Jak szybko zrzucić kilka zbędnych kilogramów na wiosnę?

Jak szybko zrzucić kilka zbędnych kilogramów na wiosnę?
Udostępnij:

W naszym salonie wiosna to zdecydowanie czas w którym królują zabiegi na ciało. To czas, w którym większość kobiet po zrzuceniu płaszcza czy kurtki pragnie zrzucić kilka kilogramów…

I tutaj zaczynają się pytania w stylu: “Ile kilogramów schudnę po zabiegu kriolipolizy?”, czy “Ile centymetrów mniej będę miała mniej w udach po zabiegu Velashape?”. Otóż moje drogie Panie będę okrutna :-).

Nasze zabiegi pięknie kształtują sylwetkę, ale do tego aby przełożyło się to na spadek wagi potrzebujemy Waszej pomocy. Idealnie jeśli oprócz zabiegów będziecie prowadziły zdrowy tryb życia, uprawiały sport oraz regularnie i zdrowo jadły.

Podczas zabiegu kriolipolizy czy lipolizy iniekcyjnej rzeczywiście dochodzi do redukcji komórek tłuszczowych, ale nie jest taka ilość aby waga pokazała mniej kilogramów. Miejscowo jesteśmy w stanie zmniejszyć obwód i wówczas możemy liczyć na wyszczuplenie danego obszaru.

Przy zabiegach Velashape pobudzamy skórę do produkcji kolagenu co przekłada się na ujędrnienie, a także zmniejszamy cellulit i pracujemy z podskórną tkanką tłuszczową. Ciało staje się gładkie, jędrne, zdrowe ale kilogramów nie ubędzie.

Niech ta wiosna będzie dla nas wszystkich czasem zmian, ale takich naprawdę, takich które wymagają nieco wysiłku. Zacznij zdrowo się odżywiać, wybierz dla siebie dogodną formę aktywności fizycznej i pozwól nam zadbać o Twoje ciało. A wtedy gwarantujemy, że poczujesz się wspaniale w swoim pięknym, szczupłym ciele…a Twoja waga też to doceni.

 

Zapraszamy do salonu Piękne Ciało.

Projekt bez tytułu Jak szybko zrzucić kilka zbędnych kilogramów na wiosnę?
Udostępnij:
-->