WellU Partner

Jesteśmy pierwszym w Polsce Gabinetem Partnerskim firmy WellU.

Mianem Gabinetu Partnerskiego WellU są tytułowane miejsca, w których jakość oraz skuteczność w zakresie zabiegów anti – age może nosić miano “Rewolucji bez skalpela”. Uznajemy wyższość natury, wiedzy i nauki nad osiągnięciami chirurgii estetycznej, stosując w swojej codziennej pracy preparaty z linii Larens.

Ta nowoczesna i specjalistyczna marka kosmetyczna powstała w oparciu o rezultaty wieloletniej pracy profesora Andrzeja Frydrychowskiego, którego odkrycia zrewolucjonizowały osiągnięcia kosmetologii na polu anti – aging.

Kosmeceutyki Larens podzielono na trzy linie produktowe, tak aby odpowiadały na różne potrzeby skóry, zależnie od wieku, kondycji i problemów, z jakimi się zmaga. Stąd wśród całej gamy preparatów marki Larens można odnaleźć produkty dedykowane dla osób które zauważyły pierwsze oznaki starzenia się skóry, dla tych ze skórą dojrzałą, wymagających delikatnej a zarazem intensywnej kuracji regenerującej, a także tych dotkniętych problemami skórnymi w postaci przesuszenia, trądziku czy AZS.

Fundamentem kosmeceutyków marki Larens jest BIOPEPIDE COMPLEX, opracowany przez prof. Frydrychowskiego. Niedługo po opatentowaniu został uznany za przyszłość medycyny, dermatologii i kosmetologii ze względu na wielowymiarowe działanie w dziedzinie anti – aging.

BIOPEPTIDE COMPLEX to kompleks biopeptydow działający na trzy sposoby:

  • daje impuls i pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny
  • rozluźnia mięśnie, których napięcie powoduje powstawanie zmarszczek mimicznych
  • przenosi składniki aktywne w głąb skóry, dzięki czemu regeneracja, odżywienie i ochrona zaczynają się od podstaw.

wellu logo 300x300 WellU Partner

Firma WellU jest właścicielem marek: Larens, Nutrivi i Larens Professional.

wellu qltowy 300x300 WellU Partner

Zapraszamy do sklepu: www.pieknecialo.wellu.eu