Usuwanie włosów z klatki piersiowej. Najlepsza metoda: depilacja laserowa

Udostępnij:

Depilacja laserowa klatki piersiowej

Po to chłopu dali wąsy, żeby one rosły! – przekonuje pewna polska kapela. No dobrze, a co z włosami na „klacie”? Czy hodowanie włosów w tym obszarze dodaje męskości? Męska depilacja już nikogo nie dziwi – panowie usuwają zbędne owłosienie i dla higieny, i dla lepszego samopoczucia. Skuteczne pozbycie się niechcianych włosów z torsu wymaga dobrania odpowiedniej metody. Nasz salon poleca depilację laserową klatki piersiowej. Nie tylko panom.

Przeglądając portale internetowe czy kolorowe magazyny, nietrudno o refleksję, że gładka skóra, bez ani jednego włoska na klatce piersiowej, jest dzisiaj kulturowym standardem. Nieco inne spostrzeżenia można mieć podczas wakacji nad Bałtykiem… Nie, nie zamierzamy angażować się w dyskusje typu: „co jest bardziej seksowne”, „co podoba się kobietom” lub „co jest bardziej męskie”. Odpowiedzi na te pytania i decyzja o pozbyciu się włosów z klatki piersiowej należą wyłącznie do ich posiadacza. My podpowiadamy, jak zrobić to dobrze, bezpiecznie i na zawsze.

Męska depilacja: kwestia estetyki i higieny

Modele, aktorzy, piłkarze – podziwiamy ich umięśnione i gładkie ciała. Jednak w naturze takie bezwłose torsy zdarzają się sporadycznie. To testosteron sprawia, że wielu mężczyzn wygląda jak Stanisław Tym w „Misiu”: gładka głowa, a w ramach rekompensaty gęste futro na klatce piersiowej i brzuchu. Panowie – zwłaszcza w okresie letnim – sięgają po maszynki, golarki i trymery, a nawet wosk, bo posiadanie takiego „ocieplenia” w 30 stopniowym upale nie jest niczym przyjemnym.

Niestety, bardzo często kończy się to podrażnieniem skóry: krostkami, poparzeniami czy uczuleniem. Za kilka dni włoski odrastają, czemu zwykle towarzyszy irytujące swędzenie, więc całą procedurę pt. „golono-strzyżono” trzeba rozpoczynać od nowa. Dlatego właśnie warto rozważyć depilację laserową, która skutecznie pozwoli pozbyć się włosów z tak newralgicznego obszaru jak klatka piersiowa.

Depilacja laserowa klatki piersiowej u mężczyzn

Depilacja laserem pozwala pozbyć się włosów z klatki piersiowej na dobre. Podczas zabiegu wiązka promieni przenika w głąb skóry i uszkadza mieszki włosowe. W wyniku kolejnych powtórzeń (od 3 do 8) włosy stają się słabsze oraz jaśniejsze, odrastają coraz wolniej, a w końcu całkowicie znikają. Usuwanie włosów laserem jest nieinwazyjne i niemal bezbolesne, a sam zabieg zupełnie bezpieczny i łatwy do przeprowadzenia.

Przed zabiegiem depilacji laserowej klatki piersiowej

Dzień przed zabiegiem należy ogolić skórę; podczas depilacji powinna być czysta i niczym nie posmarowana. Uwaga: pomiędzy zabiegami nie wolno usuwać włosów, stosując pęsetę lub wosk, za to można je golić maszynką.

Po zabiegu depilacji laserowej klatki piersiowej.

Naturalną konsekwencją depilacji jest zaczerwienienie i lekki obrzęk skóry, jednak te objawy szybko ustępują. Należy unikać słońca, solarium, basenu, a także stosować maści oraz kremy łagodzące polecone przez kosmetologa przeprowadzającego zabieg.

Depilacja klatki piersiowej u mężczyzn – jaka jest cena takiego zabiegu?

Depilacja laserowa klatki piersiowej kosztuje 200 zł za zabieg, ale klienci najczęściej wybierają pakiety, w których ceny pojedynczych zabiegów zaczynają się już od 147zł. Zapraszamy na pierwszy próbny zabieg, który wykonamy z rabatem 50% czyli e cenie 100 zł.

Nim podejmiesz ostateczną decyzję, dowiedz się więcej o depilacji laserowej

Depilacja laserowa klatki piersiowej również dla pań

Z dobrodziejstw depilacji laserowej korzystają również panie, borykające się z włoskami wyrastającymi z okolic brodawek sutkowych. Zabieg nie powoduje tylu podrażnień, co mechaniczna depilacja. Laserowe usuwanie owłosienia z tak delikatnego obszaru nie jest bolesne – możemy odczuwać  pieczenie lub szczypanie, jednak dzięki zastosowaniu środków znieczulających dyskomfort jest minimalny. Ten sposób polecany jest zwłaszcza paniom, u których zdiagnozowano hirsutyzm (występowanie nadmiernego owłosienia typu męskiego, np. na twarzy, brzuchu, klatce piersiowej, odcinku krzyżowym).

Nieważne, czy pozbycie się niechcianego owłosienia jest dla Ciebie kwestią estetyczną, higieniczną czy medyczną, u nas możesz liczyć na profesjonalne wykonanie i najlepszy sprzęt. Na zabieg umówisz się, dzwoniąc: 502 063 987.

Zdaniem naszego eksperta:

Dzisiaj zarówno kobiety, jak i mężczyźni, coraz rzadziej zastanawiają się nad tym, czy depilować, czy nie depilować. Podstawową kwestią staje się raczej, jak to robić, aby było bezpiecznie, skutecznie i na zawsze. Depilacja laserowa względu na wysoką skuteczność to coraz popularniejsza metoda usuwania niepożądanych włosków, zalecana także do depilacji klatki piersiowej pań i panom.

Zadzwoń: Depilacja laserowa klatki piersiowej, Opole ul. Plac Wolności 4-5. Tel: 502 063 987

UMOW WIZYTE SALON KOSMETYCZNY OPOLE PIEKNE CIALO 1024x512 Usuwanie włosów z klatki piersiowej. Najlepsza metoda: depilacja laserowa
Udostępnij:
-->