Kolejny krok dla pięknego ciała

Udostępnij:

Wiele z nas przywiązuje dużą wagę do dobrego wyglądu a przez to lepszego samopoczucia. Wiele z nas wie również ile wysiłku i ile różnych czynników ma wpływ na jakość i zdrowy wygląd ciała. I w końcu wiele z nas zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma cudów i tylko synergia wielu czynników daje sukces.

W przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu czynnikami tymi jest zdrowy tryb życia, zdrowa racjonalna dieta, woda mineralna spożywana w dużych ilościach, aktywność fizyczna, odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne oraz zabiegi kosmetyczne.

Większość z Was zna już nasze zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i cellulit Magnifico II Premium i wie jak bardzo mogą pomóc w odzyskaniu i utrzymaniu pięknego ciała.

Lubimy się wyróżniać ale nie lubimy się ograniczać. W związku z tym przedstawiamy nową technologię i nowy zabieg – kriolipolizę – zamrażanie tkanki tłuszczowej – nowość w Opolu.

Kriolipoliza jest zabiegiem redukującym podskórną tkankę tłuszczową . W zabiegu tym wykorzystujemy nieinwazyjne schładzanie tkanki tłuszczowej w celu rozbicia komórek tłuszczowych bez uszkadzania pozostałych tkanek.

Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice które mogą pracować w tym samym czasie. Technologia zastosowana w urządzeniu bazuje na zjawisku kriolipolizy: „krio” – lodowaty, „lipoliza” – chemiczny rozkład tłuszczu.

Dedykujemy ten zabieg wszystkim, którzy próbują uporać się z najbardziej opornymi pojedynczymi obszarami ciała. Podczas zabiegu technologia działa na pokłady tłuszczu głównie na brzuchu, udach czy bokach, schładzając je do poziomu niemal zmrożenia. Skrystalizowane komórki tłuszczowe są w naturalny sposób wydalane z organizmu poprzez układ limfatyczny.

Obszar zabiegowy jest przykrywany nakładką żelową w celu ochrony skóry. Następnie nadmiar tkanki tłuszczowej jest umieszczany pomiędzy dwoma panelami chłodzącymi znajdującymi się w aplikatorze podciśnieniowym.

Podczas zabiegu możliwe jest odczuwanie uczucia silnego naciągnięcia skóry i delikatny chłód. Po chwili uczucie to słabnie, a obszar zabiegowy staje się odrętwiały jak pod okładem z lodu.

W trakcie serii zabiegów tłuszcz jest w naturalny sposób usuwany z organizmu w ciągu dwóch miesięcy. Zabieg nie wpływa negatywnie na enzymy wątrobowe i nie powoduje wzrostu cholesterolu.

Zabiegi kriolipolizy można dodatkowo uzupełniać zabiegiem Velashape lub drenażu limfatycznego, który między innymi usprawnia układ limfatyczny, co nie pozostaje bez znaczenia w przypadku tego pierwszego zabiegu.

Jeśli chcesz skutecznie zadbać o swoje ciało, ujędrnić je, zredukować tkankę tłuszczową i cellulit to zabiegi wykonywane w naszym salonie są dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie do salonu Piękne Ciało.

Do zobaczenia…

UMOW WIZYTE SALON KOSMETYCZNY OPOLE PIEKNE CIALO 1024x512 Kolejny krok dla pięknego ciała
Udostępnij:
-->