży.

Jakie są inne przeciwwskazania do zabiegu? Dowiedz się więcej o depilacji laserowej

Zalety depilacji laserowej rąk

    • Po kilku sesjach nieestetyczne i szpecące włoski znikną,
    • Twoja skóra nie będzie ciągle podrażniana przez zabiegi depilacji mechanicznej,
    • Włosy na Twoich rękach nie odrosną przez bardzo długi czas,
    • Twoje ramiona i przedramiona będą kusząco gładkie,
  • Będziesz mogła z radością prezentować swoje opalone ramiona.

Lato, morze, plaża… Twoje aksamitne, nawilżone balsamem ramiona błyszczą w promieniach słońca drobinkami złota. Potrafisz to sobie wyobrazić? Urzeczywistnij marzenia, podaruj sobie przyjemność, na którą w pełni zasługujesz. Umów się na bezpłatną konsultację – zadzwoń już dziś: 502 063 987.

Zdaniem naszego eksperta:

Gładkie i aksamitne ręce są szczególnie pożądane przez panie, które natura obdarzyła ciemnymi włosami. Brunetki zmagają się z krępującymi włoskami zwykle od czasów nastoletnich, kiedy to dokonują pierwszych eksperymentalnych depilacji, próbując pozbyć się niechcianego owłosienia. Maszynka lub krem do golenia, depilator, wosk, pasta cukrowa, krem rozjaśniający, a nawet woda utleniona – patentów na pozbycie się nieestetycznego problemu jest naprawdę wiele. Łączy je krótkotrwałość uzyskanego efektu, a w przypadku części ze sposobów również znaczne ryzyko podrażnień. Odrastające szybko włoski są  nieprzyjemnie twarde i znacznie bardziej widoczne, a kondycja skóry pogarsza się na skutek częstych, mechanicznych oddziaływań. Wybawieniem okazuje się depilacja laserowa rąk.

Zadzwoń: Depilacja laserowa rąk, Opole ul. Plac Wolności 4-5. Tel: 502 063 987

Projekt bez tytułu Laserowe usuwanie włosów z rąk. Depilować czy nie depilować?