Cera TRĄDZIKOWA: prawidłowa pielęgnacja – zalecenia, kosmetyki, zabiegi

Cera trądzikowa to cera skłonna do powstania zaskórników i stanów zapalnych. Zwykle taka cera przetłuszcza się co jeszcze bardziej może powodować nasilanie się, występowanie zmian trądzikowych.

Taka cera potrzebuje przede wszystkim:

  • wyregulowania sebum,
  • dobrego skutecznego oczyszczania,
  • dogłębnego nawilżenia
  • redukcji zmian trądzikowych.

Taka skóra potrzebuje przede wszystkim dobrego, skutecznego oczyszczenia, wyregulowania sebum, nawilżenia i redukcji zmian trądzikowych.

Wybieraj preparaty o lekkiej konsystencji i o działaniu przeciwzapalnym.

Warto wprowadzić do swojej pielęgnacji produkty z zawartością kwasów. W szczególności kwasu azelainowego, pirogronowego, a w przypadku stanów zapalnych salicylowego.

Do codziennego oczyszczania skóry trądzikowej stosuj żel Dermo Wash. To produkt, który niezwykle skutecznie i dogłębnie oczyści Twoją skórę, a to podstawa każdej pielęgnacji. Produkt jest łagodny, a zarazem. bardzo skuteczny.

Następnie spryskaj skórę serum peptydowym. To delikatna mgiełka, która w swoim składzie zawiera kompleks bio-peptydowy, witaminę C oraz srebro koloidalne co gwarantuje nawilżenie i działania przeciwzapalne.

Silver Gel to „Must Have” pielęgnacji cery trądzikowej. Skoncentrowane składniki takie jak kompleks bio-peptydowy, srebro koloidalne, witamina C i kwas mlekowy zagwarantują, że Twoja skóra będzie naprawdę nawilżona, odświeżona, a zmiany trądzikowe będą ulegały redukcji.

W przypadku cery trądzikowej wybieraj kremy o lekkiej formule. Ultra-nawilżający krem Hydro Balance będzie tutaj idealnym rozwiązaniem. Delikatnie, aczkolwiek bardzo skutecznie nawilży skórę nie obciążając jej.

Warto uzupełnić pielęgnację cery trądzikowej o krem z dodatkiem kwasów. W zależności od zmian trądzikowych, dobieramy krem z kwasem azelainowym, migdałowym lub salicylowym. Krem z kwasem zalecamy jako kurację nocną.

Skorzystaj z gotowego zestawu dla cery TRĄDZIKOWEJ 

4 1 1024x536 Cera TRĄDZIKOWA: prawidłowa pielęgnacja   zalecenia, kosmetyki, zabiegi

Idealne zabiegi dla cery trądzikowej to:

Skorzystaj z profesjonalnej porady eksperta salonu Piękne Ciało!

Zadzwoń 502 063 987 lub odwiedź nas w Opolu, Plac Wolności 4-5 [mapa]

Zestaw dla cery NACZYNKOWEJ 7 1024x536 Cera TRĄDZIKOWA: prawidłowa pielęgnacja   zalecenia, kosmetyki, zabiegi